Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Maltepe Kurye

7/24 Moto Kurye

Maltepe Kurye İle Güvenli Teslimat

 

Firmamız Asrın Kurye, İstanbul’un birçok bölgesinde şubesinde olduğu gibi Maltepe ilçesinde de Maltepe Kurye olarak hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır kurye sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış olan firmamız en hızlı kurye olmanın garantisini vermektedir.

Son dönemlerde yoğun talep gören kurye ihtiyacı, ülkemizde de görülen Covid 19 salgını nedeniyle fazlasıyla artış göstermiş durumdadır. Maltepe Kurye firması, toplum olarak içinden geçilen bu zor günlerde müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmaktayız.Maltepe Kurye

 

Maltepe Kurye Seçenekleri

 

Kurye firmamızda herkesin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurye seçenekleri bulunmaktadır. Hemen her bütçeye uygun kurye taleplerinizde en uygun fiyat avantajlarını Maltepe Kurye güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kurye hizmetleri şu şekilde olmaktadır:

● 7 gün 24 saat boyunca hizmet talep edebileceğiniz, Gece Kurye

● Motorlu Kurye

● Motorla taşınamayacak ebattaki paket ve koliler için Arabalı Kurye

● Express Kurye

● VİP Kurye

● Toplu Dağıtım

● Havaalanına gelen kargo ve paketlerin teslimatı için Uçak Kurye

● Kurye Kiralama

Tüm bu seçenekler arasında ihtiyacınıza uygun olan kurye türü için firmamız müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır. Maltepe Kurye de türlerine göre belirlenmiş ortalama gönderi teslimat süreleri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Normal ve Standart Kurye Gönderisi: 120 ve 180 dakika arasında teslimat gerçekleşir

VİP Kurye Gönderisi : 30 ve 60 dakika arasında teslimat gerçekleşir.

Express Kurye Gönderisi : 60 ve 120 dakika arasında teslimat gerçekleşir.

 

Maltepe Kurye Kullanmanız İçin Geçerli Sebepler Nelerdir?

 

● Herhangi bir paket, evrak ya da bir eşyanın gönderimi yapılacağında veya acil bir ihtiyaç alınması gerektiğinde tercih edilebilecek en kolay yöntemdir.

● Aramanız halinde, İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun en yakın şubemizden kısa süre içinde bir kurye görevlisi yönlendirilmektedir.

● Şehir trafiğine girmek istemediğiniz fakat acil bir gönderi yapmanız gerektiğinde, Asrın Kurye bu sorununuza çözüm olmaktadır.

● Mesai saatleri dışında da saat 18.00’dan sonra kurye hizmetimiz devam etmektedir. 7/24 boyunca siz müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.

● Tüm gönderilerimiz kurye görevlileri tarafından güvenilir ve emin bir şekilde karşı adrese teslim edilmektedir.

 Kurye görevlisine verilecek paketler bir sözleşme yapılarak taşıma esnasında gerçekleşebilecek bir olumsuzluğa karşı firmamız güvencesi altına alınır.

Maltepe içinde ve yakın çevresinde kurye talep edilmesi durumunda yetkili kurye dakikalar içerisinde talebi karşılamaktadır.

Kurye Kiralama Hizmeti Nedir?

 

Maltepe Kurye firması olarak siz müşterilerimize her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke edindik. Bu açıdan sunmuş olduğumuz çeşitli kurye gönderimi seçeneklerinin yanı sıra, kurye kiralama hizmeti de vermekteyiz. Kurye Kiralama işlemi genellikle kurum ve firmaların tercih ettiği bir çalışma sistemi olmaktadır.

Uzun yıllardır kurye sektöründe bulunan firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini eğitimle kurye görevlileri ile paylaşmaya hazırdır. Şehir trafiğinde tecrübesi olan kurye ekibimizden, gerekli durumlarda kurye kiralama imkanına sahipsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak kiralık kurye talebinde bulunmak için firmamız yetkilileriyle görüşmeniz yeterli olmaktadır.

Asrın Kurye den kurye kiralama işlemi yapıldığında kurye ekibimizin tüm sorumluluğu firmamız üzerindedir. Gerekli sözleşmelerinde yapılmasıyla birlikte kuryemiz sizin ya da işletmeniz adına gönderi işlerini üstlenmektedir. Kuryenin tüm özlük hakları, maaşı ve sigortası ile diğer giderleri firmamız tarafından sağlanmaya devam etmektedir. Bu çalışma sistemiyle, düşük bir maliyet karşılığında kuryelerimiz sizin adınıza görev alırlar.

Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana edindiğimiz birçok deneyim ve referans ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Maltepe ve tüm İstanbul içinde kurye ihtiyacınız olduğunda güven içinde bizi arayabilirsiniz.

Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. YouTube Facebook İnstagram

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye