Maltepe Kurye

maltepe kurye

Maltepe Kurye Hizmetleri

maltepe kurye

Maltepe kurye olarak müşterilerimizin kurye ihtiyaçlarına en kısa sürede ve en güvenli şekilde cevap veriyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesi ile müşterilerimizden her daim takdir toplayarak yolumuza devam ediyoruz.

Bizlere verdiğiniz güven ile sektör içerisindeki faaliyetlerimizi cazip fiyat avantajı ile en yüksek kalitede icra ediyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personel, insan ilişkileri konusunda kendini geliştirmiş, son derece eğitimli kişilerdir.

Firmamızın faaliyet alanları içerisinde yer alan motorlu kuryeler, adından da anlaşılacağı üzere iki tekerlekli motosiklet ile dağıtım yapan kişilerdir. Söz konusu dağıtım ancak işin ehli bir kurye personeli ve modern araçlar ile mümkündür.

Araç filomuzdaki tüm vasıtalar, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, kısa sürede ve güvenli şekilde dağıtım yapabilecek araçlardır. Araçlarımız taşıma esnasında hem personelin zarar görmemesine, hem de gönderilerin etkilenmemesine yönelik geliştirilmiştir.

Maltepe Kurye Hizmetleri Nelerdir?

maltepe moto kurye Firmamız haftanın her günü 24 esasına göre hizmet vermektedir. Müşteri temsilcimize telefon ile ulaşıp kurye talebinizi ilettiğinizde adresinize en yakın kurye personeli yönlendirilerek gönderinin teslim alınması sağlanır. Tarafınızdan imza karşılığı teslim alınan gönderiler süratle gideceği adrese ulaştırılır. Güvenle alıcıya ulaştırılan gönderiler yine imza karşılığı alıcıya teslim edilir.

Kurye personeline teslim ettiğiniz gönderinin durumunu kurye takip sisteminden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede gönderinin güvenle alıcıya yol aldığını takip edebilirsiniz.

Maltepe kurye bünyesinde verilen Moto Kurye hizmetleri aşağıdadır.

 • Gönderilerinizin acilen alıcıya ulaştırılmasını istiyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede gönderiniz 30-60 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılacaktır.

 • Gönderilerinizin teslimatında kısmen zaman esnekliğiniz varsa ekspress kurye hizmetinden yararlanarak gönderinizin 60-120 dakika içerisinde alıcıya teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin alıcıya ulaştırılmasında biraz daha zaman esnekliği gösteriyorsanız, normal kurye hizmetinden yararlanarak 120-180 dakika arasında teslimat sağlayabilirsiniz.

Kargo Yerine Neden Kurye Hizmeti Almalıyım?

Her ne kadar kurye hizmetleri kapsamında şehirlerarası taşımacılık da yapılsa da ağırlıklı olarak söz konusu hizmeti almak isteyenler şehir içi gönderiler için bu hizmeti alırlar. Müşterilerimizin aklında neden kargo yerine kurye hizmetlerini tercih etmeliyim sorusu gelebilir. Bunun için çok geçerli sebepler mevcuttur.

 • Kargo firmalarının bölge toplanma depoları vardır. Şehir içi gönderileriniz dahi söz konusu depolara gönderilir ve sonrasında dağıtım şubesine ulaştırılır. Yani yan dairenize dahi paket gönderseniz kargonun ulaştırılması 3-4 günlük bir zamanı bulabilir.

 • Kargo hizmetleri genel bir hizmet iken kargo hizmetleri sadece size özeldir.

 • Kurye personeli paketi evinizden alarak alıcının adresine teslim eder.

 • Bahse konu taşımacılıkta müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Motorlu Kurye Ne Demektir?

maltepe acil kurye Her Motorlu Kurye şirketinde olduğu gibi firmamızda da taşımacılık yapan personele motorlu kurye adı verilir. Söz konusu taşımacılık, motosiklet ya da arabalar ile yapılır. Taşıma işleminde tercih edilen öncelikli taşıma vasıtası motosiklettir. Bunun da çok önemli sebepleri vardır.

 • Özellikle İstanbul trafiğinde en kıvrak hareket edebilen vasıta motordur.

 • Bahse konu vasıta ile gönderileriniz daha kısa sürede alıcıya ulaştırılır.

 • Özellikle zarf ya da küçük hacimdeki gönderileriniz için en ideal ulaşım vasıtasıdır.

 • Yakıt tüketimi arabalara nazaran çok düşüktür.

Bir kısım durumlarda gönderinin motosiklet ile gönderimi mümkün değildir. Bu durumda arabalı kuryelerden istifade edilmesi gerekir.

 • Gönderinin hacmi, ancak araba ile taşınmasını gerektirir.

 • Gönderinin ağırlığı motosiklet ile taşımaya uygun değildir.

 • Karlı ya da yağmurlu havalarda araba ile taşımacılık çok daha avantajlıdır.

Kurye Kiralama İle Hangi Avantajlar Sağlanabilir?

maltepe hızlı kurye Firmamız tarafından verilen çok özel hizmetlerden biri de kurye kiralama hizmetidir. Son dönemde yaygın şekilde tercih edilen kurye kiralama hizmeti işletmelere yönelik bir hizmet alanıdır.

Maltepe kuryeden kurye kiralama hizmeti alarak elde edeceğiniz avantajlar şunlardır.

 1. İşletmenizde çalışan tüm kurye personeli eğitimli kişilerden kurulu olur.

 2. Kurye araç filonuz son derece modern ve gelişmiş araçlarla kurulmuş olur.

 3. Müşterilerinize son derece nazik davranacak kurye personeline sahip olmuş olursunuz.

 4. Kurye personelinin adres bilememe durumu ile karşılaşmazsınız.

 5. Personelin sigortası, maaşı gibi hesapları tutmazsınız.

 6. Her türlü ücret ve ödemeler firmamız tarafından kurye personeline yapılır.

Firmamızdan almak istediğiniz her türlü kurye talebine kısa sürede cevap verilir. Siz de gönderilerinizin kaliteli hizmet anlayışı ile güven içerisinde alıcılara ulaştırılmasını istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmet, bir telefon kadar yakınınızda!

Maltepe Kurye İle Güvenli Teslimat

Firmamız Asrın Kurye, İstanbul’un birçok bölgesinde şubesinde olduğu gibi Maltepe ilçesinde de Maltepe Kurye olarak hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır kurye sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış olan firmamız en hızlı kurye olmanın garantisini vermektedir. Maltepe İlçesine yakın hizmet bölgelerimiz.

 1. Kartal Kurye
 2. Pendik Kurye
 3. Küçükyalı Kurye
 4. Suadiye Kurye
 5. Kozyatağı Kurye

Son dönemlerde yoğun talep gören kurye ihtiyacı, ülkemizde de görülen Covid 19 salgını nedeniyle fazlasıyla artış göstermiş durumdadır. Maltepe Kurye firması, toplum olarak içinden geçilen bu zor günlerde müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Pandemi Döneminde Yaşanan Motorsiklet Kazaları Hakkında Buradan bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Kurye Seçenekleri

Maltepe Kurye hizmetleri

Kurye firmamızda herkesin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurye seçenekleri bulunmaktadır. Hemen her bütçeye uygun kurye taleplerinizde en uygun fiyat avantajlarını Maltepe Kurye güvencesi ile müşterilerimize sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kurye hizmetleri şu şekilde olmaktadır:

 1. ● 7 gün 24 saat boyunca hizmet talep edebileceğiniz, Gece Kurye
 2. ● Motorlu Kurye
 3. ● Motorla taşınamayacak ebattaki paket ve koliler için Arabalı Kurye
 4. ● Express Kurye
 5. ● VİP Kurye
 6. ● Toplu Dağıtım
 7. ● Havaalanına gelen kargo ve paketlerin teslimatı için Uçak Kurye
 8. ● Kurye Kiralama

Tüm bu seçenekler arasında ihtiyacınıza uygun olan kurye türü için firmamız müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır. Maltepe Kurye de türlerine göre belirlenmiş ortalama gönderi teslimat süreleri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Normal ve Standart Kurye Gönderisi: 120 ve 180 dakika arasında teslimat gerçekleşir

VİP Kurye Gönderisi : 30 ve 60 dakika arasında teslimat gerçekleşir.

Express Kurye Gönderisi : 60 ve 120 dakika arasında teslimat gerçekleşir.

Maltepe Kurye Kullanmanız İçin Geçerli Sebepler Nelerdir?

● Herhangi bir paket, evrak ya da bir eşyanın gönderimi yapılacağında veya acil bir ihtiyaç alınması gerektiğinde tercih edilebilecek en kolay yöntemdir.

● Aramanız halinde, İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun en yakın şubemizden kısa süre içinde bir kurye görevlisi yönlendirilmektedir.

● Şehir trafiğine girmek istemediğiniz fakat acil bir gönderi yapmanız gerektiğinde, Asrın Kurye bu sorununuza çözüm olmaktadır.

● Mesai saatleri dışında da saat 18.00’dan sonra kurye hizmetimiz devam etmektedir. 7/24 boyunca siz müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.

● Tüm gönderilerimiz kurye görevlileri tarafından güvenilir ve emin bir şekilde karşı adrese teslim edilmektedir.

 Kurye görevlisine verilecek paketler bir sözleşme yapılarak taşıma esnasında gerçekleşebilecek bir olumsuzluğa karşı firmamız güvencesi altına alınır.

Maltepe içinde ve yakın çevresinde kurye talep edilmesi durumunda yetkili kurye dakikalar içerisinde talebi karşılamaktadır.

Kurye Kiralama Hizmeti Nedir?

Maltepe Kurye firması olarak siz müşterilerimize her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke edindik. Bu açıdan sunmuş olduğumuz çeşitli kurye gönderimi seçeneklerinin yanı sıra, kurye kiralama hizmeti de vermekteyiz. Kurye Kiralama işlemi genellikle kurum ve firmaların tercih ettiği bir çalışma sistemi olmaktadır.

Uzun yıllardır kurye sektöründe bulunan firmamız, tecrübe ve bilgi birikimini eğitimle kurye görevlileri ile paylaşmaya hazırdır. Şehir trafiğinde tecrübesi olan kurye ekibimizden, gerekli durumlarda kurye kiralama imkanına sahipsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak kiralık kurye talebinde bulunmak için firmamız yetkilileriyle görüşmeniz yeterli olmaktadır.

Acil Moto Kurye İhtiyaçlarınız da Maltepe Kurye Çözüm Ortağınız

Asrın Kurye den kurye kiralama işlemi yapıldığında kurye ekibimizin tüm sorumluluğu firmamız üzerindedir. Gerekli sözleşmelerinde yapılmasıyla birlikte kuryemiz sizin ya da işletmeniz adına gönderi işlerini üstlenmektedir. Kuryenin tüm özlük hakları, maaşı ve sigortası ile diğer giderleri firmamız tarafından sağlanmaya devam etmektedir. Bu çalışma sistemiyle, düşük bir maliyet karşılığında kuryelerimiz sizin adınıza görev alırlar.

Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana edindiğimiz birçok deneyim ve referans ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Maltepe ve tüm İstanbul içinde kurye ihtiyacınız olduğunda güven içinde bizi arayabilirsiniz.

Maltepe Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim