Silivri Kurye

Silivri Kurye

Silivri Kurye Silivri Kurye Motorlu Kurye sektöründe yaklaşık olarak 20 yıllık tecrübesi ile hizmet veren firmamız Asrın Kurye, Silivri Kurye konusunda da kusursuz bir hizmet sağlayabilmektedir. Firmamız tarafından uzun yıllardır sağlanan hizmetlerden biri olarak bilinen Silivri acil kurye hizmetleri, ilçe ve çevresindeki müşterilerimizin paketlerinin kısa sürede sorunsuz olarak adresine teslim edilmesini sağlayabilmektedir. İstanbul’da daha çok yazın kalabalık olmasıyla bilinen Silivri, birçok insanın şehrin kalabalığından, kaosundan kaçarak kafasını dinlediği, hatta dinlenip tatil yaptığı bir bölgedir. Dolayısıyla bölgede yaşayan ya da tatil yapan pek çok insanın kurye taleplerini karşılayabilmek adına hizmet veren firmamız, hemen hemen her ihtiyaca ve her müşterisine uygun bir kurye seçeneği sunabilmektedir.

Asrın Kurye Seçenekleri

Silivri Moto KuryeSilivri Kurye Seçenekleri genellikle müşterilerimizin ihtiyaçları ve taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına geliştirilmiş olan seçeneklerdir. Kimi müşterilerimiz Express Kurye ile paketinin 1 saat içerisinde teslim edilmesini talep edebilirken, kimi müşterilerimiz normal kurye ile zamanında ve uygun koşullar altında teslim edilmesini talep edebilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaçları karşılayabilmek adına firmamız tarafından sunulan kurye seçenekleri ise şunlardır:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Arabalı kurye
  • Gece kurye
  • Uçak kargo
  • Toplu dağıtım
  • VIP kurye

Tüm Motorlu Kurye Gönderileri İçin Firmamızı Tercih Edebilirsiniz

Firmamız tarafından sunulan tüm bu kurye seçenekleri ile paketinizin en kısa süre içerisinde herhangi bir hasar ya da problem yaşanmadan adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik firmamız bünyesinde sunulan bu kurye hizmetleri hem üst düzey kalitede hem de en uygun fiyatlarda olmasıyla dikkat çekmektedir. İstanbul da En Büyük Moto Kurye Firmaları Arasın da bulunan Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ve güvenli teslimatı ön planda tuttuğundan sektörde en çok tercih edilen isimler arasında yer almaktadır. Firmamız hakkında merak ettikleriniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için kurumsal web sitemizi ziyaret ederek gerekli bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Silivri acil kurye taleplerinin kısa süre içerisinde karşılanmasını isteyen bölge halkı, hızlı ve güvenilir bir teslimat için Asrın Kurye’yi tercih edebilir. Üstelik vermiş olduğu bu ideal karar sayesinde paketinin sorunsuz bir şekilde vaktinde teslim edildiğinden emin olarak rahat edebilmektedir. Sizlerde paketinizin Silivri ya da çevre il ve ilçelere güvenli yollarla teslim edilmesini isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehirler Arası Kurye Hizmetimiz 7/24 Sunulmaktadır.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri            : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim