Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Express Kurye

7/24 Moto Kurye

7/24 Express Kurye Hizmeti

Express Kurye İle kısa sürede paketinizin teslim edilmesini istediğinizde Asrın Kurye imdadınıza yetişiyor. Acil Kurye, evrak, paket gibi gönderilerinizin zamanında gideceği adrese ulaştırılması için her türlü gayreti sergiliyor. Firmamız bu konuda birçok seçeneği müşterilerine sunuyor. Ekspress Kurye hizmeti de söz konusu hizmet alanlarından biridir. Bu kapsamda firmamız, dosya türündeki küçük paketlerden büyük malzemelere kadar her türlü malzemenin kurye hizmetini sağlamaktadır. İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olduğu gibi dünyanın da en kalabalık kentleri arasındadır. Söz konusu şehir, nüfus yoğunluğunun yanında ciddi bir trafik problemi ile de karşı karşıyadır. Bu gibi şehirlerde trafiğe takılmadan ürünlerin teslimatının yapılması son derece zor ve zahmetli bir iştir. Bize ulaşmanız halinde en uygun vasıta kullanılarak ürünleriniz sorunsuz, güvenli ve hızlı şekilde gideceği adrese bırakılır.

Express Kurye Kurye Ne Demektir?

Kurye, bir zarf, posta ya da paketi bir yerden bir yere ulaştıran kişi demektir. Kurye sektöründe hizmet evren firmalar yıllardır hayatımızın içindedir. Uzun yıllardır sektörün içerisinde faaliyet gösteren Asrın kurye, paket dağıtımı konusunda teknolojik imkânlardan da istifade ederek en iyisini müşterilerine sunmaya çalışır. Sürekli kendini geliştirme gayreti hizmet politikamızın temelini oluşturur. Bu kapsamda, dinamik yapımız ile % 100 müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmaya çalışıyoruz.

Firmamıza Acil Kurye teslimatı için verilen paketlerin bizlere emanet edilen malzemeler olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda hem güvenli taşımacılık icra etmeye çalışırken gizliliği de göz ardı etmiyoruz. Taşımasını yaptığımız tüm malzemelerin kişiye özel ürünler olduğunun farkındayız. Bu sebeple taşımasını yaptığımız ürünlerin mahremiyetine saygı göstererek sağ salim gideceği adrese ulaştırılması gayreti içerisindeyiz.

Motorlu Kurye Nedir?

Motorlu kurye, kendisine teslim edilen paketleri motosiklet, araba gibi vasıtalarla gitmesi gereken adrese ulaştırır. Üstelik Motorlu Kurye hizmetlerinden cazip fiyat avantajları ile yararlanabilirsiniz. İlgili yasal prosedüre uygun olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimizin kendinize uygun türlerinden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için web sitemizdeki tatmin edici açıklamalardan yararlanabilirsiniz. Blog sayfamızdaki bilgileri de okuyarak firmamızla ilgili gerekli bilgi sahibi olabilirsiniz. Asrın kurye bünyesinde gerçekleştirilen kurye hizmetlerinin teslim süresi şu şekildedir.

  • Normal kurye gönderiminin teslim süresi 120-180 dakika arasındadır.

  • Ekspres kurye gönderileri 60-120 dakika arasında teslim edilir.

  • VIP kurye gönderimlerinde ise teslim süresi 30-60 dakika arasındadır.

  • İstanbul Bursa Arası Kurye 

Yukarıda belirtilen süreler İstanbul içi ürün gönderimleri için geçerlidir. Trafiğin elvermediği ya da yol çalışması gibi durumlarda teslimat süresi doğal olarak gecikebilir. Buna rağmen firmamız her türlü imkân ve alternatifleri değerlendirerek paketlerinizi zamanında ulaştırma gayreti içerisindedir. Acil olarak ulaştırılmasını istediğiniz paketler için ekspress kurye ya da VIP kurye avantajlarından yararlanabilirsiniz.

7/24 Express Kurye Hizmeti Neden Express Kurye Kullanmalıyım?

Günümüz dünyasında zamanın önemi her geçen gün bir kat daha artıyor. Bu sebeple insanlar her türlü faaliyetlerinde zaman kaybını en aza indirme gayreti içerisindedir. Ürünlerin kargo ya da posta ile gönderilmesinde zaman kaybı yaşanabilir. Söz konusu durum da insanların faaliyetlerinde bir kısım aksamalara sebep olabilir. Bu nedenle insanlar kargo ya da posta işletmelerinin yerine kurye hizmetlerini tercih etmek isterler. Express Kurye ihtiyaçlarınızda Asrın kuryeyi tercih ederek paketlerinizin mümkün olan en kısa sürede teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Şehir içi paket teslimat işlerinde firmamızı tercih ederek güvenli ve hızlı teslimatın tadını çıkarabilirsiniz.

İnsanlar aldıkları ürünlerin sağ salim gidecekleri adrese gitmesini arzu ederler. Gönderilmek istenen ürünler karşı tarafa hediye ise güvenli şekilde sevkiyatın önemi bir kat daha artar. Hiç kimse gönderdiği hediyenin zarar görmesini ya da kaybolmasını istemez. Bu gibi durumlarda da Asrın kurye imdadınıza yetişiyor. Firmamızdan alacağınız destek ile hediyelerinizin güvenli ve zamanında gideceğine emin olabilirsiniz. Motorlu ve ekspress kurye avantajlarından azami şekilde istifade eden firmamız güvenli ve hızlı taşımacılığın teminatıdır.

Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kurye hizmetleri yaya yapılan taşımacılık tutun da uçak ile yapılan taşımacılığa kadar her türlü faaliyeti kapsar. Yakın çevreye dağıtılacak davetiye, belge gibi evraklar için yaya kuryelerden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında şehir içi Moto Kurye hizmetleri için en ideal taşıma vasıtası motosikletlerdir. Motosikletlerin birçok avantajı olduğu gibi belli dezavantajları da vardır. Motosiklet ile yapılacak şehir içi paket taşımacılığında trafik sıkışıklığından en az seviyede etkilenirsiniz. Doğal olarak ürünlerin kısa sürede adrese teslim edildiğini görebilirsiniz. Fakat söz konusu vasıtalar ile belli bir ağırlık ve boyuta kadar malzeme taşınabilir. Ayrıca yağışlı havalarda motosiklet ile Express Kurye hizmetlerinin yapılması son derece tehlikelidir.

Kötü hava koşullarında ya da boyut ve ağırlığı fazla olan malzemelerin taşınmasında arabalı kurye’lerin tercih edilmesi daha mantıklıdır. Yaptığımız tüm faaliyetlerde taşımanın hızlı olmasının yanında güvenli olması daha öncelikli kriterimizdir. Taşımasını yaptığımız paketlerin hızlı şekilde adrese ulaştırılması için güvenlikten taviz vermiyoruz. Bu kapsamda personelimizin güvenliğini önemsiyoruz. Ayrıca birlikte çalıştığımız personelin tamamına insan ilişkileri konusunda gerekli eğitimi veriyoruz. Çalıştığımız tüm kurye personelinin insan ilişkileri güçlü bireylerden oluşmasını istiyoruz. İnsan kaynakları birimimiz de bu alanda personel temini gerçekleştiriyor.

Acil Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kargo ya da posta hizmetlerinin yerine kurye kullanmanın getirdiği birçok avantaj vardır. Bu avantajların başında hızlı teslimat gelir. Kişi ya da işletmelerin kurye kullanmasının en büyük nedeni hızlı teslimat yapılmasıdır. Gönderimi istenen ürünlerin posta ya da kargo ile gönderilmesi durumunda karşı tarafın eline ürünün ulaşması 3-4 gün gibi bir süreyi bulur. Her ne kadar gönderimi yapılan bölge şehir içi olsa da kargoların aktarma bölgeleri vardır. Kargo, şehir içi gönderim kapsamında gönderilse de ilk önce bölge aktarma noktasına gelir. Buradan kargo sorumluluk bölgelerine göre ayrılan kargolar araçlar ile adreslere dağıtılır. Bu faaliyet doğal olarak zaman kaybına sebep olur.

Acil Kurye ya da Ekspress Kurye ile göndereceğiniz ürünler direkt olarak adrese götürülmektedir. Yani ürünlerin bir dağıtım noktasına gönderilmesi söz konusu değildir. Kurye şirketlerinin en büyük tercih sebebi de budur. Ürün gönderimi yaptıracağınız zaman web sitemiz üzerindeki irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştıktan kısa süre sonra size en yakın olan kuryemiz adresinize gelerek ürünü teslim alır. Firmamız vasıtası ile dağıtımı yapılan ürünlerle ilgili adres değişimi söz konusu ile direkt olarak kuryemize ulaşarak adres değişikliği yapabilirsiniz. Ürünleriniz yanlış adrese gitmeden kurye yolda iken yanlışlığı düzeltebilirsiniz.

Kurye’nin Paket Teslimini Nasıl Anlarım?

Express Kurye Hizmeti’nde Müşterilerin aklına gelen sorulardan biri de kuryenin paketi teslim ettiğinin nasıl anlaşılacağıdır. Paket sahibi haliyle kuryeye emanet ettiği malzemenin güvenli şekilde istediği yere gidip gitmediğini öğrenmek ister. Firmamızın bu konuda da gelişmiş bir altyapı sistemi vardır. Bu sistem sayesinde kuryenin teslimatının yapıldığı sms ya da mail yolu ile müşterilere iletilir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde teslimatın yapıldığını öğrenebilirsiniz. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojiden sonuna kadar istifade eder. Bundan sonraki Motorlu Kurye faaliyetlerinde de teknolojinin nimetlerinden faydalanmaya kararlıyız. Sürekli kendimizi geliştirme eğilimi ve müşterilerimizden bu alanda aldığımız olumlu geri dönüşler gurur kaynağımızdır. Sektörel gelişmelerin bilincinde olarak faaliyetlerimizi yürüteceğimize emin olarak ilerleyeceğimize emin olabilirsiniz.

Bizleri YouTube Kalanalımızdan Takip Edebilirsiniz…

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye