Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Kartal Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Kartal Kurye

Kartal Kurye  Anadolu yakasında bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında olup da ideal ulaşım. Metro hattı, dolmuş, otobüs servisi ve her yere kolay ulaşım saplayabilen taksi bulabilme seçenekleri oldukça fazladır. Buna rağmen İstanbul trafiği de göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle sektördeki bu Ihtiyaç açığını kapatmak adına Asrın Kurye Olarak siz değerli müşterilerimize Özel Kurye HİZMETİ sunmaktayız.

Kartal Kurye

Kartal moto kurye , İstanbul ‘un Kartal semtinden başlayarak İstanbul geneline yayılan sistemsel bir ağın açılması. Bu şekilde moto kurye kullanın ile motosiklet kullanarak gönderilerin iletilmesinde hız yakalanmaya çalışır. İstanbul trafiğinin sadece motosiklete akıltı şartınızınde bu sistemden faydalanmak için özel ya da genel bir sabit işinizin olması gerekir. Gerek şirket işlerinizde sizin için gerekli moto kurye aracı ve kuryesi ile birlikte de şahsi işlerinizde çıkarılan gönderilerin iletmek üzere her zaman firmamızdan yararlanamaz. İstanbul ‘un Kartal semtinden çalıştırma moto kurye araç yolculuğu en uzak mesafeye maksimum 3 yıldır gereklilik iletimi içindir.

Acil Gönderileriniz İçin 7/24 Görevdeyiz

Moto kuryenin arasında alanda önemli özellik bulunmaktadır. Bunların ilki acil teslimat için gerekli hızlı bir şekilde motosikletin faydalarından yararlanılarak yapılan dağıtımlardır. Bunun dışında, kargo şirketlerinin çiçek, çikolata ve makarna gibi özel gönderileri almıyor fakat kendi özel gizlilik olan ürünleri kargo şirketi. Bir şarj edilebilir etmen ise, moto kurye kullanımlarının hız ve performans güvenilir güvenilirliğini. Oldukça hızlı ve profesyonel bir taşlıma işlemi. Acil teslimat ve hızlı kargo seçenekleri için gerekenden daha özenli ve profesyonel bir kurye taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Firmamız siz değerli müşterilerimize Özel Olarak Kartal Kurye Hizmetleri saglamaktadir. Bunun için ilk durum, gönderilerinizin olduğu uygun olarak ve İstanbul içi hangi semte gidecek. İletişim numaramız ve internet adresimizden kurye dahil için dilediğiniz zaman yardım alabilir ve uygun fiyatlara uygunlukten yana olabilirsiniz.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Kartal da büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri  : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri  : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye