Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Kurtköy Kurye

7/24 Moto Kurye

Kurtköy Kurye İle Gönderiniz Güvende

 

Kurtköy KuryeKurtköy Kurye, uzun yıllardır İstanbul’da kurye hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde bulunduğu ve şehrin en köklü kurye firmalarından olan Asrın Kurye Çatısı altında, Kurtköy ve tüm İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi sayesinde güvenilir ve kaliteli kurye temini için en doğru adrestesiniz.

Sunmuş olduğumuz kurye hizmetleri hem şehir içi hem de şehirlerarası ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Günün her saati ulaşıp, acil kurye talebinde bulunabileceğiniz firmamıza mesai saatleri dışında da rahatça ulaşabilirsiniz. Şehrin kalabalığına karışmanızı gerektirmeden tüm ihtiyaçlarınızı bir telefonunuz ile Kurtköy Kurye hızlı şekilde ayağınıza getiriyor.

 

Kurtköy Kurye İle Kazanacağınız Avantajlar

 

Kurye kullanımı, önceleri küçük ya da orta ölçekli firmaların başvurduğu bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktaydı. Fakat bir süredir bireysel ihtiyaçlar içinde sıklıkla tercih edilir olmuş durumdadır. Trafik sorunuyla uğraşmadan, bulunduğun yerden ayrılmadan gönderilerin adrese teslim edilmesi rahatlığı artık herkesi cezbetmekte. Özellikle tüm dünyanın uğraştığı pandemi sürecinden sonra kurye kullanımında gözle görülür bir artış olmuştur.

Kurtköy Kurye ve tüm personeli için, hem zamanınız hem de sağlığın kıymetlidir. Bu sebeple tedarik edilmesi gereken acil ihtiyaçlarınızı, siz evinizden ofisinizden çıkmadan biz alıp getiriyoruz. Aynı şekilde gönderimi yapılacak olan tüm paket, koli ve evrakları da büyük bir özenle hijyen kuralları içinde adrese teslim etmekteyiz. Tüm bu etkenlerin dışında kurye kullanmanızı sağlayacak pek çok avantaj bulunmaktadır:

● Tüm kurye görevlilerimiz trafik konusunda deneyimli ve alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı bütün evrak ya da değerli eşya gibi gönderileriniz güvenli bir biçimde karşı tarafın adresine teslim edilmektedir.

Kurtköy Kurye hizmeti kapsamında birçok gönderim seçeneği bulunmaktadır. En hızlı 60 dakika olmak üzere standart olarak 180 dakikada teslime kadar olan seçeneklerden, size uygun olanını tercih edebilirsiniz.

● Express, Acil, VİP kurye gibi hizmetlerimizde gidilecek yol güzergahı daha önceden tespit edilmektedir. Trafik yoğunluğunun en az olduğu yol belirlenmekte ve böylece gönderinizin teslim saatinde bir gecikmeye mahal verilmemektedir.

● Kurye görevlisinin paketi taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar olasılığına karşı gönderiniz sözleşme yapılarak güvencemiz altına alınmaktadır.

● Diğer gönderi yöntemlerine göre çok daha uygun ücretler karşılığı, daha hızlı bir sonuç elde edebilmektesiniz.

● Temassız işlemler sayesinde sağlığınızı tehlikeye atmamış olursunuz.

● Mesai saati bittiğinde bir teslimat yapmaya ya da acil bir ihtiyacın alınması gerektiğinde panik yapmanıza gerek kalmaz. Saat 18.00’ dan sonra da tüm gece boyunca kurye görevlilerimiz hizmet vermeye devam etmektedir.

● Özel takip sistemi ile tüm kurye görevlileri izlenmekte ve takip edilmektedir. Herhangi bir eşyanızın ya da belgenizin kaybolması söz konusu olamaz.

 

Kurteköy VİP Kurye Nedir?

 

Kurtköy Kurye‘nin sunmuş olduğu en hızlı teslimatı sağlayan gönderim seçeneği VİP Kurye olarak adlandırılmaktadır. Çok acil olarak gönderilmesi gereken evraklar için özellikle kurumsal müşteriler tarafından tercih edilmektedir. İstanbul içinde gerçekleşen gönderilerin teslimat süresi 45 dakikaya kadar düşmektedir.

Genellikle şirketler tarafından sıklıkla kullanılan VİP Kurye gönderimi, özel şartlar altında gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde bir gönderi talebi alındığında, öncelikle teslimat adresi öğrenilir. Yeni bir gidiş güzergahı düzenlenir ve sizin gönderinizin teslimatı yapılmadan önce farklı hiçbir adrese uğrama yapılmaz.

Profesyonel kişilerden oluşan kurye personeli, sadece sizin gönderiniz için yola çıkar ve en kısa sürede teslimatınızı gerçekleştirir.

Kurtköy Kurye’nin Express Kurye, Motorlu Kurye, Gece Kurye, Uçak Kurye, Arabalı Kurye ve Toplu Dağıtım gibi farklı hizmetleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan kurye talebiniz için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. YouTube Facebook İnstagram

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye