Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye

Kurtköy Kurye Hizmetleri

Kurtköy Kurye Gönderilerinizin zamanında, hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını istiyorsanız Kurtköy kurye yanı başınızda!

Son dönemde kurye faaliyetlerinin her geçen gün biraz daha arttığına şahit oluyoruz. Söz konusu faaliyet alanı ülkemizde büyük bir sektör halini almıştır. Bu kapsamda sektörde faaliyet gösteren firmaların hayatımızda aktif olarak yer işgal ettiği görülüyor.

Peki, insanlar neden kurye firmalarına ihtiyaç duyuyor?

 1. Kurye personeli ile gönderiler daha güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaştırılır.

 2. Acilen alıcıya ulaştırılması gereken gönderiler için kargo firmalarından yararlanmak mümkün değildir. Bu durumda kurye firmaları imdadınıza yetişiyor.

 3. Kurye gönderilerinin alıcıya ulaştırıldığını kolayca takip edebilirsiniz.

 4. Kuryeyi ev ya da işyerinize çağırarak gönderinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 5. Gönderinizin teslim edilme zaman aralığını belirleyebilirsiniz.

Kurtköy Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kurye faaliyetlerinde firmamız müşterilerinin taleplerine uygun şekilde hizmet politikası izlemektedir. Bu kapsamda aşağıdaki hizmet türlerinde firmamızdan kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin 120-180 dakika arasında teslim edilmesini hedefliyorsanız normal kurye hizmetinden,

 • Gönderilerinizin 60-120 dakika arasında teslimatını hedefliyorsanız ekspres kurye hizmetinden,

 • Gönderilerinizin 30-60 dakika arasında teslimatını istiyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Herhangi bir olağanüstü gelişme olmadığı zaman gönderileriniz yukarıda belirtilen zaman aralıklarında alıcılara teslim edilir.

Kurtköy Moto Kurye Nedir?

Kurtköy Moto KuryeFirmamız bünyesinde yapılan kurye faaliyetlerinde kullanılan temel ulaşım vasıtası motosiklettir. Herhangi bir zamanda dahi sokağa çıktığınızda gözünüze birçok moto kurye çarpacaktır. Söz konusu vasıtanın temel kurye faaliyetlerinde kullanılmasının önemli avantajları vardır.

 • Motosiklet, son derece hızlı ve seri bir ulaşım vasıtasıdır. Bu nedenle özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde kullanılması büyük avantaj sağlar.

 • Özellikle zarf ve küçük paket gibi gönderilerin şehir içi ya da şehirlerarası gönderimi için son derece cazip bir vasıtadır.

 • Yakıt tasarrufu çok cazip olmakla birlikte vergi, sigorta ve muayene ücreti çok düşüktür.

Arabalı Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Arabalı kurye kullanmanın birçok avantajı vardır. Aşağıda söz konusu avantajların neler olduğunu bulabilirsiniz.

 1. Kurtköy kurye bünyesindeki arabalı kuryeler ile gönderileriniz yine hızlı ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılır.

 2. Yağışlı havalardan etkilenme gibi bir durum söz konusu olmaz.

 3. Gönderinin hacmi, sorun olmaktan çıkar. Her hacimdeki gönderiler, uygun araçlarla alıcılara ulaştırılır.

 4. Moto kurye hizmetlerinde olduğu gibi arabalı kurye hizmetlerinde de teslimat seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Neden Ekspress Kuryeyi Tercih Etmeliyim?

İstanbul içinde bir semtten bir semte acil olarak ulaştırılacak olan gönderilerin 60-120 dakika gibi bir zaman aralığında alıcıya ulaştırılması ekspress kurye hizmeti ile sağlanır.

Moto kuryelerimiz, günün her saatinde sizlere hizmet vermek için emrinizdedir. Firmamızı arayıp kurye talebinde bulunduğunuz andan itibaren en kısa sürede adresinize motorlu kurye yönlendirmesi yapılır. Adresinize kısa sürede ulaşan kurye personeli gönderiyi adresinizden alarak alıcının adresine en kısa sürede ulaştırır.

Kurye Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kurye kullanımında bir kısım hususların bilinmesi ve bunlara dikkat edilmesi gerekir. Söz konusu hususlar aşağıda sıralanmıştır.

 • Kurye personeli gönderiyi teslim alacağı zaman bir kısım durumlarda bekletilebilir. Bu da gönderinin teslim süresini uzatacaktır. Kurye hizmeti alacağınız zaman gönderinizi hazır halde evde bulundurmanız menfaatinize olacaktır.

 • Gönderinin uygun paketleme malzemesi ile paketlenmesi önemlidir. Bunun yanında gönderinin teslim adresinin ve telefon numarasının paketin üzerine yazılmasına dikkat edilmelidir. Teslimat bilgisinin yanlış yazılması durumunda gönderinin farklı adrese gitmesi söz konusu olabilir. Bu da zaman kaybı demektir.

 • Yağışlı havalarda gönderilerin su geçirmeyecek şekilde poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekir.

 • Fiyat tarifesi ve ücretlendirmelerle ilgili tam bilgi sahibi olunmalıdır. Bu kapsamda müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Ekspress Kurye Talebinde Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Kurtköy Acil Kurye Gönderinin acilen alıcıya ulaştırılması için ekspress kurye hizmetinden yararlanmalısınız. Olabilecek en hızlı şekilde kurye personeli, gönderilerinizi gideceği adrese ulaştıracaktır. Söz konusu hizmet, İstanbul’un ilçeleri arasındaki kurye hizmetlerinde tercih edilir.

Kurtköy kurye bünyesinde bulunan araç filosundaki tüm vasıtalarda araç takip sistemi vardır. Bu sayede kuryelerin o anda nerede olduğu merkezi kontrol sisteminden kontrol edilmektedir.

Firmamızla irtibata geçerek son derece cazip fiyatlarla kurye hizmeti alabilirsiniz. Söz konusu hizmetten şahıs olarak yararlanabileceğiniz gibi işletme olarak da talebinizi iletebilirsiniz. Bu kapsamda tüm kurye taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır. En iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Kurtköy Kurye İle Gönderiniz Güvende

Kurtköy Kurye Kurtköy Kurye, uzun yıllardır İstanbul’da kurtköy moto  kurye hizmeti sunmaktadır. Bünyesinde bulunduğu ve şehrin en köklü kurye firmalarından olan Asrın Kurye Çatısı altında, Kurtköy ve tüm İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi sayesinde güvenilir ve kaliteli kurye temini için en doğru adrestesiniz. Pandemi Döneminde Yaşanan Zorluklar Hakkında Buradan bilgi alabilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz kurtköy moto kurye hizmetleri hem şehir içi hem de şehirlerarası ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Günün her saati ulaşıp, acil kurye talebinde bulunabileceğiniz firmamıza mesai saatleri dışında da rahatça ulaşabilirsiniz. Şehrin kalabalığına karışmanızı gerektirmeden tüm ihtiyaçlarınızı bir telefonunuz ile Kurtköy Kurye hızlı şekilde ayağınıza getiriyor.

Kurtköy Kurye İle Kazanacağınız Avantajlar

Kurtköy hızlı kurye Moto Kurye kullanmanın avantajları önceleri küçük ya da orta ölçekli firmaların başvurduğu bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktaydı. Fakat bir süredir bireysel ihtiyaçlar içinde sıklıkla tercih edilir olmuş durumdadır. Trafik sorunuyla uğraşmadan, bulunduğun yerden ayrılmadan gönderilerin adrese teslim edilmesi rahatlığı artık herkesi cezbetmekte. Özellikle tüm dünyanın uğraştığı pandemi sürecinden sonra kurye kullanımında gözle görülür bir artış olmuştur.

Kurtköy Kurye ve tüm personeli için, hem zamanınız hem de sağlığın kıymetlidir. Bu sebeple tedarik edilmesi gereken acil ihtiyaçlarınızı, siz evinizden ofisinizden çıkmadan biz alıp getiriyoruz. Aynı şekilde gönderimi yapılacak olan tüm paket, koli ve evrakları da büyük bir özenle hijyen kuralları içinde adrese teslim etmekteyiz. Tüm bu etkenlerin dışında kurye kullanmanızı sağlayacak pek çok avantaj bulunmaktadır:

● Tüm kurye görevlilerimiz trafik konusunda deneyimli ve alanında tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı bütün evrak ya da değerli eşya gibi gönderileriniz güvenli bir biçimde karşı tarafın adresine teslim edilmektedir.

● Kurtköy Kurye hizmeti kapsamında birçok gönderim seçeneği bulunmaktadır. En hızlı 60 dakika olmak üzere standart olarak 180 dakikada teslime kadar olan seçeneklerden, size uygun olanını tercih edebilirsiniz.

● Express, Acil, VİP kurye gibi hizmetlerimizde gidilecek yol güzergahı daha önceden tespit edilmektedir. Trafik yoğunluğunun en az olduğu yol belirlenmekte ve böylece gönderinizin teslim saatinde bir gecikmeye mahal verilmemektedir.

● Kurye görevlisinin paketi taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar olasılığına karşı gönderiniz sözleşme yapılarak güvencemiz altına alınmaktadır.

● Diğer gönderi yöntemlerine göre çok daha uygun ücretler karşılığı, daha hızlı bir sonuç elde edebilmektesiniz.

● Temassız işlemler sayesinde sağlığınızı tehlikeye atmamış olursunuz.

● Mesai saati bittiğinde bir teslimat yapmaya ya da acil bir ihtiyacın alınması gerektiğinde panik yapmanıza gerek kalmaz. Saat 18.00’ dan sonra da tüm gece boyunca kurye görevlilerimiz hizmet vermeye devam etmektedir.

● Özel takip sistemi ile tüm kurye görevlileri izlenmekte ve takip edilmektedir. Herhangi bir eşyanızın ya da belgenizin kaybolması söz konusu olamaz.

Kurteköy VİP Kurye Nedir?

kurtköy express kuryeKurtköy Kurye’nin sunmuş olduğu en hızlı teslimatı sağlayan gönderim seçeneği VİP Kurye olarak adlandırılmaktadır. Çok acil olarak gönderilmesi gereken evraklar için özellikle kurumsal müşteriler tarafından tercih edilmektedir. İstanbul içinde gerçekleşen gönderilerin teslimat süresi 45 dakikaya kadar düşmektedir.

Genellikle şirketler tarafından sıklıkla kullanılan VİP Kurye gönderimi, özel şartlar altında gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde bir gönderi talebi alındığında, öncelikle teslimat adresi öğrenilir. Yeni bir gidiş güzergahı düzenlenir ve sizin gönderinizin teslimatı yapılmadan önce farklı hiçbir adrese uğrama yapılmaz.

Profesyonel kişilerden oluşan kurye personeli, sadece sizin gönderiniz için yola çıkar ve en kısa sürede teslimatınızı gerçekleştirir.

Kurtköy Kurye’nin Express Kurye, Motorlu Kurye, Gece Kurye, Uçak Kurye, Arabalı Kurye ve Toplu Dağıtım gibi farklı hizmetleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan kurye talebiniz için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Kurtköy Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️0212 673 00 39 | ☎️0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim