Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Fenerbahçe Kurye

7/24 Moto Kurye

Fenerbahçe Kurye

İstanbul’ un Kadıköy ilçesine özel olarak sağlanan bu hizmet kapsamında Fenerbahçe Kurye taşımacılığı yapılmaktadır. Bu sayede firmamız Kadıköy ilçesinden, İstanbul’ un hem Avrupa yakasına hem de Asya yakasına gönderi taşımacılığı yapmaktadır. Bu iş için kurye, lojistik işler, kişiye özel değerlendirilen işler ve belgeler hizmet tanımına girmektedir. Özel, kişisel ve şirket gönderileriniz için sizler de dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

FENERBAHÇE KURYE

Moto kurye ürünleri kapsamında küçük ebatlarda normal sayılabilecek paketlere ek olarak da götürülmesinde özen gerektirecek ürünler de dahil olmaktadır. Çünkü araçlar ya da kargo ile taşımacılık yapıldığı zaman, süre yeterli gelmeyebilir. Ürün özensizce taşınabilir. Kırılma veya bozulma gerçekleştirilebilir. Hızlı gönderilmesi gereken resmi evrakların acil iletilmesi gerekebilir. Bütün bunlara ek olarak da İstanbul trafiği göz önünde bulundurulduğu zaman, işte en büyük sorun ile karşı karşıya kalınır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin bütün sorunlarına çözüm olacak şekilde Fenerbahçe moto kurye hizmetini ortaya çıkarmıştır. Bu hizmet kapsamında Fenerbahçe ilçesinde moto kurye hizmeti yani motosikletler ile kurye taşımacılığı yapılmaktadır. Kıymetli evraklarınız, değerli kırılacak ürün veya özel paketleriniz en güvenilir şekilde motosikletli kurye eşliğinde adresten alınıp adrese teslim edilir.

Moto Kurye Hizmetimiz 7/24 Sizlerle 

Kurye hizmetleri olarak kendisine iletilen ürünü alıcıya en hızlı şekilde ulaştıran kuryeler tercih edilmektedir. Özellikle ürüne hassasiyet gösteren kuryeler ile çalışmak her zaman kişiye kazanç sağlayacaktır. Yıpranması, kırılması veya bozulması kaçınılmaz olan kişisel eşyaların zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmesi için sizler de her zaman firmamızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız Fenerbahçe semtine özel olarak, Kadıköy ilçesi içerisinde ya da İstanbul geneline yayılmış ilçeler arası bir Moto Kurye hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet Feneryolu Kurye hizmetleri olarak geçmektedir. Sizler de ilgili ilçeden almak istediğiniz hizmet neticesinde kolay bir şekilde firmamızın moto kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Motosiklet ile kurye dağıtımının avantajlı yapısı sayesinde gönderileriniz mesafe fark etmeksizin süre açısından tasarruf sağlanarak gerçekleştirilecektir. Firmamız ile çalışmanız sonucunda iletmek istediğiniz paket alıcıya özenli bir şekilde teslim edilecektir. Biz firma olarak insan ilişkileri güçlü ve profesyonel bir ekip çalışması gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle de bizim için misyonumuz oldukça geniştir. Sizler de firmamızın geniş ve kapsamlı servis hizmetlerinden yararlanmak için en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

 

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye