Fenerbahçe Kurye

Fenerbahçe Kurye İle Gönderileriniz Güvende

İstanbul’ un Kadıköy ilçesine özel olarak sağlanan bu hizmet kapsamında Fenerbahçe Kurye taşımacılığı yapılmaktadır. Bu sayede firmamız Kadıköy ilçesinden, İstanbul’ un hem Avrupa yakasına hem de Asya yakasına gönderi taşımacılığı yapmaktadır. Bu iş için kurye, lojistik işler, kişiye özel değerlendirilen işler ve belgeler hizmet tanımına girmektedir. Özel, kişisel ve şirket gönderileriniz için sizler de dilediğiniz zaman Fenerbahçe Kurye Hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fenerbahçe Kurye

Moto Kurye ürünleri kapsamında küçük ebatlarda normal sayılabilecek paketlere ek olarak da götürülmesinde özen gerektirecek ürünler de dahil olmaktadır. Çünkü araçlar ya da kargo ile taşımacılık yapıldığı zaman, süre yeterli gelmeyebilir. Ürün özensizce taşınabilir. Kırılma veya bozulma gerçekleştirilebilir. Hızlı gönderilmesi gereken resmi evrakların acil iletilmesi gerekebilir. Bütün bunlara ek olarak da İstanbul trafiği göz önünde bulundurulduğu zaman, işte en büyük sorun ile karşı karşıya kalınır. Firmamız siz değerli müşterilerimizin bütün sorunlarına çözüm olacak şekilde Fenerbahçe moto kurye hizmetini ortaya çıkarmıştır. Bu hizmet kapsamında Fenerbahçe ilçesinde moto kurye hizmeti yani motosikletler ile kurye taşımacılığı yapılmaktadır. Kıymetli evraklarınız, değerli kırılacak ürün veya özel paketleriniz en güvenilir şekilde motosikletli kurye eşliğinde adresten alınıp adrese teslim edilir.

Moto Kurye Hizmetimiz 7/24 Sizlerle 

Fenerbahçe Moto KuryeFenerbahçe Kurye hizmetleri olarak kendisine iletilen ürünü alıcıya en hızlı şekilde ulaştıran kuryeler tercih edilmektedir. Özellikle ürüne hassasiyet gösteren kuryeler ile çalışmak her zaman kişiye kazanç sağlayacaktır. Yıpranması, kırılması veya bozulması kaçınılmaz olan kişisel eşyaların zarar görmeden kolay bir şekilde taşınabilmesi için sizler de her zaman firmamızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız Fenerbahçe semtine özel olarak, Kadıköy ilçesi içerisinde ya da İstanbul geneline yayılmış ilçeler arası bir Moto Kurye hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet Feneryolu Kurye hizmetleri olarak geçmektedir. Sizler de ilgili ilçeden almak istediğiniz hizmet neticesinde kolay bir şekilde firmamızın moto kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul İçi Gönderilerde 90 Dakika da Teslimat Garantisi Veriyoruz.

Asrın Kurye’den Alacağınız Motorlu Kurye Hizmetinde istanbul içi gönderileriniz de 90 dakika teslimat garantisi veriyoruz. Kuryeniz siz kaydı verdikten sonra dakikalar içinde kapınıza geliyor. Sizden alınan gönderi ile kurye başka hiçbir yere uğramadan direk gideceği adrese doğru devam eder. Toplam da 90 dakika içinde gönderiniz gideceği adrese yada başka bir adresten alınıp sizlere ulaşmaktadır. Fenerbahçe Kurye Kadıköy ilçesinden yapacağınız yada kadıköy ilçesine gelmesini istediğiniz tüm Kurye İhtiyaçlarınız da bir telefon kadar yakınınız da. Sizler de müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizleri arayarak Kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Neden Moto Kurye Kullanmalısınız

Asrın Kurye 20 Yıllık sektör tecrübesi ile istanbul gibi büyük bir mega kentte hizmet vermektedir. Fenerbahçe Kurye Hizmeti olduğu gibi tüm istanbul da farklı Kurye hizmetleri bulunmaktadır. İstanbul da özellikle akşam saatlerinde çok fazla trafik olmaktadır. Özellikle ülkemizi derinden etkileyen Pandemi ( Covid-19 ) döneminde insanların toplu taşıt kullanmadığı aşıkar olmuştur. Be sebeple çok fazla trafik yağunluğu olmaktadır. Bu şartlar da normal bşr binek araçla istanbul’un bir ucundan bir ucuna gitmek imkansız hale ghelmiştir. Motor Kurye bu konuda sizlere çok fazla zaman kazandıracaktır.

Zamandan Kazanmanın Doğru Adresi

Fenerbahçe Kurye İstanbul ve çevre illere verdiği kurye hizmeti ile siz değerli müşterilerimize büyük avantajlar sağlamaktadır. Acil yada önemli gönderileriniz de Asrın Kurye firmamız ile irtabata geçip size en yakın kurye personelimizin gelmesini isteyebilir bu sayade büyük dertten kurttulabilirsiniz.

Motosiklet ile kurye dağıtımının avantajlı yapısı sayesinde gönderileriniz mesafe fark etmeksizin süre açısından tasarruf sağlanarak gerçekleştirilecektir. Firmamız ile çalışmanız sonucunda iletmek istediğiniz paket alıcıya özenli bir şekilde teslim edilecektir. Biz firma olarak insan ilişkileri güçlü ve profesyonel bir ekip çalışması gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle de bizim için misyonumuz oldukça geniştir. Sizler de firmamızın geniş ve kapsamlı servis hizmetlerinden yararlanmak için en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim