Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

ARABALI KURYE

7/24 Moto Kurye

Arabalı Kurye Hizmeti

cropped mnbs İstanbul gibi büyük şehirlerde zaman – zaman ortaya çıkan trafik çeşitli ihtiyaçların zaman kaybı nedeniyle sıkıntıya düşmesine neden olabilmektedir. Dosya ve paket gönderilerinizin hızlı ve zamanında ulaştırılmasını istediğinizde bunu kendi imkanlarımızla yapmak yerine arabalı kurye ya da motorlu kurye hizmetlerinden yararlanmayı tercih edebilirsiniz.

Firmamız kurye hizmetini profesyonel şekilde sunarak günün her saatinde yararlanabileceğiniz kurye hizmetini sizlere profesyonel bir şekilde ulaştırmaktadır, Özellikle kurumsal firmalar ve işletmeler tarafından en çok  tercih edilen arabalı kurye hizmetimiz uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile sizlere geniş yelpazede sunmaya devam ediyor.

Gönderilerinizi Asrın Kurye İle Ulaştırın

Siz de zamanı değerlendirmek ve gönderilerin hızlı bir şekilde adresi ulaşılması istiyorsanız hizmet içerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Bir yerden başka bir yere gönderilecek olan paket ya da dosyalarınızın gönderilerini zamanında ve güvenle ulaştıracak firmamızla iletişime geçerek hizmet içeriğimizi göz atabilirsiniz.

Hizmet içeriğimize bakmak için kurumsal web sitemizden iletişim numaralarımıza ulaşabilir, kurye hizmetini hangi kriterlere göre ve hangi zenginlikte sunduğumuzu site üzerinden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Profesyonel çerçevede sunulan kurye hizmetlerimizde amacımız ihtiyacınız olan gönderi kalitesini size hızlı ve güvenle sunmaktır.

Müşteri Odaklı Kurye Hizmeti Sunuyoruz

Müşteri memnuniyeti odaklı sunulan kurye hizmetlerimiz güler yüzlü personellerimiz eşliğinde sizlere ulaştırılıyor. Bize ulaştığınızda arabalı kurye talep ederek kısa sürede adresinize ulaşan ekibimizle gönderilerinizi İstanbul’un birçok noktasına zamanında ulaştırabilmek için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmektedir.

Üstelik sunmuş olduğumuz bu hizmetler bütçenizi sarsmayacak fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Sizde fiyat bilgisi ve moto kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak ve bu konuda profesyonel müşteri hizmetlerimizden destek alarak gönderinizi zamanında teslimat adresinizde ulaştırmaktır.

Her İhtiyacınızda 7/24 Yanınızdayız

Gün içerisinde kurumsal firma ve işletmelerin yanı sıra bireysel talepleri hızlı bir şekilde yanıtlayacak hizmeti sunan firmamızı siz de güvenle tercih edebilirsiniz. Saat kaç olursa olsun sizlere eşsiz kurye hizmetini sunan ekip arkadaşlarımız ile 7 / 24 bu konuda birinci sınıf hizmet sunabilmek için özenle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye