Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye Hizmetleri

Bakırköy Kurye Bakırköy Kurye ile tüm kurye hizmetlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Kurye sektörü 90’lı yılların başında faaliyet göstermeye başlamış, son yıllarda önemi artıran bir hizmet alanıdır.

İnsan ihtiyaçları her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu kapsamda yapılan hizmetin kalitesinin de insanların ihtiyaçlarına cevap verecek nitelik ve niceliklere sahip olması gerekir. Firmamız sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarının bilincinde olarak en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Toplumumuzda kurye faaliyetleri kargo faaliyetleri ile karıştırılabilir. Kurye hizmetleri ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmayan bireyler kurye faaliyetlerini kargo taşımacılığı zannedebilirler. Bu kapsamda kuryeler şu özelliği ile kargo firmalarından ayrılır.

 • Kurye sektörünü kargolardan ayıran en büyük özellik zamandır. Kargo firmaları ile birkaç günde alıcıya ulaşan gönderiler Bakırköy Kurye ile aynı gün alıcıya teslim edilir.

 • Moto Kurye personelini evinize çağırarak gönderinizi emanet edebilirsiniz.

 • Kurye hizmetinde gönderinizin teslim edildiğine dair bilgilendirme mesajı alırsınız.

 • Kurye faaliyetlerinde gönderinin niteliğine uygun vasıta ile teslimat yapılır.

Bakırköy Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Motorlu Kurye hizmetleri gönderinin hangi zaman zarfında teslim edilmesinin istendiğine göre farklılıklar gösterir. Bu kapsamda firmamız bünyesinde verilen kargo hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.

 • Gönderinin 120-180 dakika arasında alıcıya teslim edilmesini istiyorsanız normal kurye,

 • Gönderinin 60-120 dakika arasında teslimini istiyorsanız ekspres kargo,

 • Gönderinin 30-60 dakika gibi kısa bir sürede teslimini istiyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanmanız gerekir.

Gönderinizin hangi süre aralığında teslim edilmesi istendiğini doğru analiz etmeniz gerekir. Gerekli analizi yaptıktan sonra hangi kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizi belirleyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen zaman aralıkları trafiğin normal seyirde olduğu, hava durumunun yağışsız ve kazanın olmadığı durumlara göre belirlenmiş sürelerdir. Bu gibi olumsuzluklarda gönderinin teslimatında istenmeden de olsa bir kısım gecikmeler yaşanabilir. Bakırköy Kurye’ye Yakın hizmet bölgelerimiz şu şekildedir.

 1. Merter Kurye
 2. Topkapı Kurye
 3. Şirinevler Kurye
 4. Bahçelievler Kurye
 5. Güngören Kurye
 6. Zeytinburnu Kurye

Kurye Hizmetleri İçin Kullanılan Araçlar Hangileridir?

Bakırköy Moto KuryeKurye hizmetlerinde temel taşıma vasıtası motosiklettir. Bu sektörde motosikletin yaygın şekilde kullanılmasının belli nedenleri vardır.

 • Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde vasıtanın trafiğe takılmadan gönderiyi alıcıya teslim etmesi çok önemlidir. Bu kapsamda motosiklet çok ideal bir araçtır.

 • Motosiklet ile trafikte hızlı ve kıvrak hareket edilebilir. Arabalar gibi trafik problemi yaşanmaz.

 • Bahse konu vasıta ile gönderiler kolaylıkla yukarıdaki ortalama teslim sürelerinde teslim edilir.

 • Motosikletin yakıt tüketimi çok düşüktür. Bu nedenle hızlı taşımacılık yapılırken taşıma maliyetinin düşürülmesi hedeflenir.

Her ne kadar kurye faaliyetlerinde öncelikle motosiklet vasıtası ile dağıtım tercih edilse de kimi durumlarda bu vasıta kurye faaliyetlerinde kullanılamaz. Aşağıdaki durumlarda arabalı kuryelerin tercih edilmesi esastır.

 • Motosikletin taşıyabileceği paket sepetinin büyüklüğü oranındadır.

 • Gönderinin ağırlığı ya da hacmi motosiklet ile taşınmasını imkânsız kılar. Bu nedenle arabalı kurye kullanılması gerekir.

 • Taşıma faaliyetlerinde asıl prensip gönderinin güvenli şekilde taşınmasıdır. Motosiklet, özellikle yağışlı havalarda kayma riski çok yüksek bir araçtır. Bu gibi durumlarda başta kurye personelini, daha sonra paket malzemeyi riske atmamak gerekir. Moto Kurye’nin Önemi Hakkında Buradan Daha Detaylı Bİlgi Alabilirsiniz.

Gece Kurye Hizmeti Nedir?

Kimi zamanlarda bireysel ya da kurumsal müşteriler gece kurye desteğine ihtiyaç duyarlar. Söz konusu durum aşağıdaki sebeplerden dolayı hâsıl olabilir.

 • Yaşlı ya da hastaların acil ilaç gereksinimleri

 • Gece şartlarında yemek ihtiyaçları

 • Gece şartlarında faaliyetleri yoğun olan işletmelerin ekstra kurye ihtiyaçları

Yukarıdaki ihtiyaçların yanında herhangi bir kurye gereksinimi duyulduğunda Bakırköy Kurye ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimizle görüştükten sonra adresinize en yakın kurye personeli size yönlendirilecektir. Firmamız bünyesinde görev yapan kurye personeli kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Kurye Kiralama Hizmeti Nedir?

Bakırköy Motorlu KuryeKurye kiralama hizmeti son dönemde yaygınlaşan modern hizmetlerden biridir. Söz konusu hizmet alanı genellikle işletmelere yönelik bir faaliyet alanıdır. Bu hizmet ile işletmenizde çalışan kurye sayısını artırabilir ya da nitelikli kurye sahibi olabilirsiniz. İşletmeler neden kurye kullanmaya ihtiyaç duyar?

 • Günümüz dünyasında özellikle gıda işletmelerinin kurye kullanması bir ihtiyaçtan ziyade zorunluluktur.

 • Kurye çalıştırmak işletmeler için büyük bir maliyettir. Çoğu işletmenin birden fazla kurye çalıştırdığını düşündüğümüzde maliyetlerinin büyüklüğünü tahayyül edebilirsiniz.

 • Kurye kiralama hizmeti ile düşük maliyetle kurye çalıştırmış olursunuz. Kuryelerin maaş ve sigorta gibi özlük hakları Edirnekapı kurye tarafından takip edilir.

Yukarıdaki yazımızda belirttiğimiz hizmet alanlarının tamamından kolayca yararlanabilirsiniz. Bunun için Bakırköy Kurye olarak sadece bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bakırköy Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim