Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Motorlu Kurye Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey Burada

 Motorlu kurye özellikle büyük şehirlerde yoğun olarak kullanılan bir hizmet türüdür. Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde, süratle teslim edilmesi gereken kargolar, motorlu kurye ile kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İnsanlardan gelen talep doğrultusunda sektörde büyük gelişmeler olmuş, motorlu kurye hizmeti de türlere ayrılarak zenginleşmiştir.

Motorlu KuryeMotorlu Kurye Türleri

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, kurye hizmetlerimizi çeşitlendirdik. En çok sağladığımız kurye hizmetlerini dilerseniz sizlere kısaca tanıtalım.

Acil Kurye

Gün içerisinde yalnızca size özel acil kurye hizmeti sağlıyoruz. Dilerseniz motorlu kurye, dilerseniz de arabalı kuryelerimiz ile bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acil kurye hizmetini en çok moto kurye personelimiz yardımıyla sağlıyoruz. Kurye talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçiyorsunuz. Adres ve kargo ile ilgili bilgileri sizlerden aldıktan sonra, motorlu kurye personelimizi vermiş olduğunuz adrese yönlendiriyoruz. Daha sonra teslimat yapılacak olan adres bilgilerine göre kargonuz, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Acil kurye hizmetinin avantajı, yalnızca müşteriye özel teslimat yapılmasıdır. Normalde motorlu kurye personelimiz, almış olduğumuz sipariş sayısına göre dağıtım gerçekleştirir. Yani bir motorlu kurye personeli gün içerisinde birkaç farklı adrese teslimat yapar.

Ancak acil kurye hizmetinde müşterimizin belirlediği zaman aralığında teslimat gerçekleştirilir ve yalnızca müşterimizin teslimatı yapılır.

VIP Kurye

V.İ.P Kurye VIP kurye hizmeti adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel kurye hizmetidir. Bu kurye türünün bir farkı da, özel kargoların taşınmasına konu olmasıdır. Mesela sanat değeri yüksek resim ya da antik eşyalar, firmalar için önem taşıyan evraklar ya da makine parçaları gibi…

Bazı durumlarda önemli bir makinenin prototipi de taşınmaya konu olabilir. Yani VIP kuryede taşınacak olan kargolar değerlidir ve ekstra dikkat gerektirir.

Firma olarak yalnızca VIP kurye hizmetinde uzman olan personelimizi görevlendiriyoruz. Çünkü değerli kargoların taşınma işi, diğerlerinden farklı oluyor. Firma olarak belirlediğimiz prosedürler var. Bu prosedürleri harfiyen yerine getiriyoruz. Zaten müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmede nasıl taşıma yapacağımızı detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye30 kilogramdan ağır ve hacim olarak 400 desiden daha büyük kargoları, minibüs tarzı araçlarla taşıyoruz. Ayrıca bu şekilde olan ve birden fazla olan kargoları da minibüslerle taşıyoruz.

Arabalı Kurye hizmetine konu olan araçlarımızı özel olarak tasarlattık. Sorumluluğunu üzerine aldığımız kargoları aracın içine rastgele atmıyoruz. Belirli bir düzende sıralayarak, aracın içine yerleştiriyoruz. Öncelikle dağıtım yapılacak adresin yakınlığı ve uzaklığına göre bir sıralama benimsedik. İkinci olarak da eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlıyoruz.

Gece Kurye

Gündüz yoğun olarak çalışan ve kargo işlerini yetiştiremeyen müşterilerimiz için gece kurye hizmeti sağlıyoruz. Özellikle kurumsal firmalara daha çok hizmet veriyoruz.

Gece kurye hizmetimiz akşam 18.00’dan sabah 08.30’a kadar devam ediyor. Bu saatler arasında bizlerle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Express Kurye

Motorlu kurye hizmetinden en hızlı şekilde yararlanmak istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Express kurye hizmetimiz sayesinde kargolarınız asla gecikmeyecek ve tam zamanında yetişecek.

Birden fazla kargolarınız için dilerseniz moto kurye, dilerseniz de arabalı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gün İçi Kurye

Gün içinde yoğun bir şekilde kargo hizmetini bizlerde alabilirsiniz. Gün içi kurye hizmetimiz sayesinde kargolarınızı standarda bağlayabilir, zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken gün içindeki tüm kargo siparişleriniz detaylarıyla birlikte bizlere iletmeniz olacaktır.

Toplu Kurye Dağıtım

Düğün ve nişan davetiyeleri, promosyon dağıtımı ve yıl sonu evraklarının toplu dağıtımı gibi işleri dert etmeyin. Bizlerden toplu kurye dağıtım hizmeti alarak, önemli eşyalarınızı ve evraklarınızı toplu bir şekilde ve zamanında yetiştirebilirsiniz.

Yılsonunda kurumsal firmaların muhasebe işleri çok olur. Şubelere gönderilmesi gereken yüzlerce hatta binlerce evrak vardır. Toplu dağıtım hizmetimizden bu kapsamda yararlanabilirsiniz.

Düğüne günler kala davetiye gönderme telaşından, toplu dağıtım hizmeti alarak kurtulabilirsiniz. Siz sadece gönderilmesi gereken evraklarınızı ya da davetiyelerinizi hazırlayın ve gerekli bilgileri tarafımıza gönderin. Gerisini biz hallederiz.

Uçak Kargo

Uçak Kargo Şehirlerarası ya da uluslar arası gönderileriniz için kullandığınız uçak kargo hizmetinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Havaalanına kadar gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde götürüyoruz.

Motorlu kurye ya da arabalı kurye hizmet türlerimizden birisini uçak kargolarınız için tercih edebilirsiniz.

 Kurye Kiralama

Kurye hizmetlerine sürekli olarak ihtiyacınız mı var? O zaman fazladan para ödemenize gerek yok. firmamız ile yapacağınız protokol ile profesyonel ve deneyimli kurye personelimizi kiralayabilirsiniz.

Kurye Kiralama  siz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden bir tanesidir. Gün içerisinde belirli saatlerde ya da belirli günlerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz birden fazla motorlu kurye ya da arabalı kurye kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için bizlere web sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Kurye Motoru Hakkında Bilgiler

Kurye firmalarının iyi iş yapmasını sağlayan unsurlardan birincisi personeldir. İkincisi ise kullandığı araçlar ya da teknolojilerdir. Teknolojiden ve deneyimden en iyi şekilde yararlanan firmalar, piyasadaki en iyi firmalardır.

Kurye motoru da firmaların kullandığı araçlardan bir tanesidir. İyi bir kurye motoru kullanarak, gün içerisindeki gerçekleştirilmesi gereken teslimatlar sorunsuz bir şekilde yerine getirilebilir.

Biz firma olarak MT-25 ve Pulsar-200 modellerini tercih ediyoruz. Çünkü:

 • Şu anda piyasada kullanılan en iyi araçlardır.
 • Yakıt tasarrufu sağlar.
 • Yedek parça bulması kolaydır.
 • Hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Kuryelerin işini kolaylaştıracak birçok fonksiyona sahiptir.

Kurye Takibi Nasıl Yapılıyor?

İşimizin büyük çoğunluğu kontroldür. Yani yaptığımız işi hatasız bir şekilde tamamlayabilmek adına gün içerisinde birçok unsuru kontrol ediyoruz. Kurye takibi de bunlardan bir tanesidir.

Neden kurye takibi yapıyoruz?

Çünkü söz verdiğimiz zamanda kargoların yerine ulaşmasını sağlamak zorundayız. Özellikle İstanbul trafiğinde olabilecek aksiliklere karşı önlem almamızı sağlıyor.

Diyelim ki istenmeyen bir kaza yaşadık. Bu durumda hem kaza yapan personelimizle ilgilenmeliyiz, hem de müşterimizin kargosunu güvenli bir şekilde ve tam zamanında adresine ulaştırmalıyız. Hazırda bekleyen diğer motorlu kurye personelimizin hemen olay yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Bu personelimiz kargoyu adresine ulaştırıyor. Böylece kaza yaşanmasına rağmen, kargonun güvenli ve hızlı bir biçimde yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Moto Kurye Kullanmanın Avantajları

Moto Kurye Kullanmanın  Avantajları Nelerdir: Firmamızın verdiği hizmetleri de anlatmış olarak, aşağıda motorlu kurye hizmetinin sizler için sağlayacağı avantajlardan bahsetmiş olacağız.

 1. İyi bir motorlu kurye firması sayesinde, zamandan ve paradan tasarruf sağlarsınız.
 2. Acil gönderilerinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlar.
 3. Hızlı ve güvenlidir.
 4. Değerli eşyalarınız için güvenilirdir.
 5. Gereksiz prosedürlerle uğraşmazsınız.
 6. Özel hediyelerin gönderilmesi için idealdir.
 7. İyi bir firma ile çalışarak, prestijinizin artmasını sağlarsınız.
 8. Aracı olmadan doğrudan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
 9. 7/24 motorlu kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bilmediğiniz Moto Kurye Ekipmanları

Müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyabilmek için bizlere yardımcı olan ekipmanlar kullanıyoruz. Bu ekipmanlara aşağıda kısaca değinerek, sizleri de bilgilendirmiş olacağız.

Motosiklet eldiveni: Sürücünün ellerini korur ve motoru daha iyi ve güvenli kullanmasını sağlar.

Motosiklet Kaskı: Motosiklet sürücüsünün baş bölgesini güvenli tutar. Olası bir kaza anında, baş bölgesinin zarar görmesini engeller.

Motosiklet Montu: Rüzgara karşı sürücüyü korur ve teslimatları güvenli bir şekilde yapmasını sağlar.

Deri ve Kevlar Pantolonlar: Bu ekipmanların en büyük özelliği kaza anında, zemine tutunması ve sürücünün sürüklenmesini engellemesidir.

Motosiklet Botu: Sürücüyü rüzgardan ve olası kazaların yaratacağı hasardan korur.

Motosiklet Heybesi: Özel olarak tasarlanan bu ekipman kargonun güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Motosiklet Bagajı: Bagajların hacmi ve boyutu motosiklet modeline göre farklılık gösterir. En büyük bagaj hacmi 400 desi civarındadır. Ayrıca 30 kilograma kadar yük taşınabilir. Soğuk ya da sıcak tutulması gereken kargolar için tasarlanan özel modelleri vardır.

Sırt Bagajı: Motosiklet bagajında yük taşınabilmesinin yanı sıra, sürücü sırtında bulunabilecek küçük bagaj çantasında da yük taşınabilir. Mesela değerli evraklar ya da özel hediyeler bu tür çantalarda rahatlıkla taşınabilir.

Kurye Sözleşmesi Hakkında

Hangi sektörde olursa olsun, güvenilir ve kurumsal olan firmalar sözleşme yaparlar. Ayrıca bu firmaların adresleri ve sabit telefonları bellidir.

Özellikle kurye sektöründe sözleşme oldukça önemli bir yere sahiptir. Motorlu kurye hizmeti almadan önce imzalanacak olan sözleşmenin mutlaka incelenmesi ve şartların iyi anlaşılması gerekir.

Standart bir kurye sözleşmesinde aşağıdaki unsurlar yer alır:

 • Taşıyıcı firmanın ve hizmeti alan firmaların adres ve iletişim bilgileri yer alır.
 • Sözleşmeye konu olan taşımanın nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı gibi bilgiler vardır.
 • Taşıma süresi ve fiyatı gibi bilgilere yer verilir.
 • Anlaşmazlık durumunda izlenecek olan prosedürler sözleşmede yer alır.
 • Taşımaya konu olan tüm kargolar sigortalıdır. Sigorta ile ilgili bilgilerin bir kısmı da sözleşmede yer alabilir.

Güvenli ve sağlıklı bir taşıma işlemi için yukarıda sizlere verdiğimiz bilgileri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İyi bir firmayla çalışmak istiyorsanız, öncelikle o firmanın kurumsal olup olmadığını bilmelisiniz. Ardından firmanın daha önce yapmış olduğu işleri incelemelisiniz. Tüm bu bilgilere kurye firmasının web sitesinden ulaşıyor olmanız gerekir.

ASRIN KURYE

Gönderiler için kurye kullanımı son yıllarda oldukça sıklaşmıştır. Kuryeler sayesinde tüm gönderileriniz çok hızlı bir sürede teslim edildiği gibi diğer yöntemlere nazaran çok daha uygun ücretlendirmeye tabi olmaktadır. Asrın Kurye firması, 20 yıllık bir sektör tecrübesine dayanarak en hızlı ve güvenilir kurye hizmetinin garantisini veriyor. Her türlü koli, paket, değerli eşya ve diğer gönderilerinizin kısa sürede yeni adresine ulaşması için rahatlıkla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda pek çok kurye gönderim çeşidimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına resmi tatil günler de dahil olmak üzere yılın her günü 7/24 çeşitli kurye hizmetlerini sağlamaktayız. Moto kurye, Arabalı kurye, Express kurye gibi daha birçok kurye gönderiminden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz. Acil olarak kuryeye ihtiyaç duyduğunuzda 0 212 673 00 39 sabit hatlı telefon numarasından günün her saati bize ulaşabilirsiniz. Yine 0 543 346 63 73 ve 0 554 153 08 63 numaralı mobil hatlar üzerinden de firmamızla iletişime geçebilir ve kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Kurye Seçeneklerimiz Nelerdir?

Kurye talebi ile Asrın Kurye firmasına başvurduğunuzda her türlü talep ve ihtiyaca uygun olan bir kurye seçeneğini bulabilmektesiniz. Tamamı profesyonel kişilerden oluşan kurye ekibi, en kısa sürede adresinize gelerek probleminizin çözüm ortağı olmaktadır. Günün her saati faydalanabileceğiniz kurye hizmetlerimiz şu şekildedir:

Topkapı Kurye Asrın Moto Kurye Hizmeti

Asrın Arabalı Kurye Hizmeti

Asrın Express Kurye Hizmeti

Asrın VİP Kurye Hizmeti

Asrın Gece Kurye Hizmeti

Asrın İlaç Kurye Hizmeti

Asrın Acil Kurye Hizmeti

Asrın 7/24 Kurye Hizmeti

Asrın İstanbul Kurye Hizmeti

Asrın Uçak Kargo Hizmeti

Asrın Toplu Kurye Dağıtımı Hizmeti

Asrın Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Sayılı kurye seçeneklerinden herhangi birine Asrın Kurye avantajları ile sahip olabilmektesiniz. En güvenilir ve hızlı kurye gönderimini gerçekleştiren firmamız, garantili kurye hizmeti sunmaktadır. Küçük ya da büyük olması fark etmeksizin tüm gönderileriniz Asrın kurye tarafından yapılan bir sözleşme ile firmamız güvencesi altına alınmaktadır. Siz günlük hayatın rutinine devam ederken gönderileriniz güvenilir bir şekilde verilen adrese teslim edilir.

İster Asrın moto kurye, ister Asrın arabalı kurye olsun tüm evrak ve paketleriniz söz verdiğimiz saatte istenilen yere iletilmektedir. Bunun için firmamıza ait olan sabit ya da mobil hatlardan bize ulaşarak kurye talebinde bulunmanız yeterli olmaktadır. Aynı şekilde www.asrinkurye.com resmi internet sitemiz üzerinden de kurye talebinde bulunabilirsiniz. Her biri güler yüzlü ve deneyimli olan müşteri temsilcilerimiz, talebinizin hemen ardından size en yakın şubemizde bulunan kurye görevlisini yönlendirmektedir.

Kurye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bakırköy Moto KuryeGünümüzde acil olarak farklı bir adrese yetiştirilmesi gereken tüm önemli belge, evrak, paket ve altın, pırlanta gibi değerli eşyaların gönderimi kuryeler tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylesine önemli materyallerin taşımasının yapıldığı kurye gönderiminde elbette ki doğru ve güvenilir bir kurye şirketi ile çalışılması gereklidir.

Asrın kurye, uzun yıllardır kurye sektöründe yer almış ve müşterilerinin hem güvenini hem de memnuniyetini kazanmış en köklü firmalardan biridir. Bu nedenle tüm gönderilerinizi içiniz rahat bir şekilde kurye görevlilerimize teslim edebilirsiniz. Moto kurye seçiminde bir diğer önemli etken ise, kurye taşımacılığı için gereken tüm belge ve evrakların tam olmasıdır.

Firmamız, bu konuda gerekli olan tüm evrak ve yeterlilik belgelerine sahiptir. Moto kurye ve arabalı kurye ekibimizde yer alan tüm çalışanlarımız İstanbul trafiğine ve adres bilgisine sahip, donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla gönderilerinizin kaybolması ya da farklı bir adrese teslimatının yapılması gibi olumsuz durumlar söz konusu olmamaktadır. Günün dilediğiniz bir saatinde firmamızla irtibata geçebilir ve hayatınızı kolaylaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Moto Kurye Gönderiminde Önemli Noktalar Nelerdir?

Moto kurye ve Asrın arabalı kurye gönderimi yapılacağı zaman dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edilmesi, kurye gönderilerinin sağlıklı ve doğru bir şekilde teslim edilmesini sağladığı gibi zaman açısından da önemlidir. Kurye kullanmaya karar verildiğinde bu aşağıda sayılı şartların gerçekleştirilmiş olması zaman kaybı yaşamamanız adına sizin menfaatinize olmaktadır.

Her şeyden önce kurye gönderimi gerçekleştirilecek olan firmanın, sektörde tanınan ve referansları bulunan bir firma olması gereklidir. Gönderilerinizin güvenliği için buna dikkat etmeli ve kurye seçiminizi bu yönde yapmalısınız. Firmamız Asrın kurye tüm bu koşulları taşımakta ve yılların vermiş olduğu sektör tecrübesini sizlerle paylaşmaktadır.

Gönderisi yapılacak olan zarf ya da paket, kurye görevlisi adresinize gelmeden önce mutlaka gönderime hazır duruma getirilmelidir. Teslimat adresi eksiksiz ve doğru olarak yazılmalı, ayrıca karşı tarafa ait olan telefon numarası da mutlaka adres kısmına eklenmelidir. Tam olarak adresin yazılmış olması, gönderinin yanlış bir adrese teslim edilme riskini ortadan kaldıracaktır.

Kurye ile gönderimini yapacağınız paket ya da diğer eşyanın ebat ve ağırlığını, kurye talebi esnasında muhakkak bildirmelisiniz. Şayet gönderiniz moto kurye ile taşınamayacak kadar büyük olursa, size en yakın Asrın arabalı kurye görevlisini yönlendirmekteyiz.

Firmamız bünyesinde her talebe cevap verecek nitelikte pek çok kurye gönderim türü bulunmaktadır. Her biri size özel olarak hizmet vermekte olan bu kurye türleri, teslim süresi ve ücretlendirme açısından farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple, Express kurye, VİP kurye ya da standart moto kurye seçeneklerinden hangisini tercih ettiğinizi firmamıza iletmelisiniz.

VİP kurye, Express kurye, Arabalı kurye ve normal kurye fiyat tarifeleri farklı olmaktadır. Seçiminizi bu farklılıkları göz önünde bulundurarak yapmanız menfaatinize olacaktır.

Kurye firmamıza iletmiş olduğunuz kurye talebinin hemen ardından gönderiyi hazır duruma getirmeniz, sonrasında gönderi teslimat süresinin uzamasına engel olacaktır.

Asrın moto kurye ile gerçekleştirilecek gönderiden önce mutlaka hava şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle yağmurlu ve kar yağışı görülen günlerde zarf ve paketler bu şartlara uygun biçimde ambalajlanmalıdır. Su geçirmeyen ambalajlar ile koruma altına alınan gönderiler, zarar görmeden verilen adrese ulaştırılmaktadır.

Asrın Moto Kurye Hizmet Bölgeleri Nerelerdir?

Firmamız Asrın kurye 7 gün ve 24 saat boyunca müşterilerine kurye hizmetini en güvenilir şekilde sunmaktadır. İstanbul’un 39 ilçesine ve yakın illere kesintisiz olarak sunulan kurye hizmetimiz hem motorlu hem de arabalı kuryeler aracılığıyla gerçekleşmektedir. İstanbul, Avrupa ve Anadolu yakasında en uzak mesafenin 180 dakika içinde teslim edildiği kurye hizmet bölgelerimiz şöyledir:

Adalar Kurye Hizmeti

Ataşehir Kurye hizmeti

Avcılar Kurye Hizmeti

Arnavutköy Kurye Hizmeti

Bağcılar Kurye Hizmeti

Bakırköy Kurye Hizmeti

Bahçelievler Kurye Hizmeti

Başakşehir Kurye Hizmeti

Bayrampaşa Kurye Hizmeti

Beşiktaş Kurye Hizmeti

Beykoz Kurye Hizmeti

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Büyükçekmece Kurye Hizmeti

Çatalca Kurye Hizmeti

Çekmeköy Kurye Hizmeti

Esenler Kurye Hizmeti

Esenyurt Kurye Hizmeti

Eyüp Kurye Hizmeti

Fatih Kurye Hizmeti

Gaziosmanpaşa Kurye Hizmeti

Güngören Kurye Hizmeti

Kağıthane Kurye Hizmeti

Kadıköy Kurye Hizmeti

Kartal Kurye Hizmeti

Küçükçekmece Kurye Hizmeti

Maltepe Kurye Hizmeti

Pendik Kurye Hizmeti

Sancaktepe Kurye Hizmeti

Sarıyer Kurye Hizmeti

Silivri Kurye Hizmeti

Sultangazi Kurye Hizmeti

Sultanbeyli Kurye Hizmeti

Şile Kurye Hizmeti

Şişli Kurye Hizmeti

Tuzla Kurye Hizmeti

Zeytinburnu Kurye Hizmeti

Ümraniye Kurye Hizmeti

Üsküdar Kurye Hizmeti

Yukarıda sayılı olan tüm hizmet bölgeleri için günün her saati mesai saatleri dışında da kurye gönderimi gerçekleştirmekteyiz. Moto kurye, arabalı kurye, uçak kargo, acil kurye gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. 0 212 673 00 39 sabit hat ve 0 543 346 6373 ile 0 544 153 08 63 numaralı mobil hatlarımızı dilediğiniz gün ve saatte arayıp kurye talebinde bulunabilirsiniz. İddia ediyoruz ki, İstanbul içinde bizden daha hızlı ve güvenilir olan bir başka kurye firması bulunmamaktadır.

Güvenilir ve Hızlı Moto Kurye

3318cbdf 9ac5 4e5b 8ba1 f5202dd7db53 Asrın Motorlu Kurye, uzun yıllardan beri süregelen kaliteli hizmet anlayışını ayrım gözetmeksizin tüm müşterilerine uygulamaktadır. Kurumsal ve bireysel olarak vermiş olduğumuz kurye hizmetleri ile İstanbul’un önde gelen moto kurye firmalarından birisi durumundayız. Siz kıymetli müşterilerimize daima en iyi en kaliteli ve en güvenilir kurye hizmetini sunuyoruz.

Zamanınız ve gönderisi yapılacak olan tüm eşyalarınız bizim için çok değerlidir. Bu nedenle Asrın moto kurye ve Asrın arabalı kurye ile gerçekleşecek tüm kurye gönderilerinizi tam zamanında teslim etmenin garantisini veriyoruz. Faaliyete geçtiği günden bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, daima müşterilerinin menfaatlerini gözetmektedir.

Gönderi türünün ne olduğu fark etmeksizin, güvenli taşıma yapabilmek adına tüm paket ve kolileriniz sözleşme yapılarak güvence altına alınır. Böylece kurye taşıması esnasında bizden kaynaklı olarak gerçekleşebilecek herhangi bir hasar ve kaybolma durumunda meydana gelen zararı tazmin etmekteyiz.

Sizlerde güvenilir moto kurye hizmeti ve avantajlarımızdan faydalanmak için hemen telefon numaralarımız ya da internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Kurye talebiniz en kısa süre zarfında işleme alınarak gönderi teslimatınız gerçekleştirilmektedir.

Kurye Teslim Süreleri Ne Kadardır?

Her an Motorlu Kurye ihtiyacı doğduğunda başvurabileceğiniz ilk ve tek adres olan Asrın Kurye, tüm teslimatlarınızı çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde birçok kurye gönderim türü mevcut olup, bu kurye türlerinden birisi mutlaka sizin ihtiyaç ve taleplerinize karşılık verecektir. Her bir moto kurye gönderim şekli farklı teslim süreleri ve ücret tarifesine sahiptir.

Kurye gönderimi yapılacağı zaman teslimat süresinin ne kadar bir sürede olacağı dikkate alınmalı ve bu yönde bir gönderi seçimi yapılmalıdır. Asrın kurye, standart kurye gönderimi dışında çok acil zamanlarda kullanılmak üzere çeşitli kurye seçenekleri bulunmaktadır. VİP kurye, Express kurye, Acil kurye, Gece kurye gibi sizlere özel hizmet ayrıcalıklarımızdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Türlerine göre kurye gönderimi teslimat süreleri şu şekilde gerçekleşmektedir:

Asrın Standart – Normal Kurye: 120 ile 180 dakika arasında teslimat yapılmaktadır.

Asrın Express Kurye : 60 ile 120 dakika içerisinde teslimat gerçekleşmektedir.

Asrın VİP Kurye : 30 ve 60 dakika arasında teslimat gerçekleşmektedir.

Tüm bu sayılan ayrıcalıklı Motorlu Kurye hizmetleri farklı ücretlendirmelere tabi bulunmaktadır. Bu sebeple kurye seçimi yapılırken yazılı ayrıntılara dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Özellikle de İlaç kurye ve Gece kurye seçenekleri diğer gönderilerden daha farklı fiyatlarda hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tüm bu detayları göz önüne alması gerekmektedir.

Moto Kurye ve Arabalı Kurye Tercih Sebepleri Nelerdir?

hero image

Firmamız tüm kurye ihtiyaçlarınıza en kolay ve kısa sürede çözümü üretmektedir. Moto kurye, arabalı kurye gibi alternatiflerimiz en ihtiyacınız olduğu anda imdadınıza yetişir. İhtiyacınıza ve talebinize uygun olan kurye gönderimi seçeneği sizin belirleyeceğiniz şartlarda gerçekleşmektedir. Moto kurye hizmetimiz 7 gün 24 saat boyunca çeşitli alternatifleriyle yanınızda olmaktadır.

Ebat ve ağırlık olarak motorla taşınabilecek kapasitedeki paket ve diğer gönderileriniz için rahatlıkla Asrın motorlu kuryeyi tercih edebilirsiniz. A2 ehliyetli ve trafik konusunda deneyimli olan her biri alanında profesyonel kurye görevlileri kısa zaman içinde gönderilerinizi gerekli adreslere ulaştırmaktadır.

Arabalı kurye türü ise daha çok büyük ebatlı paketler için tercih edilmektedir. Bunun yanında zarar görmesinden korkulan çiçek buketi, önemli evrak ve değerli eşyalar içinde bu seçeneği değerlendirebilmektesiniz. Özellikle altın, elmas, pırlanta, para kasası gibi maddi değeri yüksek gönderiler daha korunaklı olduğu için arabalı kurye ile gönderilmektedir. Gönderileriniz Asrın arabalı kurye tarafından, hiçbir hasara ve zarara uğramadan emin bir biçimde yeni adresine iletilmektedir.

İlaç Kurye ve Avantajları Nelerdir?

Asrın kuryenin hizmet anlayışı gereği siz müşterilerimizin eşyaları ve menfaatleri kadar sağlıkları da büyük önem arz etmektedir. Acil durumlarda ilaç gereksinimi ortaya çıkması halinde 7/24 firmamızdan yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Asrın ilaç kurye, sizin eczaneye gidip ilaç almaya vaktinizin bulunmadığı ya da evden ayrılamamanız durumunda bir telefon kadar yakınınızda. Özellikle son aylarda ülke olarak karşı karşıya kaldığımız pandemi döneminde, tüm ekibimizle birlikte hizmet vermeye devam ediyoruz. Pandemi önlemleri arasında yer alan sokağa çıkma kısıtlamaları ile birlikte ilaç kurye talebinde hızlı bir artış görülmekte. Firmamız gerekli izin ve çalışma belgelerine sahip olmakla beraber sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu gece ve hafta sonu günlerinde de hizmet sunmaktadır.

Günün hangi saati olursa olsun 0 543 346 63 73 ve 0 554 153 08 63 numaralı mobil hatlar yoluyla firmamız ulaşabilirsiniz. Adresinize en yakın şubemizden, ivedilikle bir ilaç kurye görevlisi size yönlendirilecektir. Bizim için sağlığınızda, en az zamanınız kadar değerli. Siz de bu kolaylık ve kaliteli Motorlu Kurye hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilmektesiniz. Size özel olarak sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin hepsi çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

7/24 En Uygun Ücretli Kurye Hizmeti

 

İstanbul acil kurye ihtiyacı duyduğunuz her an Asrın motorlu kurye ve arabalı kurye görevlilerimiz hizmetinizdedir. Firmamız yönetim anlayışı gereği en kaliteli hizmeti en uygun fiyat tarifeleri ile sizlerin ayağına getiriyoruz. İstanbul içinde bir noktadan en uzak mesafedeki adrese en fazla 3 saat içinde ulaşan kuryelerimiz, yine en uygun ücret karşılığında bu hizmeti gerçekleştirmektedir. Standart ve normal kuryeden farklı olarak Express kurye, VİP kurye ve gece kurye hizmetlerimizde ücret biraz daha yüksek olmaktadır.

Ücrette değişiklik görülmesinin nedeni ise, bu kurye hizmetlerinin sadece size özel olarak uygulanmasıdır. Paket veya zarflarınızın çok kısa Express şekilde ulaştırılması için yepyeni bir yol güzergahı belirlenmekte ve yalnızca sizin paketiniz taşınmaktadır. En uygun ücret karşılığı hızlı ve güvenilir kurye hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz ve hangi Motorlu Kurye türünü istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Neden Kurye Kullanmalısınız?

Bireysel ve kurumsal olarak toplumun her kesiminde kurye kullanımı artmış durumdadır. Bunun en büyük nedeni diğer taşıma yöntemlerine göre çok daha hızlı ve güvenilir olmasıdır. Kargo ile gönderime nazaran paket ve kolileriniz kaybolma riski olmadan adrese iletilmektedir. Ayrıca ücret olarak çok daha az bir maliyetle taşıması yapılan eşyalarınız firmamız güvencesi altına alınmaktadır.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

Tags:

Comments are closed

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim