Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Motorlu Kurye

7/24 Moto Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Motorlu Kurye Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey Burada

 Motorlu kurye özellikle büyük şehirlerde yoğun olarak kullanılan bir hizmet türüdür. Trafiğin yoğun olduğu şehirlerde, süratle teslim edilmesi gereken kargolar, motorlu kurye ile kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

İnsanlardan gelen talep doğrultusunda sektörde büyük gelişmeler olmuş, motorlu kurye hizmeti de türlere ayrılarak zenginleşmiştir.

Motorlu KuryeMotorlu Kurye Türleri

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, kurye hizmetlerimizi çeşitlendirdik. En çok sağladığımız kurye hizmetlerini dilerseniz sizlere kısaca tanıtalım.

Acil Kurye

Gün içerisinde yalnızca size özel acil kurye hizmeti sağlıyoruz. Dilerseniz motorlu kurye, dilerseniz de arabalı kuryelerimiz ile bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Acil kurye hizmetini en çok moto kurye personelimiz yardımıyla sağlıyoruz. Kurye talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçiyorsunuz. Adres ve kargo ile ilgili bilgileri sizlerden aldıktan sonra, motorlu kurye personelimizi vermiş olduğunuz adrese yönlendiriyoruz. Daha sonra teslimat yapılacak olan adres bilgilerine göre kargonuz, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim ediliyor.

Acil kurye hizmetinin avantajı, yalnızca müşteriye özel teslimat yapılmasıdır. Normalde motorlu kurye personelimiz, almış olduğumuz sipariş sayısına göre dağıtım gerçekleştirir. Yani bir motorlu kurye personeli gün içerisinde birkaç farklı adrese teslimat yapar.

Ancak acil kurye hizmetinde müşterimizin belirlediği zaman aralığında teslimat gerçekleştirilir ve yalnızca müşterimizin teslimatı yapılır.

VIP Kurye

V.İ.P KuryeVIP kurye hizmeti adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel kurye hizmetidir. Bu kurye türünün bir farkı da, özel kargoların taşınmasına konu olmasıdır. Mesela sanat değeri yüksek resim ya da antik eşyalar, firmalar için önem taşıyan evraklar ya da makine parçaları gibi…

Bazı durumlarda önemli bir makinenin prototipi de taşınmaya konu olabilir. Yani VIP kuryede taşınacak olan kargolar değerlidir ve ekstra dikkat gerektirir.

Firma olarak yalnızca VIP kurye hizmetinde uzman olan personelimizi görevlendiriyoruz. Çünkü değerli kargoların taşınma işi, diğerlerinden farklı oluyor. Firma olarak belirlediğimiz prosedürler var. Bu prosedürleri harfiyen yerine getiriyoruz. Zaten müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmede nasıl taşıma yapacağımızı detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye30 kilogramdan ağır ve hacim olarak 400 desiden daha büyük kargoları, minibüs tarzı araçlarla taşıyoruz. Ayrıca bu şekilde olan ve birden fazla olan kargoları da minibüslerle taşıyoruz.

Arabalı Kurye hizmetine konu olan araçlarımızı özel olarak tasarlattık. Sorumluluğunu üzerine aldığımız kargoları aracın içine rastgele atmıyoruz. Belirli bir düzende sıralayarak, aracın içine yerleştiriyoruz. Öncelikle dağıtım yapılacak adresin yakınlığı ve uzaklığına göre bir sıralama benimsedik. İkinci olarak da eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlıyoruz.

Gece Kurye

Gündüz yoğun olarak çalışan ve kargo işlerini yetiştiremeyen müşterilerimiz için gece kurye hizmeti sağlıyoruz. Özellikle kurumsal firmalara daha çok hizmet veriyoruz.

Gece kurye hizmetimiz akşam 18.00’dan sabah 08.30’a kadar devam ediyor. Bu saatler arasında bizlerle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Express Kurye

Motorlu kurye hizmetinden en hızlı şekilde yararlanmak istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Express kurye hizmetimiz sayesinde kargolarınız asla gecikmeyecek ve tam zamanında yetişecek.

Birden fazla kargolarınız için dilerseniz moto kurye, dilerseniz de arabalı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gün İçi Kurye

Gün içinde yoğun bir şekilde kargo hizmetini bizlerde alabilirsiniz. Gün içi kurye hizmetimiz sayesinde kargolarınızı standarda bağlayabilir, zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken gün içindeki tüm kargo siparişleriniz detaylarıyla birlikte bizlere iletmeniz olacaktır.

Toplu Kurye Dağıtım

Düğün ve nişan davetiyeleri, promosyon dağıtımı ve yıl sonu evraklarının toplu dağıtımı gibi işleri dert etmeyin. Bizlerden toplu kurye dağıtım hizmeti alarak, önemli eşyalarınızı ve evraklarınızı toplu bir şekilde ve zamanında yetiştirebilirsiniz.

Yılsonunda kurumsal firmaların muhasebe işleri çok olur. Şubelere gönderilmesi gereken yüzlerce hatta binlerce evrak vardır. Toplu dağıtım hizmetimizden bu kapsamda yararlanabilirsiniz.

Düğüne günler kala davetiye gönderme telaşından, toplu dağıtım hizmeti alarak kurtulabilirsiniz. Siz sadece gönderilmesi gereken evraklarınızı ya da davetiyelerinizi hazırlayın ve gerekli bilgileri tarafımıza gönderin. Gerisini biz hallederiz.

Uçak Kargo

Uçak KargoŞehirlerarası ya da uluslar arası gönderileriniz için kullandığınız uçak kargo hizmetinizde sizlere yardımcı oluyoruz. Havaalanına kadar gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde götürüyoruz.

Motorlu kurye ya da arabalı kurye hizmet türlerimizden birisini uçak kargolarınız için tercih edebilirsiniz.

 Kurye Kiralama

Kurye hizmetlerine sürekli olarak ihtiyacınız mı var? O zaman fazladan para ödemenize gerek yok. firmamız ile yapacağınız protokol ile profesyonel ve deneyimli kurye personelimizi kiralayabilirsiniz.

Kurye Kiralama  siz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerden bir tanesidir. Gün içerisinde belirli saatlerde ya da belirli günlerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz birden fazla motorlu kurye ya da arabalı kurye kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için bizlere web sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Kurye Motoru Hakkında Bilgiler

Kurye firmalarının iyi iş yapmasını sağlayan unsurlardan birincisi personeldir. İkincisi ise kullandığı araçlar ya da teknolojilerdir. Teknolojiden ve deneyimden en iyi şekilde yararlanan firmalar, piyasadaki en iyi firmalardır.

Kurye motoru da firmaların kullandığı araçlardan bir tanesidir. İyi bir kurye motoru kullanarak, gün içerisindeki gerçekleştirilmesi gereken teslimatlar sorunsuz bir şekilde yerine getirilebilir.

Biz firma olarak MT-25 ve Pulsar-200 modellerini tercih ediyoruz. Çünkü:

 • Şu anda piyasada kullanılan en iyi araçlardır.
 • Yakıt tasarrufu sağlar.
 • Yedek parça bulması kolaydır.
 • Hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Kuryelerin işini kolaylaştıracak birçok fonksiyona sahiptir.

Kurye Takibi Nasıl Yapılıyor?

İşimizin büyük çoğunluğu kontroldür. Yani yaptığımız işi hatasız bir şekilde tamamlayabilmek adına gün içerisinde birçok unsuru kontrol ediyoruz. Kurye takibi de bunlardan bir tanesidir.

Neden kurye takibi yapıyoruz?

Çünkü söz verdiğimiz zamanda kargoların yerine ulaşmasını sağlamak zorundayız. Özellikle İstanbul trafiğinde olabilecek aksiliklere karşı önlem almamızı sağlıyor.

Diyelim ki istenmeyen bir kaza yaşadık. Bu durumda hem kaza yapan personelimizle ilgilenmeliyiz, hem de müşterimizin kargosunu güvenli bir şekilde ve tam zamanında adresine ulaştırmalıyız. Hazırda bekleyen diğer motorlu kurye personelimizin hemen olay yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Bu personelimiz kargoyu adresine ulaştırıyor. Böylece kaza yaşanmasına rağmen, kargonun güvenli ve hızlı bir biçimde yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Moto Kurye Kullanmanın Avantajları

Moto Kurye Kullanmanın  Avantajları Nelerdir: Firmamızın verdiği hizmetleri de anlatmış olarak, aşağıda motorlu kurye hizmetinin sizler için sağlayacağı avantajlardan bahsetmiş olacağız.

 1. İyi bir motorlu kurye firması sayesinde, zamandan ve paradan tasarruf sağlarsınız.
 2. Acil gönderilerinizin zamanında yerine ulaşmasını sağlar.
 3. Hızlı ve güvenlidir.
 4. Değerli eşyalarınız için güvenilirdir.
 5. Gereksiz prosedürlerle uğraşmazsınız.
 6. Özel hediyelerin gönderilmesi için idealdir.
 7. İyi bir firma ile çalışarak, prestijinizin artmasını sağlarsınız.
 8. Aracı olmadan doğrudan bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
 9. 7/24 motorlu kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bilmediğiniz Moto Kurye Ekipmanları

Müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde taşıyabilmek için bizlere yardımcı olan ekipmanlar kullanıyoruz. Bu ekipmanlara aşağıda kısaca değinerek, sizleri de bilgilendirmiş olacağız.

Motosiklet eldiveni: Sürücünün ellerini korur ve motoru daha iyi ve güvenli kullanmasını sağlar.

Motosiklet Kaskı: Motosiklet sürücüsünün baş bölgesini güvenli tutar. Olası bir kaza anında, baş bölgesinin zarar görmesini engeller.

Motosiklet Montu: Rüzgara karşı sürücüyü korur ve teslimatları güvenli bir şekilde yapmasını sağlar.

Deri ve Kevlar Pantolonlar: Bu ekipmanların en büyük özelliği kaza anında, zemine tutunması ve sürücünün sürüklenmesini engellemesidir.

Motosiklet Botu: Sürücüyü rüzgardan ve olası kazaların yaratacağı hasardan korur.

Motosiklet Heybesi: Özel olarak tasarlanan bu ekipman kargonun güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Motosiklet Bagajı: Bagajların hacmi ve boyutu motosiklet modeline göre farklılık gösterir. En büyük bagaj hacmi 400 desi civarındadır. Ayrıca 30 kilograma kadar yük taşınabilir. Soğuk ya da sıcak tutulması gereken kargolar için tasarlanan özel modelleri vardır.

Sırt Bagajı: Motosiklet bagajında yük taşınabilmesinin yanı sıra, sürücü sırtında bulunabilecek küçük bagaj çantasında da yük taşınabilir. Mesela değerli evraklar ya da özel hediyeler bu tür çantalarda rahatlıkla taşınabilir.

Kurye Sözleşmesi Hakkında

Hangi sektörde olursa olsun, güvenilir ve kurumsal olan firmalar sözleşme yaparlar. Ayrıca bu firmaların adresleri ve sabit telefonları bellidir.

Özellikle kurye sektöründe sözleşme oldukça önemli bir yere sahiptir. Motorlu kurye hizmeti almadan önce imzalanacak olan sözleşmenin mutlaka incelenmesi ve şartların iyi anlaşılması gerekir.

Standart bir kurye sözleşmesinde aşağıdaki unsurlar yer alır:

 • Taşıyıcı firmanın ve hizmeti alan firmaların adres ve iletişim bilgileri yer alır.
 • Sözleşmeye konu olan taşımanın nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı gibi bilgiler vardır.
 • Taşıma süresi ve fiyatı gibi bilgilere yer verilir.
 • Anlaşmazlık durumunda izlenecek olan prosedürler sözleşmede yer alır.
 • Taşımaya konu olan tüm kargolar sigortalıdır. Sigorta ile ilgili bilgilerin bir kısmı da sözleşmede yer alabilir.

Güvenli ve sağlıklı bir taşıma işlemi için yukarıda sizlere verdiğimiz bilgileri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İyi bir firmayla çalışmak istiyorsanız, öncelikle o firmanın kurumsal olup olmadığını bilmelisiniz. Ardından firmanın daha önce yapmış olduğu işleri incelemelisiniz. Tüm bu bilgilere kurye firmasının web sitesinden ulaşıyor olmanız gerekir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye