Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Küçükyalı Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Küçükyalı Kurye Hizmetleri

Küçükyalı KuryeKüçükyalı kurye, İstanbul’ un Küçük yalı semtinden başlayarak bütün ilçelere uzanan bir gönderi ağını kurduğumuz sistemin parçasıdır. Sizler de gönderilerinizin acil olarak İstanbul içerisinde iletilmesini istiyorsanız en kısa sürede Küçükyalı kurye hizmetimizde faydalanabilirsiniz. Firmamızın en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile müşterinin ayağına kadar getirmesi fırsatından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Moto kurye; motosiklet ile yapılan kurye gönderilerine denilmektedir. Firmamız Küçükyalı ilçesinden moto kurye aracılığı ile İstanbul’ u tüm semtlerine gönderilerinizi en ideal şekilde göndermektedir. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız, gönderilerinizi belirttiğiniz yerden alarak, gönderilmesi istenilen yere iletilmesini sağlamaktadır. Herhangi bir mazeret durumu olmaksızın, hızlı fakat bununla birlikte de güvenilir bir şekilde hizmetlerini göstermeye çalışan firmamızın esnek çalışma saatleri bulunmaktadır. Müşterilerin diledikleri zaman ve diledikleri yerde Küçükyalı moto kurye hizmetinden yararlanabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle her hava koşuluna uygun çalışma prensibi ile ve özel gün yoğunlukları ile birlikte en geniş araç filosuna sahip olan firmamız, İstanbul genelinde bilinen ve oldukça da aktif olarak çalışma gösteren bir moto kurye firmasıdır.

ASRIN KURYE GÜVENİN ADRESİ

Moto kurye hizmetleri, kişilerin İstanbul trafiğine karşı almış olduğu motosikletli çözümleri içermektedir. Bu nedenle de oldukça pratik ve konforlu şekilde gönderilerin iletilmesini sağlayıcı etkenlerdir. Moto kurye hizmetlerinin kişilerin acil gönderilerini düzenlemek amacı ile ortaya çıkarmış olduğu ekspres moto kurye hizmetleri, acil moto kurye hizmetleri ve standart kurye hizmetleri adı altında çeşitli hizmet alanları bulunmaktadır. Bu sayede de kişiler gönderilerini iletmek istediği zaman aralığına göre ayarlayabilmektedir. Özellikle iş ve çalışma hayatının getirmiş olduğu zaman kısıtlılığına bir de İstanbul trafiği eklendiği zaman gönderilerin iletilmesi büyük bir sorun olabilmektedir. Kargo şirketine bağlı olarak ortaya çıkan sorunlarda, zaman kaybı yaşanmaması adına alternatif çözüm olarak sunulmuş moto kurye hizmetleri kişilere büyük kolaylık ve yenilik getirmektedir.

Küçükyalı kurye hizmetleri, moto kurye hizmeti şeklinde sağlanmaktadır. Bu nedenle de müşterilerimize en ideal İstanbul içi kurye hizmeti sağlamak amacı ile Küçükyalı’ ya iletilmesi gereken ya da Küçükyalı çıkışlı her türlü gönderileriniz kabul edilmektedir. Detaylı bilgi için ya da gönderilerinizi iletebilmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye