Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Kadıköy Kurye

7/24 Moto Kurye

Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye İle Güvenli Teslimat

Kadıköy İstanbul Anadolu yakasında yer almaktadır. Burası hem yerleşim bölgesi hem de ticari bir bölge olarak bilinmektedir. Bu nedenle de taşımacılık ve kurye işlemlerine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız siz değerli müşterilerimize özel olarak Kadıköy kurye taşımacılığı ile bölgede duyulan ihtiyaca yanıt vermektedir. Kaliteli hizmetin adresi için firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Moto Kurye, Kadıköy’ den başlayarak moto kurye aracılığı ile gönderilerin dağıtımının sağlanması işidir. Kadıköy moto kurye işleminde, İstanbul’ un bütün semtlerine ve Kocaeli’ nin yakın semtlerine moto kurye alanında gönderi yapılmaktadır. Kurye dağıtımlarında motosiklet kullanılmasının amacı, hızlı ve sistemli bir ağ ile pratiklik kazanılmaya çalışılmasıdır. İstanbul trafiğinin yorucu ve çıkmaz durumları ile büyük araçlarda gönderileriniz hapsolmasın. Bunun için sizler de Moto kurye alanında gelişme gösteren firmamız ile çalışın.

Kadıköy Kurye

Çalışmalarımızda kurye dağıtım ürünlerinde hiçbir ayrım yapılmadan kabul edilmektedir. Gönderi gizliliği olan ürünlerin de şirket kapsamında iletilmesi mümkündür. Bu sayede kapınıza gelecek olan ürünün içeriğini ya da firma olarak müşteriye ileteceğiniz ürün hakkındaki bilgiyi taşımacılığını yapan kuryenin bilmesine gerek yoktur. Özellikle bu durum online olarak ticaret ile uğraşan internet sitelerinin kurye dağıtıcıları ile İstanbul içi hızlı teslimat garantisinde çalışması ile kendini göstermiştir.

7/24 Motorlu Kurye Hizmetleri

Kurye dağıtımlarında motosikletten yararlanılması işlemi İstanbul’ un trafiğinden etkilenilmesinin önüne geçmektedir. Paketin alıcıya belirtilen sürede teslimatın yapıldığı ve bunu yaparken de bireysel olarak özel ihtimam ile taşınan gönderilerin güvenliği firmamızın güvencesi altındadır. Paketin alıcıya olabildiğince hızlı teslimat şeklinde sağlam ve özenli taşınması da moto kurye kullanımının özelliğidir. Motosiklet ile yapılan dağıtımlar, özellikle İstanbul trafiğinin olumsuz koşullarının da önüne geçilmiş olunmaktadır. Bu nedenler sizler de hem şirket olarak hem de bireysel gönderilerinizde moto kurye ayrıcalığını tercih etmelisiniz.

Firmamızın sağlamış olduğu Kadıköy kurye hizmetleri seçeneklerinden yararlanmak amacı ile en kısa sürede sizleri iletişime geçmeye davet ediyoruz. Bu sayede kurye gönderileriniz için bilgi alabilir ve çalışma sisteminiz doğrultusunda kurye kiralama ya da anlık kurye gönderi iletme hizmetinden yararlanmanız mümkün olabilmektedir. Kadıköy Kurye hizmetleri sunan firmamızın bütün hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve gönderi iletiminin profesyonelliğine dayamaktadır. Çalışma ağımızda sizleri görmekten mutluluk duyarız.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye