VİP KURYE

VİP Kurye Hizmeti tercih eden müşterilerimizin evrakları ortalama 1,5 saat (90 Dk) içerisinde adresine telsim edilerek müşterilerimize teslimat bilgisi verilir.

Vip Kurye Hizmeti

Vip Kurye İstanbul içerisinde bir yerden başka bir yere kısa bir sürede ulaşması gereken gönderilerin 45 dakika ile 60 dakika arasında istenilen adresten alınıp istenilen adrese teslim edilme şekli olarak tanımlanır. Vip kuryelerimiz günün her saatinde özel takip sistemimizle taşımacılık hizmeti vermektedirler. Kuryeye ihtiyacı olan kişinin sadece bir telefonu ile en yakın kuryemiz gönderiyi alır ve istenilen adrese teslim eder. İstanbul kuşkusuz kalabalık ve bununla beraber ihtiyacın an be an artış gösterdiği bir yerdir. Özellikle kurumsal anlamda şirketler için Vip Kurye’nin önemi büyüktür. Anlaşmalı olduğu firmalarla sürekli bir evrak alışverişi olabildiğinden hızlı teslimat önem taşımaktadır. İşte bu nokta Vip Kurye ye ihtiyaç olunan noktadır.

Vip Kurye Nedir

Standart bir gönderi 3 saat sürebilmektedir. Bu 3 saat bazı önemli evraklar için 3 ay gibidir. Bu durumla karşı karşıya kalmamak adına Vip Kurye özelliğinden yararlanılarak teslimat gün içerisinde en geç 60 dk da tamamlanır. Vip Kurye hizmeti günün her saatinde gerçekleşebilir. Çok acil bir gönderi söz konusu ise mesai saatleri dışında da olabilir. Gönderiler evraktan dosyaya zarftan koliye kadar olabilir. Vip Kurye çok iyi bir eğitimden geçer. Talep halinde 20 ila 30 dakika içerisinde ilgili matbu evrak teslim alınır ve gün içerisinde en geç 1 saatlik zaman diliminde teslim edilir. Vip Kurye sadece bir tek kişinin teslimatını yapar.

Vip Kurye Teslimatları

Vip Kuryeler özel teslimatlar için kullanılır. Ve sadece bir tek kişiye hizmet verdiğinden alıcıya en hızlı ulaşma için hizmet eder. Normal kurye hizmetine göre vip kurye hizmetinde ödenecek fiyat kuşkusuz farklıdır. Firmamız uluslararası standartlarda, en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için sınırsız bir hizmet anlayışına sahibiz. Ekibimiz profesyonel olarak özellikle seçilmiş, hızlı ve güvenli teslimat anlayışını misyon edinmiştir. Müşterilerimizin beklentileri en ön sırada olmak üzere sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar hedefimiz mükemmellik olup, tüm ekibimizle güler yüzlü bir iletişim halindeyiz. En temel ilkemiz ise şeffaflık ve güvendir.

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE