Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Pendik Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Pendik Kurye İle Gönderileriniz Güvende

Pendik Kurye hızlı ve etkili bir hizmet dahilinde İstanbul’un Pendik semtinden hem Avrupa yakasına hem de Kocaeli bölgesine çok yönlü olarak kurye hizmeti saplamaktadır. Bu kurye hizmetleri ile ilgili olarak en kapsamlı çözümleri firmamız aracılığı ile saplamanız mümkündür. Hem kurye taşımacılığı hem ekspres gönderim hem de güvenilir iletişim yöntemleri ile sizler de firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz.

Pendik Moto Kurye’nin Sizlere Sağladığı Avantajlar

Pendik KuryeFirmamız İstanbul’ da Moto Kurye hizmeti vermektedir. Bu nedenle İstanbul içi ve yakın Kocaeli mesafesi İstanbul Bursa Arası Kurye gönderilerinizde bizlere ulaşım sağlayarak firmamızın göstermiş olduğu moto kurye hizmetinden yararlanmanız mümkündür. Moto Kurye alanında gönderilerin türüne ve boyutuna göre ücret bilgisi oluşturulmaktadır. Bu bilgiyi firmamızı arayarak öğrenebilir ve aynı şekilde randevu oluşturarak İstanbul içinde ve yakın mesafeli illerde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Sizin için güvenilir, hızlı ve bir o kadar da prensipli çalışmalarımızı Pendik Moto Kurye alanında sağlamaktayız. En uzak noktaya gönderileriniz maksimum üç saat ile sınırlıdır. Bu nedenle günlerce gönderi takibi yapmak durumunda kalmayacağınız gibi aynı şekilde de gönderilerinizi en ideal şekilde ulaştırmamıza tanık olabilirsiniz.

Asrın Kurye 7/24 Bölgede Bulunmaktadır

Pendik Kurye Hizmetleri, müşterinin oluşturduğu talebe uygun şekillenmektedir. Bunun için acil gönderilerde Acil Kurye, hızlı gönderilerde Ekspres Kurye ve zaman aralığı kapsamında oluşturulacak kurye gönderilerinde ise, standart kurye imkanından yararlanılması mümkündür. Kurye hizmetlerimizin firmamızın sağlamış olduğu çalışma koşullarına uygun şekilde motosiklet ile gerçekleşmektedir. Gün içinde gönderilmesi gerekli olan evraklar, belgeler, pasaport vize işlemine dair turizm acenteleri gönderileri, şirketler arası iletilmesi gereken sözleşme, acil gönderi evrakları ve mektupların iletiminde Motorlu Kurye hizmetlerimizden yararlanılmaktadır. Buna bağlı olarak yemek siparişleri alanında acil iletilmesi gereken maksimum yarım saat – 40 dakika ile sınırlı olan gönderilerde, e – ticaret sitesi alışverişlerinde, çiçek gönderilerinde şirket bazlı ya da bireysel bazlı gönderilerin tamamında Pendik Kurye hizmeti kapsamında sağlatılan hizmetlerden yararlanılması mümkündür. Firmamız ile bu gönderi hakkında bilgi almak için ister bireysel ister şirket için çalışmaya başlamak amacı ile her an bilgi alabilir ve randevu sistemimizden yaralanabilirsiniz.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye