Uçak Kargo

 

İçindekiler gizle

Uçak Kargo – Asrın Kurye

Asrın Kurye, 20 seneyi aşkın süredir sektörde bulunan bir firma olarak sizlere uçak kargo hizmetini sağlamaktadır. Bütün kurye ve kargo hizmetlerine sahip olan firmamızda, moto kurye ve arabalı kurye hizmetleri de bulunmaktadır. Buradan da Asrın Kurye firmamızın işine verdiği değer rahatlıkla anlaşılabilmektedir.

İstanbul uçak kargo hizmetleri konusunda uzmanlaşan Asrın Kurye, yılların tecrübesiyle kargolarınızı dilediğiniz şehre taşımaktadır. Aynı gün içerisinde adresinizden alınan kargolarınız, aynı gün içerisinde uçaklara aktarılmakta ve böylelikle kargo gönderim işlemi resmen başlamaktadır.

Asrın Kurye, her zaman hızlı hizmet sağlama amacındadır. Bu amacından bir an olsun sapmayan firmamız, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere çekmektedir. Böylelikle bizi tercih eden herkes hizmetlerimizden memnun kalmaktadır. Uçak kargo hizmeti, asla hafife alınmaması gereken taşımacılık hizmetlerinin başında gelmektedir.

Bunun nedeni ise Türkiye’mizin 81 şehrine hava kargo yardımı ile daha hızlı taşımacılık yapılabilmesidir. Elbette hızlı taşımacılık için hangi firmayı tercih ettiğiniz de önemlidir. Asrın Kurye ile çalışmanız, en hızlı hizmetlerden yararlanabilmeniz adına önemli bir konudur. Herkesin önerisinin ve tercihinin Asrın Kurye firmamızdan yana olduğu unutulmamalıdır. Turkish Cargo İle gönderileriniz gün içi teslim etmekteyiz…

Adana Uçak Kargo

adana uçak kargo

Asrın Kurye, İstanbul Adana arası uçak kargo hizmetinden yararlanmak isteyenlerin en birincil tercihidir. Firmamızın alanında uzmanlığı, herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bundan dolayı Adana’ya yapılacak kargo gönderimlerinde Asrın Kurye ile çalışılmaktadır. Uçak kargo hizmetleri, hızlı gönderim yapabilmeniz açısından önemli bir konudur. Diğer gönderim yöntemlerine nazaran daha az maliyetli ve daha hızlı olan İstanbul uçak kargo taşımacılığı, taşımacılıkta karşınıza çıkabilecek bütün olumsuzlukları en aza indirmektedir.

Böylelikle daha avantajlı şekilde kargo gönderimi yapılabilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Bizi tercih eden herkes, istenilen eşyayı veya malzemeyi firmamız aracılığıyla Adana bölgesine gönderebilmektedir. Ne gönderim esnasında ne de gönderim sonrasında hiçbir sorun çıkmamakta ve olabilecek en kısa süre içerisinde kargolarınız Adana’ya iletilmektedir.   

İstanbul  Adana Arası Uçak Kargo ile Yapılan Kargo Gönderimleri

İstanbul – Adana havayolu kargo gönderimlerinde firmamızın uyguladığı herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Asrın Kurye, istediğiniz bütün kargoları Adana’nın herhangi bir bölgesine taşıyabilmektedir. Adana’nın bütün bölgelerine gönderim yapabilen firmamız, bu konuda uzman olduğunu tekrardan kanıtlamış ve müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabileceğini ispatlamıştır.

Adana havayolu kargo gönderimleri için bizi aramanız yeterlidir. Bizi aramanızın hemen ardından kargolarınız İstanbul’da bulunan merkezlerimize gönderilmekte ve gönderim tarihine kadar burada beklemektedir. Asrın Kurye;

 • Uçak kargolar ile zati eşya taşımacılığı,
 • Hava kargo ile ticari eşya taşımacılığı,
 • Yurtiçi uçak kargo ile değerli eşya taşımacılığı,
 • Yurtiçi hava kargo ile tehlikeli madde taşımacılığı,
 • İstanbul havayolu kargo ile evrak ve doküman gönderimi,

Gibi hizmetleri bünyesinde barındıran bir firmadır. Bu da her türlü gönderimi firmamız aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

İstanbul Havayolu Taşımacılık Hizmetleri için Uzman Firma

İstanbul Adana havayolu taşımacılık gibi önemli bir hizmeti alanında uzman olan firmadan almanız önemli bir meseledir. Aksi takdirde yapılacak gönderimlerde teknik aksaklıklar oluşabilmekte ve buna bağlı olarak zaman kaybı yaşanmaktadır. İstanbul Adana uçak kargo firmamız, hiçbir teknik aksaklığa yer vermeden taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bundan dolayı hiçbir şekilde zaman kaybı oluşmamakta ve müşterilerimiz her daim hızlı bir şekilde kargolarını göndermektedir.

Her zaman belirttiğimiz gibi Adana havayolu taşımacılık hizmetleri, yabana atılmaması gereken hizmetlerdir. Bu hizmet kapsamında bütün eşyaların ve malzemelerin gönderimi yapılabilmektedir. Üstelik hızlı ve uygun fiyat arayanların tek tercihi de İstanbul uçak kargo hizmetidir. Asrın Kurye, bu konumda ön plana çıkarak her türlü uçak kargo taleplerinizi karşılamakta ve bu konuda size üstün destek sağlamaktadır.

Yurtiçi Ticari Eşya Gönderimi Yapan Firma

Asrın Kurye, yurt içerisinde şehirlerarası ticari eşya gönderimi yapabilen bir firma olma özelliğini taşımaktadır. En dikkatli ve hızlı bir şekilde ticari eşya gönderimi yapabilen firmamız, İstanbul Adana arasında ticari eşya taşımacılığı için en fazla tercih edilen firmalardandır.

İstanbul Adana Arası Uçak Kargo için Neden Asrın Kurye Tercih Edilmelidir?

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

Asrın Kurye, en eski İstanbul hava kargo firmalarından biridir. Firmamız, tehlikeli madde taşımacılığı gibi her firmada bulunmayan bir hizmete de sahiptir. Ancak bu hizmetimiz herkese sunulamamaktadır. Bu hizmetten yararlanabilmek için MSDS belgesinin bünyenizde olması gereklidir. MSDS belgesi ise, tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmak için uygun olduğunuzu göstermektedir. Adana havalimanı firmamız, yalnızca bu belgeyi bünyesinde barındıran kişilere yardım sağlayabilmektedir.

Bunun yanı sıra her türlü taşımacılık hizmeti, uygun fiyatlar üzerinden sizlere sağlanmaktadır. İstanbul uygun fiyatlı uçak kargo konusunda bulunabilecek en kaliteli firma olan Asrın Kurye, her geçen gün kendini geliştirmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’nin Her Yerine Uçak Kargo Gönderimi Yapabilen Firma

İstanbul içerisinden alınan kargolarınız, istediğiniz şehre taşınmaktadır. Firmamız, İstanbul’un 39 ilçesinden kargolarınızı alabildiği gibi Türkiye’nin 81 iline de gönderim yapmaktadır. Kısacası firmamızın profesyonel uçak kargo hizmetlerinden yararlanmayan kalmamaktadır. Birçok firma, yalnızca büyükşehirlere hizmet sağlamaktadır. Firmamız ise hizmet bölgelerini geniş tutmakta ve herkesin kaliteli hizmetlere ulaşmasına destek olmaktadır. Bu hizmet anlayışımızdan da müşteri memnuniyetini önemsediğimiz görülmektedir. Thy Kargo Takip için https://www.turkishcargo.com.tr/tr/online-islemler/kargo-takibi linki üzerinden AWB Numaranızı girerek teslimat aşamalarını görebilirsiniz.

İstanbul hava kargo taşımacılığı için bizi aramanız yeterlidir. Asrın Kurye, bizi aramanızın ardından hemen yola çıkarak göndermek istediğiniz kargonuzu teslim almaktadır. Bunun sonucunda da dilediğiniz gün içerisinde kargolarınız göndermek istediğiniz şehre uçaklar aracılığıyla gönderilmektedir.

Asrın Kurye, İstanbul havayolu kargo taşımacılığı konusunda uzman çalışanlara sahiptir. Müşteri memnuniyetini odağına alan hizmet anlayışımız ve eğitimli çalışanlarımız sayesinde de hizmetlerimizde hiçbir sorun çıkmamaktadır. Firmamız, bu gibi özelliklerimizden dolayı müşteri memnuniyeti en yüksek firmalardan biri olarak hizmet hayatına devam etmektedir.

Ankara Uçak Kargo

ankara uçak kargo İstanbul Ankara arası uçak kargo firmamız, bütün taşımacılık işlemleriniz için tercih edebileceğiniz sayılı firmalardandır. Sektörde bulunan bütün firmalar, her türlü hava kargo hizmetine sahip değildir. Bu konumda Asrın Kurye’nin uzmanlığı da gözler önüne serilmektedir. İzmir, hava kargo hizmetlerinde en çok gönderimin yapıldığı şehirlerimizdendir. Firmamız, İzmir’in yanı sıra geri kalan bütün şehirlere de gönderim yapabilmektedir.

Bütün taşımacılık faaliyetlerimiz, taşımacılık standartlarına göre gerçekleştirilmektedir. Böylelikle İstanbul – Ankara uçak kargo gönderimleri sırasında çeşitli problemlerle karşılaşılmamaktadır. Firmamızın tercih edilmediği durumlarda ise taşımacılık problemleriyle karşılaşmanız olasıdır. Bundan dolayı işinizi şansa bırakmadan İstanbul hava kargo firmamızı tercih etmenizde yarar vardır.

İstanbul – Ankara Uçak Kargo Taşımacılığı Neden Bu Kadar Fazla Tercih Ediliyor?

Ankara’ya yapılan taşımacılık işlemlerinde en sık tercih edilen yöntem, İstanbul havayolu kargo yöntemidir. Havayolu kargo, daha hızlı gönderim yapılabilmesi adına önemlidir. Diğer gönderim yöntemlerinde hem maliyetler daha fazladır hem de zaman kaybı oluşmaktadır. Bu iki durum ise taşımacılık sektörü için çok büyük problemlerdir. İstanbul Ankara uçak kargo hizmetleri ile de bu problemler ortadan kalkmaktadır.

Havayolu kargo işlemlerinde en sık tercih edilen firma da Asrın Kurye’dir. Sektörün en eski firması olan firmamız, kalitesiyle ön plana çıkmayı başarmış nadir firmalar arasındadır. Uygun fiyat ve kalite anlamında Ankara hava limanı firmamızdan daha iyi olan başka bir firma bulunmamaktadır. Sonuç olarak her türlü gönderim için bizimle çalışmanız önerilmektedir.

Ankara Havayolu Taşımacılık için Tercih Edilebilecek En İyi Firma

Her zaman belirttiğimiz gibi İstanbul havayolu taşımacılık işlemleri için bizi tercih etmenizde yarar vardır. Firmamız, yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetine önem veren yapısıyla hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bundan dolayı hiçbir hizmetimizde herhangi bir aksama veya mağduriyet yaşanmamaktadır.

Uçak kargo şirketleri arasında önde gelen firmamız Asrın Kurye, çok ciddi avantajlara sahiptir. Bu avantajlar sayesinde firmamızdan memnun kalmayan birisi kalmamıştır. İstanbul – Ankara uçak kargo firmamız;

 • Akla gelebilecek bütün ürünleri Ankara’ya taşıyabilmektedir.
 • MSDS belgesine sahip olan müşterilerimiz, firmamız aracılığıyla İstanbul tehlikeli madde taşımacılığı yaptırabilmektedir.
 • Ticari eşya taşımacılığı gibi ülke içi para akışını sağlayan hizmetler de firmamızda bulunmaktadır
 • Bütün kargo gönderimleri, uygun denilebilecek fiyatlar üzerinden yapılmaktadır.
 • Her türlü kargo kısa süre içerisinde Ankara’nın belirtilen bölgesine aktarılmaktadır.

Görebileceğiniz gibi böylesine avantajlar, her firmada aynı anda bulunamamaktadır. Buradan da neden firmamızın tercih edilmesi gerektiği bir kez daha rahatlıkla anlaşılmaktadır. Kurye Çağır hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Zati Eşya Taşımacılığı Yapan İstanbul Havayolu Kargo Firması

Zati eşya taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı olarak da adlandırılmaktadır. Zati eşya taşımacılığı yapan İstanbul uçak kargo firması arayanlar da sıklıkla Asrın Kurye’yi aramaktadır. Çünkü herkes, en iyi kargo gönderim hizmetinin bünyemizde olduğunun farkındadır. Her türlü zati eşyanın taşımacılığı yapılabilmektedir.

Kısacası hizmet içerisinde kişisel eşya taşımacılığı konusunda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Her kesime hitap etmeyi hedefleyen firmamız, bütün zati eşyaları güvenli bir şekilde taşımakta ve Ankara şehrimize göndermektedir.

İstanbul Ankara Ticari Taşımacılık

İstanbul Ankara ticari taşımacılık, yukarıda da belirtildiği gibi ülke içerisindeki para akışını canlı tutmaktadır. Firmamız da bu duruma önem göstererek her türlü ticari eşyanın taşımacılığını yapabilmektedir.

Firmamız, hızlı hizmet anlayışı neticesinde bütün ticari eşyaları Ankara’ya aktarmakta ve para akışı anlamında ülkemize ciddi bir avantaj sağlanmaktadır. Ticari eşya taşımacılığı yaptırtmak isteyenlerin ilk ve tek tercihi Asrın Kurye’dir. Sektörde sıklıkla tercih edilen firmamızın hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden de ne kadar verimli hizmet sağladığı anlaşılmaktadır.

Taşımacılık Faaliyetlerinde Neden Hava Kargo Tercih Edilmeli?

İstanbul içerisinden gönderilmek istenen kargoların nasıl gönderilmesi gerektiği herkesin merak ettiği konular arasındadır. Herkes, en hızlı gönderim seçeneğini tercih etmek istemektedir. Günümüz şartlarında da İstanbul hava kargo işlemleri ile taşımacılığın yapılması önerilmektedir. Hava kargo, şu anda en hızlı gönderim seçeneğidir. Firmamız da siz değerli müşterilerimize İstanbul uçak kargo hizmeti sağlamaktadır.

Uçak kargoların bu denli sık bir şekilde tercih edilmesindeki tek neden hızlı gönderim yapmak değildir. Bunun yanı sıra havayolu kargo taşımacılığında her türden eşyanın taşımacılığı daha rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Örneğin; karayolu taşımacılığında yüksek hacimli eşyaların taşımacılığı daha zor yapılırken, havayolu taşımacılığında yüksek hacimli eşyaların taşımacılığı daha kolay yapılmaktadır. Buradan da uçak kargo gönderiminin diğer bir avantajı görülmektedir.

En avantajlı kargo gönderimlerinden yararlanmak için hangi firmayı tercih ettiğiniz de önemli bir meseledir. Asrın Kurye, uygun fiyatlı uçak kargo firması olarak hizmet sağlamaktadır. Bundan dolayı yüksek kalitede hizmeti uygun fiyatlardan almak isteyenler, öncelikle Asrın Kurye firmamıza danışmaktadır. Sonuç olarak hasarsız ve garantili kargo gönderimi yapılmakta ve bütün bu hizmetlere uygun fiyatlardan ulaşılmaktadır. Yurt dışı uçak kargo hizmetimiz bulunmamaktadır. 

Antalya Uçak Kargo

Antalya uçak kargo Asrın Kurye, İstanbul – Antalya uçak kargo gönderimleri yapabileceğiniz bir firmadır. Firmamızın bu denli sık tercih edilmesindeki en büyük neden ise uzun senelerden beri bu işi yapıyor olmamızdır. Bilindiği üzere deneyim, her sektör için önemli olan bir konudur. Firmamız da uçak kargo hizmetleri için çok büyük bir deneyime sahiptir. Bundan dolayı hizmetlerimizde hiçbir olumsuzluk yaşanmamakta ve bizi tercih eden kişiler her zaman hizmetlerimizden memnun kalmaktadır.

İstanbul – Antalya yurtiçi kargo firması olarak görev yaptığımız süre boyunca en fazla tercih edilen firma olan Asrın Kurye, hizmet hayatının geri kalanında da kaliteli hizmet vermeyi sürdürecektir. Kargo gönderimi konusunda bütün hizmet ve avantajlara sahip olan firmamız, kısa süre içerisinde gönderimleri tamamlayabileceğiniz tek firma olarak karşınıza çıkmaktadır.

İstanbul – Antalya Havayolu Kargo Taşımacılığı Hangi Hizmetleri Kapsıyor?

İstanbul havayolu kargo taşımacılığı, bütün kargo gönderimlerini kapsayan bir taşımacılık şeklidir. Havayolu kargo, taşımacılığın en kolay yapıldığı yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan kaynaklı olarak bütün gönderim türleri, uçak kargolar yardımıyla rahatlıkla yapılabilmektedir.

Bizi tercih edenlerin taşımacılık konusunda endişe etmesine hiç gerek yoktur. Çünkü Antalya hava limanı  firmamızın bünyesinde çalışan bütün çalışanlar alanında uzman ve eğitimli çalışanlardır. Ekstra olarak firmamızın hizmet anlayışı da üst düzeydir. Bu gibi durumlardan dolayı taşımacılık işlemlerinde gönül rahatlığıyla firmamıza güvenilmelidir.

 • Antalya’ya tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti,
 • İstanbul Antalya arası kişisel eşya taşımacılığı hizmeti,
 • Antalya’ya ticari eşya taşımacılığı,
 • İki şehir arasında evrak ve doküman gönderimi,
 • THY uçak kargo fiyatları

Gibi hizmetlerin yanı sıra birçok gönderim hizmetimiz söz konusudur. Uzun lafın kısası bütün gönderim ihtiyaçlarınız, İstanbul Antalya havayolu kargo firmamız yardımıyla giderilebilmektedir.

Uygun Fiyata İstanbul Havayolu Taşımacılık Hizmetleri

Tercih edilecek İstanbul havayolu taşımacılık firmasının uygun fiyatlara ve kaliteli hizmetlere sahip olması lazımdır. Aksi takdirde kalitesiz hizmetlere yüksek fiyatlardan ulaşmanız olasıdır. Firmamız ise durumu tam tersine çevirmekte ve uygun fiyata kaliteli hizmeti sizlere sağlamaktadır. Antalya havayolu taşımacılık fiyatları konusunda bulunabilecek en avantajlı firma, şüphesiz ki Asrın Kurye’dir.

Fiyatlandırmalardaki bu anlayışımız, her kesimden müşterimizi önemsediğimiz anlamına da gelmektedir. Sonuç olarak İstanbul Antalya uçak kargo gönderimlerinde firmamız tercih edilmekte ve böylelikle ekstra ücretlendirmelerden kaçınılmaktadır.

İstanbul Yurtiçi Kargo için Belge Gerekli Mi?

Belli başlı taşımacılık işlemleri için elinizde bulundurmanız gereken belgeler mevcuttur. Bu belgelerden en önemlisi ise MSDS belgesidir. MSDS belgesi, tehlikeli madde taşımacılığının yapılmasına imkân veren bir belge olma özelliğini taşımaktadır. Firmamızı tercih eden büyük çoğunluk da İstanbul ve Antalya arası tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmaktadır.

Asrın Kurye, yalnızca bu belgeyi elinde bulunduran müşterilerine söz konusu hizmeti sağlayabilmektedir. Ekstra olarak diğer İstanbul yurtiçi kargo gönderimlerinde de çeşitli belgelerin bulunması lazımdır. Ancak bu belgeler, kolay çıkarılabilen belgelerdir. Belgelerin elinizde bulunmadığı durumlarda firmamız devreye girmekte ve size hızlı bir şekilde bu belgeyi çıkarmanız için yardımcı olmaktadır.

İstanbul Uçak Kargo ile Yurtiçi Ticari Eşya Taşımacılığı Yapılır Mı?

Yurtiçi ticari eşya taşımacılığının en kolay yapıldığı taşımacılık yöntemi kesinlikle İstanbul hava kargo yöntemidir. İstanbul Antalya uçak kargo firması olarak bütün şehirlerimize ticari eşya taşımacılığı yapma olanağımız bulunmaktadır.  Bizi tercih edenler de bunun farkında olarak istedikleri şehre ticari taşımacılık yaptırabilmektedir

Uçak kargo hizmeti almalı mıyım ?

Ticari eşya taşımacılığının zaman kaybedilmeden yapılması gerekmektedir. Firmamız, hızlı hizmet vermeyi benimsemiş bir firma olduğundan en kısa süre içerisinde taşımacılık işlemleri tamamlanmaktadır. Asrın Kurye, İstanbul uçak kargo olarak en tercih edilebilir firmalardandır.

Güncel Uçak Kargo Fiyatları Ne Kadar?

Uçak kargo fiyatları, tercih edeceğiniz firmaya göre farlılık gösterebilmektedir. Bütün firmalar, aynı fiyatlandırmalar üzerinden hizmet sağlayacak diye bir durum söz konusu değildir. Sonuç olarak her firmanın farklı kâr oranları ve farklı taban fiyatları bulunmaktadır.

Güncel hava kargo fiyatları, gönderimlerin hangi şehre yapılacağına göre de değişmektedir. Örneğin, Ankara’ya yapılan bir gönderimle İzmir’e yapılan bir gönderim aynı fiyatlandırmalara sahip değildir. Asrın Kurye ise titizlikle her kesime uygun fiyatlar belirlemektedir. Böylelikle fiyat konusunda da müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır. 

Gönderimi yapılacak eşyanın teknik özellikleri, fiyat konusunda belirleyici olan bir diğer unsurdur. Güncel havayolu kargo fiyatı; kargonun ağırlığı, kargonun hacmi ve kargonun miktarı gibi faktörler neticesinde değişkenlik göstermektedir.

Asrın Kurye için ilk öncelik müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı müşteri memnuniyetini sağlayacak her avantaj ve hizmet hayata geçirilmektedir. Avantajlarımızdan en büyüğü ise İstanbul uygun fiyatlı uçak kargo hizmetidir. Bu hizmetimiz sayesinde İstanbul’un her yerinden vatandaşımız bizi tercih edebilmekte ve direkt olarak kaliteli hizmete erişilebilmektedir. Uçak Kargo ücretleri hakkında müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Diyarbakır Uçak Kargo

Diyarbakır Uçak Kargo Türkiye’nin İstanbul ve Diyarbakır şehirleri arasında İstanbul – Diyarbakır uçak kargo hizmetleri kapsamında gönderimler yapılabilmektedir. İstanbul’un her yerinden kargolarınızı bizlere teslim etmeniz ve Diyarbakır’ın istediğiniz bölgesine bu kargolarınızı gönderebilmeniz mümkündür. Firmamız, en fazla şehre hizmet sağlayan ilk ve tek firma olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarla taşımacılık yapmaktadır.

Bu hizmet anlayışı sayesinde İstanbul – Diyarbakır hava kargo hizmetlerimizde herhangi bir problemle karşılaşma olasılığınız da sıfıra inmektedir. Türkiye sınırları içerisinde bulunan pek çok firma, Diyarbakır’a gönderimler yapabilmektedir. Firmamızın ise diğer firmalardan belli başlı farklılıkları bulunmaktadır. Örneğin Asrın Kurye, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sağlayabilen bir firma olarak diğer firmalardan ayrılmaktadır.

İstanbul – Diyarbakır Havayolu Kargo Taşımacılık Neden Tercih Edilmelidir?

İstanbul Diyarbakır yurtiçi kargo hizmetlerinde hangi taşımacılık türünün tercih edilmesi gerekliliği merak edilen ve araştırılan bir konudur. Öncelikle taşımacılık işlemlerinde en mantıklı tercih kesinlikle İstanbul havayolu kargo faaliyetleridir. Ancak her hava kargo firmasında aynı verimliliği alabilmeniz de mümkün değildir. Tercih edeceğiniz firmanın kendini kanıtlamış bir firma olması çok önemli bir konudur.

Asrın Kurye, kendini kanıtlamış bir firma olarak bütün Diyarbakır havalimanı taşımacılık işlemlerini üstlenebilmektedir. Firmamız; tehlikeli madde taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı ve evrak taşımacılığı gibi temel hizmetlere sahiptir. Bunların yanı sıra firmamız bünyesinde bulunan onlarca daha hizmet bulunmaktadır. Kısacası bizi tercih etmeniz demek her türlü taşımacılık hizmetinin istediğiniz gibi gerçekleşmesi anlamına gelmektedir.

İstanbul Havayolu Taşımacılık Konusunda Sağladığımız İmkânlar

Yukarıdaki başlığımızda da belirttiğimiz gibi size sağladığımız imkânlarda hiçbir sınır yoktur. Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlama amacında olduğundan her türlü hizmete sahiptir. Sonuç olarak İstanbul ve Diyarbakır arası havayolu taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyenler her zaman tek tip bir hizmet talep etmemektedir. Herkesin talep ettiği hizmet farklıdır. Bunun farkında olan firmamız, her türlü hizmeti bünyesine katmıştır.

Uçak kargo nasıl çağırmalıyım?

Öncelikle firmamızın sektördeki en hızlı İstanbul – Diyarbakır uçak kargo firması olduğu belirtilmelidir. Firmamızdan daha hızlı taşımacılık hizmeti sağlayan bir firma yoktur. Buna bakılarak acil taşımacılık taleplerinizde Asrın Kurye’yi tercih etmeniz önerilmektedir. Ekstra olarak İstanbul havayolu taşımacılık firmamız;

 • Sektör içerisindeki en uygun fiyatlı firmadır.
 • Her şehre kargo taşımacılığı yapabilmektedir.
 • En yüksek hacme kadar taşımacılık yapmaktadır.
 • Türkiye’nin her yerinden kargo kabul edebilmektedir.
 • Yurtdışı uçak kargo firmaları

Görebileceğiniz üzere bu tür avantajlara da sahip olan Asrın Kurye, sektörün öncü firması olarak Diyarbakır yurtiçi taşımacılık işlemlerini sürdürmektedir.

İstanbul Diyarbakır Havayolu Uçak Kargo ile Her Türden Kargo Taşımacılığı

Firmamızın en büyük özelliklerinin başında bütün kargo taşımacılık işlemlerini yapabilmesi gelmektedir. En ufak örnekle, her firma tehlikeli madde taşımacılığı yapamamaktadır. Çünkü İstanbul tehlikeli madde taşımacılığı hizmetinde firmanın deneyimli ve eğitimli bir kadroya sahip olması gerekmektedir. Ekstra olarak taşımacılıkta kullanılan ekipmanlar da son model olmalıdır.

Aksi takdirde tehlikeli madde taşımacılığı hizmetinde çeşitli sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Herkes firmamıza tehlikeli madde taşımacılığı yaptıramamaktadır. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti, tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmak isteyenlerden MSDS belgesini talep etmektedir. İstanbul uçak kargo firmamız da yalnızca bu belgeye sahip olan kişilere yardımcı olabilmektedir.

İstanbul Yurtiçi Uçak Kargo ile Uçak kargo nasıl çağırmalıyım?

Asrın Kurye’nin en çok tercih edildiği hizmet İstanbul yurtiçi ticari taşımacılık hizmetidir. İstanbul ve Diyarbakır arasında da çok ciddi ticari taşımacılık işlemleri gerçekleşmektedir. Sonuç olarak firmamız, bu taşımacılık işlemleri için sıklıkla tercih edilmektedir.

Diyarbakır uçak kargo firmamız, bütün ticari eşyaların taşımacılığını kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Böylelikle zaman kaybı olmadan hizmetlerimizden yararlanılmaktadır.

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet Veren Havayolu Kargo Firması

Hizmet sektörünün her bir alanında kaliteli hizmetlere uygun fiyattan ulaşmak zordur. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sağlayabilen firmalar, diğer firmalara nazaran azınlıktadır. İstanbul havayolu kargo firmamız ise kargo hizmetlerinde bu hizmet anlayışını hayata geçirmiştir. Kargo gönderimlerinizde hem uygun fiyatlı hem de profesyonel bir firma bulmak imkânsız değildir. Asrın Kurye, İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerine hizmet verebilen bir firma olarak sizlere bu avantajı sağlayan nadir firmalardandır.

Asrın Kurye, 20 senelik bir süre zarfında sektör içerisinde bulunmaktadır. Firmamız, bu kadar uzun süredir sektörde bulunmasına rağmen kalitesinden ödün vermemektedir. Bu durum, profesyonel uçak kargo hizmeti anlayışına sahip olduğumuzu kanıtlamaktadır. Uzun zamandan beri sektörün bir numaralı firmalarından olan Asrın Kurye, uzun seneler boyunca sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlama amacını gütmektedir.

İzmir Uçak Kargo

İzmir uçak kargo İstanbul – İzmir arası uçak kargo gönderimlerinde Asrın Kurye firmamızı tercih etmeniz önemlidir. İstanbul – İzmir uçak kargo hizmetlerine sahip olan firmamız da İzmir’in her yerine gönderim yapabilen tek firmadır. İzmir’e gönderim yapabilen firmalar, yalnızca belirli bölgelere kargo gönderimi sağlayabilmektedir. Firmamız ise bütünüyle İzmir’e kargo gönderimi yapmakta ve böylelikle her kesime hitap etmektedir.

İstanbul – İzmir kargo hizmetleri kapsamında bütün gönderimlerin yapılabilmesi mümkündür. Günümüzde her türlü malzeme uçak kargolar ile belli bir ilden diğer bir ile taşınabilmektedir. Çünkü en hızlı kargo gönderimleri yalnızca uçak kargolar yardımıyla yapılabilmektedir. Bundan dolayı Asrın Kurye, hizmet bölgelerini geniş tutmakta ve Türkiye’nin her tarafına gönderim yapmaktadır

İstanbul – İzmir Hava Kargo Hizmetiyle Ticari Eşya Taşımacılığı

İstanbul – İzmir ticari eşya taşımacılığı, firmamızın önemli hizmetlerinden biridir. Ticari eşya taşımacılığı, her firmanın sizlere sunabileceği bir hizmet değildir. Çünkü ticari eşya taşımacılığı için her firmanın gerekli yeterliliği bulunmamaktadır. Firmamız, bütünüyle ticari eşya taşımacılığı için müşterilerine uygun bir firmadır. Bütün ticari eşyalarınızı firmamızın hizmetleri kapsamında İstanbul’dan İzmir’e taşıttırabilmeniz mümkündür.

Şehirlerarası ticaretin önemi çok büyüktür. Firmamız da sizlere sağladığı ticari eşya taşımacılığı hizmetiyle 81 ilin ticaret gücünü arttırmaktadır. Bu da ülke içerisinde dolaşan paranın aktif bir şekilde kullanılmasını beraberinde getirmektedir. Asrın Kurye, son model kargo araçlarıyla gönderimi başarıyla tamamlamakta ve bu noktada müşterilerini memnun etmektedir. Her türden eşyanızı firmamızın hizmetleriyle dilediğiniz şehre taşıttırmanız mümkündür. Asrın Kurye, en iyi hizmetlerden yararlanabilmeniz için sektör içerisinde bulunmaktadır.

İstanbul – İzmir Uçak Kargo ile Değerli Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

İstanbul – İzmir uçak kargo firmamız, değerli eşyalarınızı güvenli ve güvenilir bir şekilde taşıyabilmektedir. Değerli eşya taşımacılığında tercih edeceğiniz firmanın uzman olması önemli bir meseledir. Güvenilir olan firmalarla çalışmanız, mağduriyet yaşamamanız için önemlidir. Bu konumda Asrın Kurye ön plana çıkmakta ve her türlü değerli eşya taşımacılığı rahatlıkla yapılabilmektedir.

İstanbul – İzmir havayolu kargo firması olarak değerli eşya taşımacılığı konusundaki uzmanlığımız çok üst düzeydir. Güvenilirlik anlamında bir numaralı firma olan Asrın Kurye, değerli eşyalarınızı kayıpsız bir şekilde taşıyabilmektedir. Bu konuda en ufak bir mağduriyet durumunu bile önleyen firmamız, müşterilerinin memnuniyetini her zaman korumaktadır.

İstanbul – İzmir Hava Kargo için Hangi Belgeler Gerekli?

İzmir havalimanı işlemleri için belli başlı belgeler gerekmektedir. Her hizmet için ayrı ayrı belgeler söz konusu olmaktadır. Örneğin, İstanbul – İzmir tehlikeli madde taşımacılığı için MSDS belgesi gerekirken evrak ve doküman taşımacılığı için bu belgeye ihtiyaç yoktur. Kısacası belgeler, istenilen hizmete göre şekillenmektedir.

Belgelerin tam olması, İstanbul – İzmir hava kargo işlemlerini hızlandırmaktadır. Belgelerin eksik olması durumunda da firmamız sizlere gereken yerlerde destek olmakta ve belgelerin hızlı çıkması için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Böylelikle belgeler kısa süre içerisinde tamamlanabilmekte ve en kısa süre içerisinde İstanbul yurtiçi taşımacılık işlemlerine başlanmaktadır.

İstanbul – İzmir Hava Kargo Ne Kadar Hızlıdır? Uçak kargo hizmeti almalı mıyım?

İstanbul hava kargo hizmetinin ne kadar hızlı olduğu merak edilen bir konudur. Öncelikle belirtilmelidir ki hava kargo, en hızlı kargo gönderim yöntemidir. Denizyolu ve karayolu gönderimlerinde önemli zaman kayıpları oluşmakta ve buna bağlı olarak maliyetler de artmaktadır. Firmamız;

 1. En hızlı şekilde kargo gönderimi yapabilen İstanbul – İzmir uçak kargo firması,
 2. Uygun fiyat garantisiyle kargo taşımacılığı yapan firma,
 3. Her nevi kargonun gönderimini anında yapabilen taşımacılık firması,
 4. Türkiye’nin her bir şehrine taşımacılık yapabilen firma,
 5. THY uçak kargo fiyat HESAPLAMA

Konumunda olan bir uçak kargo firmasıdır. Bundan dolayı en mantıklı tercih, Asrın Kurye firmamızdır.

En Hızlı Uçak Kargo Hizmetleri

Hızlı gönderim yapabilmek için hangi firmayı tercih ettiğinizin önemi bulunmaktadır. Her firma, aynı hızda gönderim gerçekleştirememektedir. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda en hızlı uçak kargo firması bulunabilmektedir. Yapılan araştırmalarda en hızlı firmanın Asrın Kurye olduğunu görebilmeniz mümkündür. Firmamız, uzman çalışanlara ve hızlı hava kargo araçlarına sahip olduğundan böylesine hızlı gönderimler rahatlıkla yapılabilmektedir.

Hızlı havayolu kargo taşımacılığı için ekstra bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Sonuç olarak hava kargolar, daha hızlı gönderim yapılabilmesi için vardır. Asrın Kurye, kurulduğu günden beri bu düşüncede hareket etmektedir. Bundan dolayı bizi tercih edenler her zaman hizmetlerimizden memnun kalmaktadır.

En hızlı hava kargo hizmetlerine ulaşabilmek için bir telefon araması kadar uzağınızda olan firmamız, dilediğiniz kargonun gönderimini yapabilmektedir. En büyük kargolardan en küçük kargolara kadar bütün gönderimleri kısa süre içerisinde tamamlayan firmamız, bu anlamda zaman kaybının da önüne geçmektedir.

Malatya Uçak Kargo

Malatya Uçak KargoMalatya’ya yapacağınız gönderimlerinde Malatya uçak kargo hizmetlerinden yararlanmanız önemli bir husustur. Her şeyden önce en hızlı taşımacılık faaliyetlerinin uçak kargolar ile yürütüldüğü bilinmelidir. Bunun yanında firmamızın alanında uzmanlığı da uçak kargo hizmetlerindeki verimliliği arttırmaktadır. Tam olarak bundan dolayı Asrın Kurye, Türkiye’nin en çok tercih edilen İstanbul uçak kargo firması olmuştur.

Hizmetlerimiz, yalnızca İstanbul ve Malatya arasını kapsamamaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına kargo taşımacılığı yapabilmemiz mümkündür. Bunun için bizi aramanız ve tarafımıza gerekli bilgileri sağlamanız yeterlidir. Hemen ardından Asrın Kurye, taşınması gereken kargonuzu almakta ve İstanbul uçak kargo hizmetleri ile Malatya’ya kargo taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

İstanbul Havayolu Kargo ile Evrak ve Doküman Taşımacılığı Yapan Firma

Şehirlerarasında evrak ve doküman taşımacılığı trafiği vardır. İstanbul ve Malatya arasında da ciddi anlamda evrak ve doküman gönderim trafiği bulunmaktadır. Asrın Kurye, üstün hizmetleri sayesinde bu trafiği hafifletmekte ve daha hızlı gönderim yapılmasını sağlamaktadır. İstanbul evrak ve doküman taşımacılığı, asla yabana atılmaması gereken bir hizmettir.

Her türlü evrak ve dokümanın güvenli bir şekilde iki şehir arasında taşınması lazımdır. Olası bir olumsuz durumlarda evrak ve dokümanlar hasar alabilmekte ve bundan dolayı taşımacılık işlemi müşteri mağduriyetiyle sonuçlanmaktadır. İstanbul Malatya havayolu kargo firmamızda asla böyle bir durumla karşılaşılmamaktadır.

Asrın Kurye, hizmetlerinin merkezine müşteri memnuniyetini yerleştirmiş bir firmadır. Bundan dolayı bütün hizmetlerde öncelikle müşteri memnuniyeti düşünülmektedir. İstanbul Malatya arası evrak ve doküman taşımacılığı hizmetinde de yüzde yüz müşteri memnuniyetine ulaşan firmamız, her geçen gün daha kaliteli hizmetler vermektedir.

Zati Eşya Taşımacılığı Yapan Alanında Uzman Malatya Havayolu Taşımacılık Firması

En çok tercih edilen hizmetlerin başında da zati eşya taşımacılığı gelmektedir. Zati eşya taşımacılığı ya da bilinen diğer adıyla kişisel eşya taşımacılığı, hemen hemen her İstanbul Malatya uçak kargo firmasında bulunan bir hizmettir. Firmamız ise bu hizmeti daha da avantajlı hâle getirmiştir. Bugüne kadar yapılan gönderimlerde hiçbir sorun yaşamayan müşterilerimiz, devamlı olarak bizimle çalışmayı sürdürmektedir. Çünkü İstanbul zati eşya taşımacılığı konusundaki uzmanlığımız herkesçe bilinmektedir.

 • Hizmet öncesinde ve hizmet sırasında çok titiz bir çalışma yürütülmektedir.
 • Gönderim sırasında müşteriyle irtibat koparılmamakta ve anlık olarak müşteriye çeşitli bilgiler sağlanmaktadır.
 • Zati eşya taşımacılığı da diğer hizmetlerimiz gibi uygun fiyatlara sahiptir.
 • Malatya’nın ve Türkiye’nin her yerine kişisel eşya taşımacılığı yapabilmemiz mümkündür.

Bu avantajlarımız bizi kişisel eşya taşımacılığı konusunda en iyi İstanbul – Malatya havayolu taşımacılık firması yapmaktadır.

İstanbul Malatya Yurtiçi Taşımacılık için Neden Asrın Kurye ile Çalışılmalı?

İstanbul – Malatya uçak kargo gönderimi yaptırmak isteyenlerin tercih edebilecekleri belli başlı firmalar vardır. Asrın Kurye de bu firmalardan biridir. Firmamız için müşteri memnuniyetinin önemi çok büyüktür. Tam olarak bundan dolayı memnuniyetini düşünen herkes firmamızı tercih etmektedir.

Her türlü eşyanın gönderimi iki şehir arasında yapılabilmektedir. Hızımız ve hizmet anlayışımızdaki kalite sebebiyle de asla mağduriyet yaşanmamaktadır. Tehlikeli madde taşımacılığı da dâhil olmak üzere bütün gönderim hizmetlerine sahip olan Asrın Kurye, yapacağınız gönderimlerden memnun kalmanızı amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz, yalnızca İstanbul Malatya yurtiçi taşımacılık işlemiyle sınırlı değildir. Türkiye’nin 81 iline dilediğiniz gönderimi yaptırabilmeniz mümkündür. Firmamız, kapsamlı hizmet anlayışı nedeniyle herkesin ilk tercihidir. Üstelik bütün taşımacılık hizmetlerini uygun fiyatlardan yapan firmamız, böylelikle her vatandaşımıza hitap edebilmektedir. Malatya Havalimanı hizmetlerinde merak ettiğiniz konuları iletişim numaralarımızdan bize sorabilmeniz mümkündür. Böylelikle en doğru bilgiye birinci ağızdan ulaşılabilmektedir.

Uçak Kargolarda Hangi Tür Eşyalar Taşınır?

Hava kargo araçlarında birbirinden farklı eşyaların taşınması mümkündür. Firmamız, her türden eşyayı dilediğiniz şehre taşıma kapasitesine sahiptir. Büyük uçak kargo araçları ile gerçekleştirilen taşımacılık işleminde, eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemektedir. Böylelikle yüzde yüz verimlilikte taşımacılık hizmeti tamamlanmaktadır.

Kişisel eşyaların taşımacılığından ticari eşyaların taşımacılığına kadar bütün taşımacılık faaliyetlerini İstanbul havayolu taşımacılık ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Hiçbir şekilde kargo ayrımı yapmayan firmamız, yüksek kalitede hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Asrın Kurye’nin iletişim numaraları üzerinden en detaylı bilgilere de ulaşılabilmektedir. İletişim numaralarımız, 7/24 ulaşılabilir bir durumdadır. Böylelikle acil aramalarınıza anında karşılık verilmekte ve aklınızdaki soru işaretleri giderilmektedir.

Eşya boyutlarının değişkenlik göstermesi veya firmamızdan farklı hizmetler talep edilmesi, hizmet hızımızı düşürmemektedir. Uçak kargo hizmetlerimiz, her zaman hızlıdır. Hızdan ve kaliteden ödün vermemeyi hedefleyen firmamız, her geçen gün hizmet bölgelerini genişletmekte ve bütün bölgelere aynı hızda kaliteli hizmetlerini ulaştırmaktadır. 20 seneyi aşkındır sektörün belkemiği konumunda olan firmamız, yenilikçi yaklaşımlarla havayolu taşımacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamayı sürdürmektedir. 

İstanbul’un Her Yerine Hizmet Sağlayabilen Asrın Kurye Firması

Asrın Kurye Moto Kurye Hizmeti gibi göndermeyi planladığınız kargolarınızı İstanbul’un 39 ilçesinden alabilmektedir. Kesinlikle ilçe ayrımı yapmayan firmamız, bütün ilçelerden kargolarınızı kabul etmekte ve bu kargolarınızı en kısa süre içerisinde istediğiniz şehre göndermektedir. Uzman uçak kargo firması arayanlar, internet üzerinden hangi firmanın hizmet kalitesi daha yüksek diye araştırma yapmalıdır. Çünkü her firmanın; hizmet kalitesi, fiyatları ve hizmet verdiği bölgeler farklı olmaktadır. Asrın Kurye de en iyi kargo firmalarından biri olarak bütün eşyaların gönderimini yapmaktadır. 

Hizmet kalitesi olarak beklentilerinizi karşılamamız, uygun fiyatlı bir firma olmamız ve her yere hizmet sağlayabilmemiz sizler için büyük bir avantajdır. Çünkü özellikle günümüz şartlarında bu üç özelliğe de aynı anda sahip olan firma sayısı çok azdır. Profesyonel hava kargo firmamız ise belirtilen bu özelliklere sahip nadir firmalardandır. Bundan dolayı hemen hemen herkes, öncelikle firmamıza danışmakta ve hizmetler hakkında bilgi almaktadır. Bilgi aktarımı yapmamızın ardından İstanbul havayolu kargo hizmetleri için en uygun firmanın Asrın Kurye olduğu da anlaşılmaktadır.

Samsun Uçak Kargo

SAMSUN UÇAK KARGOAsrın Kurye, en donanımlı İstanbul – Samsun uçak kargo firması olduğundan dolayı Türkiye’nin her yerinden müşteriye sahiptir. Türkiye genelinde bizi tercih edenlerin sayısı çok fazladır. Bunun en önemli nedeni de işimize olan bağlılığımızdır. Talep edilen her hizmeti aynı profesyonellikte ve titizlikte yapan Asrın Kurye, asla müşterilerini mağdur durumda bırakmamaktadır.

İstanbul uçak kargo gönderimleri, çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Böylesine hızlı bir hizmetin en önemli nedeni de firmamızın hizmet anlayışıdır. Mantık açısından zaten İstanbul Samsun uçak kargo hizmeti, hızlı olduğu için tercih edilmektedir. Bunun üstüne firmamızın uzmanlığı eklendiğinde de ortaya daha verimli bir hizmet çıkmaktadır.

İstanbul Havayolu Kargo İşlemleri için Asrın Kurye

İstanbul havayolu kargo işlemleri için firmamızın tercih edilmesindeki bir diğer neden de uygun fiyatlı olmamızdır. Şu an sektör içerisinde uygun fiyatlı firmalar kalitesiz hizmet verir algısı bulunmaktadır. Asrın Kurye ise bu algıyı tamamen yıkmaktadır. Firmamız, az kâr ile çok iş yapmayı amaçlayan bir firmadır. Sonuç olarak ortaya İstanbul Samsun uygun fiyatlı hava kargo hizmeti çıkmaktadır.

Asrın Kurye, akla gelen bütün kargo gönderimlerini yapabilmektedir. Firmamızın yaptığı gönderimlerinden en önemlileri ise;

 • İstanbul ve Samsun arası ticari eşya taşımacılığı,
 • Samsun’a değerli eşya taşımacılığı,
 • Samsun kişisel eşya taşımacılığı hizmeti,
 • İstanbul Samsun arası tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti,
 • Samsun şehrine evrak ve doküman gönderim hizmeti,

Şeklindedir. İstanbul havayolu kargo firmamız, bu gönderimlerin tümünü yapabilmekte ve böylelikle kargo gönderimi yapmak isteyen her kesimden insana hitap etmektedir.

Ticari Eşya Taşımacılığı Yapan Samsun Havayolu Taşımacılık Firması

Ticari eşya taşımacılığı, Türkiye’mizin 81 iline yapılmaktadır. Her firma, gücünün yettiği kadarıyla ticari eşya taşımacılığına önem vermektedir. İstanbul – Samsun havayolu taşımacılık ile yapılabilen ticari eşya taşımacılığı son derece önemlidir. Bu gönderim türü, mal değeri ve ağırlık olarak belli bir sınıra sahiptir. Asrın Kurye, ETGB gibi önemli bir yetkiye sahip olduğundan İstanbul ticari eşya taşımacılığı hizmetini sizlere sağlayabilmektedir.

ETGB yetkisi bulunmayan bir firmanın bu hizmeti verebilmesi imkânsızdır. Firmamız da kurulduğu zamandan beri İstanbul Samsun ticari eşya taşımacılığı gibi önemli bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlamakta ve böylelikle ülkemize de önemli derecede döviz girdisi gerçekleşmektedir.

Her Türlü Taşımacılığı Yapabilen İstanbul Hava Kargo Şirketi

Her fırsatta belirttiğimiz gibi firmamızın hizmetlerinde hiçbir sınır yoktur. İstanbul uçak kargo firmamız, uçak kargolar ile yapılabilen bütün gönderimleri yapabilmektedir. Buradan da firmamızın alanında uzman olduğu tekrardan kanıtlanmaktadır.

Maddeler hâlinde belirttiğimiz bölgede firmamızın belli başlı hizmetleri yer almaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra firmamızın sizlere sunmuş olduğu onlarca daha hizmet bulunmaktadır. Kısacası talep ettiğiniz her hizmeti  Samsun havalimanı firmamızda bulabilmeniz mümkündür.

İstanbul Samsun Yurtiçi Uçak Kargo ile Nasıl Tehlikeli Madde Taşımacılığı Yapılır?

İstanbul yurtiçi hava kargo firmamız ile tehlikeli madde taşımacılığı yaptırabilmeniz de mümkündür. Ancak tehlikeli madde taşımacılığını yaptırmak isteyenlerin MSDS belgesine sahip olması gerekmektedir. Aksi durumlarda Asrın Kurye, İstanbul tehlikeli madde taşımacılığı için sizlere yardım edememektedir. Bu tür belgeler, iki şehir arasında güvenilir taşımacılık yaptırmanın temel anahtarıdır.

Firmamız, bu belgeye sahip olmayan ama tehlikeli madde taşımacılığı yaptırmak isteyenlere de belgenin çıkarımı konusunda yardımcı olmaktadır. Böylelikle yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle taşımacılık yapılabilmektedir. Herkese uygun taşımacılık işlemleri için İstanbul Samsun uçak kargo firmamızı aramanız yeterlidir. Bizi aramanız durumunda detaylı bilgiler tarafınıza aktarılmaktadır.

Uçak Kargo Taşımacılığı İşlemlerinde Hangi Firmayla Çalışılmalı?

Bütün hizmet sektöründe öne çıkan firmalar bulunmaktadır. Hava kargo işlemlerinde de dikkat çeken firmalar mevcuttur. Asrın Kurye, bu firmalardan biri olarak en verimli kargo gönderimlerine imza atmaktadır. Uçak kargo taşımacılığı denince akla gelen ilk firmalardan olmamız da kalitemizi ve müşterilerimize sağladığımız güveni kanıtlamaktadır.

Asrın Kurye firmamızı tercih etmeniz için onlarca neden vardır. Öncelikle sayacak olduğumuz avantajların birçoğu, her firmada bulunan avantajlar değildir. Bu da hizmet anlayışı bakımından önde olduğumuzu göstermektedir.

Firmamızın tercih edilmesindeki en önemli faktör, İstanbul uçak kargo fiyatları faktörüdür. Güncel anlamda piyasanın en uygun fiyatlarına sahip olan firmamız, kaliteli hizmet sağlamayı da aksatmamaktadır. Fiyatlarımız, her kesimden vatandaşımız için geçerlidir. Bu konumda kesinlikle müşteri ayrımı yapılmamakta ve herkese eşit şartlar altında kargo gönderim hizmeti verilmektedir. Müşterilerimize sağladığımız tek avantaj fiyatlarla sınırlı değildir. Fiyat dışında da memnuniyetinizi beraberinde getirecek çok sayıda hizmetimiz ve avantajımız bünyemizde bulunmaktadır. Asrın Kurye;

 1. Yüksek hacimli kargoları bile hava kargo araçlarında taşıyabilmektedir.
 2. Türkiye’nin 81 şehrine ve bu şehirlerin bütün ilçelerine gönderim yapılabilmektedir.
 3. Ticari eşya taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı ve değerli eşya taşımacılığı gibi hizmetlere sahiptir.
 4. İstanbul’un bütün bölgelerinden kargo kabul etmektedir.
 5. En hızlı uçak kargo firması olarak bilinmektedir.
 6. Son model hava kargo araçlarıyla gönderim yapmaktadır.

Sayılan bu avantajlarımız, her firmada aynı anda bulunamayacak avantajlardır. Firmamızda ise bu avantajların tümü bulunmaktadır. Sonuç olarak Asrın Kurye’yi tercih edenler, istisnasız olarak hizmetlerimizden memnun kalmaktadır. Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

İstanbul Hava Kargo ile Değerli Eşya Taşımacılığı Yapan Firma

İstanbul değerli eşya taşımacılığı hizmeti almak isteyenlerin gönderim yapabileceği en iyi araç, havayolu taşımacılık araçlarıdır. Uçak kargo firmaları  hem oldukça güvenli hem de hızlı gönderimin yapılabileceği tek seçenektir. Firmamız da hava kargo hizmeti ile değerli eşya taşımacılığı yapmaktadır. Taşıma esnasında değerli eşyalarınıza zarar gelmemesi önemli bir meseledir. Asrın Kurye de bu konuya özel ilgi göstermekte ve son derece hassas bir şekilde gönderimi yapmaktadır. Değerli eşyalarınız, taşıma süresi boyunca garantimiz altına alınmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin içi rahatlamakta ve kaliteli hizmetlerden yararlanılacağı anlaşılmaktadır.

Firmamızda bulunan her hizmetin birbirinden farklı fiyatlandırmaları mevcuttur. Kısacası değerli eşya taşımacılığı fiyatları ile zati eşya taşımacılığı fiyatları aynı olmamaktadır. Firmamız, her hizmet için uygun fiyatlar belirlemiştir. Böylelikle toplumumuzdaki herkes hava kargolardan daha rahat bir şekilde yararlanmaktadır. Bütün değerli eşya türleri, hava kargo araçlarımızla taşınabilmektedir. Asrın Kurye, eşya ayrımı yapmadan taşımacılık gerçekleştirmekte ve böylelikle toplumun her kemsine hitap etmektedir.

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti ile Kişisel Eşya Taşımacılığı

İstanbul uçak kargo gönderimlerinde en çok tercih edilen hizmet, kişisel eşya taşımacılığıdır. Kişisel eşya taşımacılığı, her firmada bulunan hizmetlerden biridir. Asrın Kurye’nin ise İstanbul kişisel eşya taşımacılığı hizmetinde diğer firmalardan belirleyici farklılıkları bulunmaktadır. Örneğin firmamız, zati eşya taşımacılığında sizlere garanti sağlamakta ve hasarsız bir şekilde gönderimi tamamlamaktadır. Üstelik profesyonel hizmetimizin fiyatlandırması da oldukça uygun seviyelerdedir.

Kişisel eşya taşımacılığı hizmetimizde miktar sınırlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz miktarlarda ve boyutlarda kişisel eşyanız, 81 ilimize taşınabilmektedir. Ancak miktar ve boyut artışı sonucunda kişisel eşya taşımacılığı fiyatları da yukarı yönlü oynamaktadır. Genel anlamda uygun fiyatlar belirlemiş olan firmamızdaki bu fiyat değişimleri, müşterilerimizi mağdur durumda bırakmayacak seviyelerdedir.

En iyi şekilde zati eşya taşımacılığı yapabilecek İstanbul uçak kargo firması arayanlar, zaman kaybetmeden Asrın Kurye’yi aramalıdır. Böylelikle kargo işlemlerine hemen başlanmakta ve zaman kaybetmeden hava kargo araçları ile gönderimler tamamlanmaktadır.

Şehirlerarası Evrak ve Doküman Gönderimi Yapan Hava Kargo Firması

Şehirlerarası evrak ve doküman gönderim trafiği bulunmaktadır. Asrın Kurye, evrak ve doküman gönderimi hizmeti ile bu trafiği yatıştırmakta ve daha hızlı gönderim yapabilmenize olanak tanımaktadır. Firmamız, alanında uzman olarak uçak kargo gönderimleri gerçekleştirmektedir. Evrak ve dokümanlarınız da hava kargo araçlarımız ile belirtilen şehre yollanmaktadır.

En önemli evraklardan gündelik evraklara kadar bütün evrakların gönderimini yapabilmemiz mümkündür. Firmamız, her daim sabit bir hizmet anlayışıyla evrak ve dokümanlarınızı hasarsız olarak istediğiniz şehre göndermektedir. Her zaman bu hizmet anlayışında olan Asrın Kurye, hizmet kalitesini de günden güne arttırmaktadır. Profesyonel uçak kargo firması denince akla gelen firmalardan olan Asrın Kurye, evrak ve doküman gönderimlerinde tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan olarak hizmet hayatına devam etmektedir. 

Uçak Kargo Gönderim Aşamaları

Kargo gönderimlerinin nasıl yapıldığı da uçak kargo firmamıza sıklıkla sorulmaktadır. Asrın Kurye, titiz bir çalışma sonucunda gönderimleri tamamlamaktadır. Gönderimin hiçbir aşamasında herhangi bir problemle karşılaşılmamakta ve böylelikle müşterilerimizin memnuniyeti garantiye alınmaktadır. İstanbul uçak kargo gönderimleri için en uygun firmanın Asrın Kurye olduğu herkesin takdiridir. Sonuç olarak firmamız, müşteri memnuniyeti en yüksek firmaların başında gelmektedir. Bu da firmamızın hizmet kalitesinin ispatı niteliği taşımaktadır. Hava kargo gönderimleri;

 • Gönderilecek kargoların adresinizden alınmasıyla başlamaktadır.
 • Tarafınızdan teslim alınan kargolar, uzman ekibimiz tarafından İstanbul’daki merkezlerimize gönderilmektedir.
 • Kısa süre içerisinde kargolarınız hava kargo araçlarına yüklenmekte ve kargo gönderimi resmen başlamaktadır.
 • Havayolu kargo araçları ile belirlediğiniz şehre daha hızlı gönderilen kargolarınız, belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Kargo gönderim aşamalarında her daim sizlerle iletişim hâlinde olunmaktadır. Böylelikle şeffaf bir hizmet anlayışıyla gönderim yapılabilmektedir. Asrın Kurye, 20 seneden beri sektörün vazgeçilmez firmalarından olmuştur.

Önümüzdeki senelerde de hizmet kalitesini geliştirmeyi sürdürecek olan firmamız, en kaliteli hizmetlerin merkezi olmayı sürdürmeyi amaçlamaktadır. Unutulmamalıdır ki İstanbul uçak kargo firmamızın İletişim Hattı 7/24 açıktır. Bu da bilgi almak amacıyla bizleri dilediğiniz zaman arayabileceğiniz anlamına gelmektedir. 

 

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim