Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Suadiye Kurye

7/24 Moto Kurye

 7/24 Moto Kurye Hizmeti

Yıllardır kurye sektöründe bulunup müşterilerinin güvenini kazanmış olan Asrın Kurye, Suadiye Kurye olarak da hizmet vermektedir. Son dönemlerde artış gösteren kurye ihtiyacını deneyimli personelimiz ile birlikte en hızlı şekilde karşılamaktayız. Suadiye ve çevresine ulaştırılması gereken tüm paketleriniz en güvenilir ve hızlı biçimde verilen adrese ulaştırılmaktadır.

Suadiye KuryeNeden Bizleri Tercih Etmelisiniz…!

Paket ya da evrak gibi daha farklı eşyaların bir adresten diğerine taşınmasında kuryeler büyük önem taşımaya başlamış durumdadır. Bunun en önemli sebebi kurye ile taşıma sürecinin çok kısa bir zaman almasıdır. Asrın Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan Suadiye Kurye tüm paketlerinizi, istediğiniz süre içinde gönderimini tamamlamaktadır.

Çeşitli kurye çeşitleri ile hizmet sunan Suadiye Kurye ile tüm paketleriniz teslimat anına kadar güvenceli olarak taşınır. Kurye ile taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar ve olumsuzluğa karşı müşterilerimizin yanındayız. Tüm gönderi ve paketlerinizi gerçekleştireceğimiz sözleşme ile güvence altına alınmaktadır.

Suadiye Kurye Seçenekleri Nelerdir?

Suadiye Kurye, siz değerli müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak ve memnuniyetini sağlamak için pek çok seçenek sunmaktadır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun olan kurye seçenekleri şu şekildedir:

Motorlu Kurye

● Arabalı Kurye

● Express Kurye

● VİP Kurye

● Arabalı Kurye

● Gece Kurye

● Toplu Dağıtım

● Uçak Kargo

Her biri siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşen kurye seçeneklerinin ortak özelliği; güvenilir hizmet ve zamanında teslim garantisini taşımasıdır. Taşınmasını istediğiniz paketin teslim süresinin aciliyet durumuna göre dilediğiniz kurye hizmetinden faydalanabilmektesiniz.

Suadiye KuryeGece Gönderi Hizmetimizden Faydalanabilirsiniz

Gece Kuryesi hizmeti, Suadiye Kurye‘nin müşterileri için sunmuş olduğu en özel hizmetlerden biridir. Mesai saatleri dışında sunulan Gece kurye hizmeti, saat 18.00’da faaliyete başlamakta olup 7/24 kurye hizmetimizin bir parçasıdır.

Özellikle Covid-19 tedbirlerinin uygulandığı son zamanlarda sıklıkla Gece Kuryesi ihtiyacı olduğu görülmektedir. Suadiye Kurye firması olarak, gece saatlerinde ihtiyacınız olabilecek her türlü Motorlu Kurye hizmetini sunmaktayız. Günün ve gecenin herhangi bir saatinde rahatlıkla firmamızla iletişime geçerek, talebinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Suadiye içi ve yakın çevresinden arayan müşterilerimize en geç 30 dakika içinde karşılık vermekteyiz. Tüm paket ve diğer gönderileriniz, profesyonel ekibimiz aracılığıyla gerek size gerekse bir başka adrese teslim edilmektedir.

Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Motorlu Kurye kullanmak, içinde barındırdığı tüm kurye seçenekleri ile birlikte en sağlıklı ve hızlı paket taşıma yöntemidir. Diğer taşıma yöntemlerine göre pek çok ayrıcalığı bulunan Suadiye Kuryenin avantajları şöyledir:

● Diğer taşıma yöntemlerine nazaran özellikle Moto Kurye trafikte çok avantajlıdır. Günün hangi saati olursa olsun, trafik yoğunluğu bir problem olmaktan çıkmaktadır.

● Taşıması yapılacak olan evrak ya da paket, karar verilen sürede adrese teslim edilebilmektedir.

● Express Kurye ve VİP Kurye hizmetleri sayesinde paketleriniz çok kısa bir sürede istenilen adrese ulaştırılabilmektedir.

● Mesai saatleri dışında da paket ve diğer eşyaların gönderimi yapılabilmekte ve 7/24 kurye hizmeti acil durumlar için devam etmektedir.

● Kuryeler sayesinde tüm paketler büyük bir özenle taşınmakta ve kişinin kendisine teslim edilmektedir.

● Yol güzergahı trafik yoğunluğuna göre sipariş anında belirlendiği için teslimatta herhangi bir gecikme söz konusu olmamaktadır.

Evrak Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

● Gönderileriniz taşımaya hazır hale getirildiğinde kurye talebinde bulunulması, teslimatın zamanında gerçekleşmesi için önemlidir.

● Gönderilecek paket ya da evrak zarfına teslimat adresinin eksiksiz ve doğru şekilde yazılması gereklidir.

● Her kurye gönderim seçeneği farklı ücretlendirmelere tabi olduğu göz önünde bulundurularak, öncesinde firmamızdan bilgi alınmalıdır.

Bizleri Youtube Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye