Kozyatağı Kurye

Kozyatağı Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Kurye Tüm kurye gereksinimleriniz Kozyatağı kurye ile hızlı ve güvenli şekilde giderilir. 90’lı yıllarda ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan kurye faaliyetleri son dönemde önemini daha da artırmıştır. Özellikle son yıllarda dünyada ve ülkemizde etkin şekilde zararı hissedilen korona virüs pandemi döneminde kuryelere daha da fazla ihtiyaç duyulmuştur.

 1. Kurye hizmetleri konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan bireyler kurye faaliyetlerini kargo ile karıştırırlar. Fakat arada önemli farklar vardır.

 2. Kurye hizmetleri ile evinize kurye talep ederek gönderinizi adresinizden aldırabilirsiniz.

 3. Kurye personeli gönderilerinizi imza karşılığı teslim alıp, yine imza karşılığı alıcıya teslim eder.

 4. Kurye ile gönderilerin ne zaman teslim edileceğini inceleyerek ihtiyacınıza uygun hizmet paketini tercih edebilirsiniz.

 5. Gönderilerinizin İstanbul gibi yoğun trafiğin olduğu şartlarda dahi aynı gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 6. Gönderinizin güvenli şekilde teslim edildiğine dair SMS alabilirsiniz.

Kurye firmalarının kargo firmaları yerine tercih edilmesinin en önemli nedeni kuryelerin çok daha hızlı teslimat yapmasıdır.

İstanbul içinde dahi bir gönderiyi kargo ile göndereceğiniz zaman alıcıya ulaştırılması birkaç günlük zaman dilimi gerektirir. Çünkü kargolar teslim aldıkları gönderileri direkt olarak alıcıya ulaştırma sistemi ile çalışmazlar. Söz konusu firmaların sistemi kargo dağıtım noktalarına endeksli bir mekanizmadır. Bu da zaman kaybı demektir.

Kozyatağı kurye olarak direkt gönderilerin alıcıya ulaştırılması mantığı ile çalışıyoruz. Doğal olarak bu sistemle kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Kozyatağı Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Kozyatağı Moto KuryeFirmamız kısa sürede, güvenli teslimat yapma sistemine göre faaliyetlerini göstermektedir. Bu kapsamda her şeyden önce gönderimi yapılacak paketlerin ne kadarlık bir zaman diliminde alıcıya ulaştırılmasını istediğinize karar vermeniz gerekir. Bu kararı verdikten sonra firmamızla irtibata geçerek hangi zaman aralığında teslimatın yapılmasını istediğinize göre hizmet alanını belirleyebilirsiniz. Bu kapsamda firmamızdan aşağıdaki kurye hizmetlerini alabilirsiniz.

 • Amacınız gönderilerin 120-180 dakika arasında teslim edilmesi ise normal kurye hizmetinden,

 • Gönderilerinizin 60-120 dakika arasında teslim edilmesi ise ekspres kurye hizmetinden,

 • Gönderilerinizin 30-60 dakika gibi bir zamanda alıcıya ulaştırılmasını istiyorsanız VIP kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz kurye hizmeti kapsamında süratle gönderilerinizin yola çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Kurye Faaliyetlerinde Moto Kuryenin Rolü Nedir?

Moto Kurye faaliyetleri ağırlıklı olarak moto kuryeler ile vasıtası ile alıcılara ulaştırılır. Söz konusu teslimat faaliyetlerinde genel olarak motosiklet kullanılır. Sokağa çıktığınız zaman dahi yanınızdan geçen birçok motosikletli kurye personeli görebilirsiniz.

 • Moto kuryeler ile dağıtım çok kısa zamanda gerçekleşir.

 • İstanbul gibi yoğun trafikte hızlı ve kıvrak şekilde hareket edebilir.

 • Yakıt sarfiyatı çok düşüktür.

 • Yıllık vergi, periyodik muayene ve bakım masrafları arabalardan çok daha düşüktür.

Her ne kadar moto kuryelerin kurye faaliyetlerinde kullanılmasına ağırlık verilse de kimi durumlarda arabalı kuryeleri tercih etmek gerekir. Şu durumlarda arabalı kuryeler tercih edilmelidir.

 • Gönderilerin hacmi ve ağırlığı motosiklette taşımaya uygun değilse,

 • Hava durumu moto kurye kullanımına elverişli değilse,

 • Gönderinin güvenli şekilde ulaştırılması için arabalı kuryeye ihtiyaç duyulursa bu yöntemle taşıma yapılmalıdır.

Gece Kuryenin Avantajı Nedir?

Kozyatağı Motorlu Kurye Müşteriler özellikle hizmet sektöründe istedikleri her zaman sağlanan avantajlardan istifade etmek isterler. Bu kapsamda Kozyatağı kurye olarak müşterilerimizin taleplerine günün her saatinde cevap veriyoruz.

 • Firmamız 7/24 müşterilerinin taleplerine cevap verecek bir sistem ile faaliyetlerini icra ederler.

 • Acil ihtiyaçlarınızda, gece saatlerinde firmamızdan kurye talebinde bulunarak gönderinin sevkiyatını sağlayabilirsiniz.

 • Yaşlı ve bakıma muhtaçların acil ilaç ve yemek ihtiyaçlarına gece şartlarında cevap verilebilir.

 • Gece şartlarında faaliyetleri yoğun olan işletmeler ilave kurye personeline ihtiyaç duyabilirler. Gece kurye hizmeti ile talep kısa sürede karşılanabilir.

Kurye Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kozyatağı kurye olarak müşterilerimize kurye kiralama imkânı da sunuyoruz. Son yıllarda yaygın olarak tercih edilen kurye kiralama hizmetinden müşterilerimiz son derece memnundur. Kurye kiralayarak aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Motorlu Kurye kiralama, işletmelere yönelik bir hizmet alanıdır.

 • Kurye kiralayarak insan ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek kurye personeline sahip olabilirsiniz.

 • Kurye personelinin özlük işlemlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. Bu faaliyet tamamen firmamızın sorumluluğundadır.

 • Adres bilgisi yüksek, kısa sürede teslimat yapabilen personele sahip olmuş olursunuz.

Firmamızla irtibata geçerek cazip fiyatlarla kurye gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. Müşteri temsilcimize talebinizi ilettikten kısa süre sonra gönderiyi teslim almak için kuryenin kapınızı çaldığına şahit olacaksınız.

Kozyatağı Kurye İle Gönderileriniz 7/24 Güvenli Teslimat Sağlanır

Kozyatağı Arabalı Kurye Kozyatağı Kurye ile Firmamızın deneyimli ve hızlı kuryeleri bulunmaktadır. Bu kuryeler ile çalışmamız sonucunda 7/24 olarak Kadıköy ilçesinden, Kozyatağı kurye hizmeti sağlamaktayız. Firma olarak kurye dağıtım ve teslimat hizmetlerimizden faydalanmak için sizler de iletişim numaralarımızdan yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve deneyimli kurye hizmetleri için geç kalmayın. Güven duyacağınız ve acil gönderi talebinde bulunabileceğiniz firmamızın deneyimlerinden yararlanmaya başlayın.

Moto kurye firmasının çalışanlarının teknik ve iş kurallarına uygun bir şekilde taşımacılık bilgisi edinmesi ve müşteri ile sürekli iletişim halinde olduğu için sosyal yönünün gelişmiş olması gerekmektedir. Herkes moto kurye işini yapamaz. Moto kurye işini yapmak sabır gerektiren, dikkat getiren ve özen ile çalışılması gereken bir iş hayatını oluşturmaktadır. Moto kurye firmaları ile çalışan bireysel alanlarda sadece özel günler için gönderi talebinde bulunan kişiler olduğu gibi, bu işi bir filoya dönüştürerek, firmamızdan moto kurye ağına katkı sağlayan oldukça fazla şirket bulunmaktadır. İşini layıkıyla yerine getiren firmamızdan yararlanmak için sizler de moto kurye özenli taşımacılığından yararlanabilirsiniz.

Kozyatağı Motorlu Kurye Hizmetleri

Kozyatağı Acil Kurye Kozyatağı moto kurye kullanılarak, motosikletli gönderi taşımacılığı hizmetini İstanbul geneline sağlamaktayız. Bu gönderilerde meydana gelen hız ve kalite ile oldukça önemli çalışmalara imza atmaktayız. Sizler de firmamızın Kozyatağı kurye hizmetleri kapsamında sunmuş olduğu alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede Kozyatağından başlayarak bütün İstanbul geneline yayılmış olan bireysel ve kurumsal gönderilerinizde güvenilir taşımacılığı tercih edebilirsiniz.

Unutmamak gerekir ki kurye hizmetleri almak ve düzenli olarak motorlu kurye firması ile çalışmak, hem bireylerin hem de kurumların hayatına düzen getirir. Firmamız ile sağlayacağınız uzun soluklu çalışmalarda şirket bazlı sistematik düzen içerisinde taşımacılık ağınızın nasıl profesyonelleştiğine şahit olabilirsiniz. Bu nedenle gönderi iletiminde Kozyatağı merkezli olarak alınacak gönderilerinizin İstanbul’ un hem Asya hem de Avrupa yakası‘nda sorunsuz bir hizmet ile teslimatı sağlanabilmektedir.

Kalite Ve Güvenin Adresi Kozyatağı Kurye

Sizler de kaliteli bir hizmet ile şirket hayatınıza profesyonellik katmak için b

izleri tercih edebilirsiniz. Özel gün gönderilerinde, sürekli olarak ürün gönderilerinde düzenli çalışma biçimleri belirlemesi ile kurye dağıtım hizmetinin sağlıklı ilerleyişini sağlamaktayız. 7/24 ulaşılabilir telefon numaralarımız ya da internet sitemiz aracılığı ile bilgi alabilmeniz mümkündür.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Kozyatağı Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim