Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Samandıra Kurye

7/24 Moto Kurye

Samandıra Kurye Zaman Kazandırır

Samandıra Moto Kurye, sektörün öncü firmalarından olan Asrın Kurye bünyesinde siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Samandıra merkezli olarak faaliyette bulunan firmamız, tüm İstanbul içi bölgelere ve şehirlerarası kurye temini sağlamaktadır. Tüm gönderilerinizin en güvenilir biçimde teslimatının gerçekleşmesi için günün her saati firmamızdan kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 

Kurye Nedir ve Ne İşi Yapar ?

 

Çoğu zaman kargo ile birbirine karıştırılan ve bir kavram kargaşasına neden olan kurye nedir ve ne işi yaparlar? Son yıllarda sadece şirket ve diğer kurumlar için değil, bireysel ihtiyaçları da karşılamaları ile kuryeler vazgeçilmez unsurlar arasına girmiştir. Gönderilmesi alınması gereken herhangi bir paket, eşya, evrak olması durumunda gerek motorlu gerekse arabalı olarak teslimatı yapan kişilere kurye adı verilmektedir.

Moto Kurye‘leri diğer taşıma yöntemlerinden ayıran en önemli ayrıcalık, teslimatın çok hızlı şekilde gerçekleşmesidir. Samandıra Kurye‘nin sunmuş olduğu kurye hizmeti seçenekleri arasından bütçe ve ihtiyacınıza en uygun olan hizmeti seçebilmektesiniz. Zamanınız en az sizin kadar bizim içinde önemlidir. Bu sebeple tüm ihtiyaç ve gönderilerinizin teslimatında ivedilikle çözüm ortağınız olmaktayız.

 

Samandıra Kurye Kullanmak Size Ne Kazandırır?

Samandıra Kurye

Motorlu Kurye ile gönderim yapmanın elbette diğer taşıma yöntemlerine göre pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekilde sayılabilmektedir:

● Her şeyden önce kurye ile gönderim yapılmasının en büyük ayrıcalığı zamandan kazanmaktır. Tüm gönderiler şehir içi ve şehirlerarası kurye hizmeti ile çok hızlı bir sürede teslim edilir.

● Acil Kurye, VİP Kurye, Gece Kurye gibi hizmet seçenekleri sayesinde günün dilediğiniz saatinde kurye hizmeti alabilmektesiniz. Bu özelliği barındırmasından dolayı örneğin gece saatlerinde acil bir ilaca ihtiyaç duyulursa, kolayca temin edilebilmektedir.

Samandıra Moto Kurye firması tarafından tüm gönderiler en uygun ücret tarifeleri ile güvenli bir şekilde taşınıp teslimatı gerçekleştirilir.

● Gönderi yapılmadan önce firmamızca hazırlanan bir sözleşme ile paket ve belgeleriniz güvence altına alınmaktadır.

● Firmamız yalnızca Samandıra ve yakın çevresinde değil, aynı zamanda Şehirler Arası Kurye ve Uçak Kurye hizmetini de sunmaktadır.

 

Samandıra Moto Kurye İle Sunulan Uçak Kargo Hizmeti Ne Anlama Gelir?

 

Samandıra Kurye‘nin müşterilerine özel sunmuş olduğu hizmetlerden biri de Uçak Kurye hizmetidir. Kalabalık şehir hayatı ve İstanbul trafiğinin yoğunluğuna karışmak istemeyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir kurye seçeneğidir. Firmamız, Havaalanından alınması gereken tüm paket ve evrak zarflarınızı motorlu kuryeler aracılığıyla adrese teslim etmektedir. Motorla taşınamayacak ebatta olan koli ve eşyalar ise yine firmamıza ait Arabalı Kuryeler ile istenilen adrese bırakılmaktadır.

Uçak Kurye hizmetinin sık talep edilmesinin sebebi uçak kargolarının teslim edilecek paketi Havaalanını kargosuna bırakmasıdır. Dağıtımı o merkezden gerçekleşecek olan paketlerin teslimat süresi uzun bir zaman almaktadır. Fakat firmamızdan bulunacağınız Uçak Kurye talebi sayesinde bu süre ortadan kalkmakta ve aynı gün içinde teslimatınız yapılmaktadır.

En uygun fiyat avantajlarıyla Samandıra Motorlu Kurye‘nin sunmuş olduğu Uçak Kurye hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. En kısa süre içerisinde gönderiniz Havaalanından alınıp, adresinize teslim edilmektedir.

 

Kurye Kullanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

 

● Kurye kullanılacağı zaman, kurye firması seçiminden kurye türüne kadar birçok etkene dikkat etmek gereklidir.

Samandıra Kurye ile gönderim yapılacak olan paket ya da zarf, hava şartlarına göre ambalaj yapılmalıdır. Gönderilerin zarar görmemesi için özellikle yağmurlu havalarda paket, su geçirmeyen bir ambalajla koruma altına alınmalıdır.

● Hangi kurye seçeneği ile gönderim yapılacağı firmaya daha önceden belirtilmeli ve kurye ücreti tam olarak öğrenilmelidir.

● Gönderilecek olan zarf ya da paket üzerine teslimat adresi düzgün, okunaklı ve eksiksiz bir biçimde yazılmalıdır.

● Gönderinin en çabuk sürede teslimatının yapılabilmesi için paket, kurye görevlisi gelmeden hazırlanmalıdır.

Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. YouTube Facebook İnstagram

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye