Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Kurye Kiralama

7/24 Moto Kurye

Kurye Kiralama Nedir?

Kurye kiralama hizmetiyle birçok avantaj elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Peki  ama kurye kiralama hizmeti nedir ve nasıl çalışır? Bu sorulara ve merak ettiğiniz diğer sorulara cevap vererek hizmeti anlatmaya başlayalım.

Basit tanımı ile kurye kiralama: İşletmelerin ve bireylerin kurye firmalarından belirli bir süre kiralama hizmeti satın almasıdır.

Detaylı olarak anlatacak olursak…

Kurye Kiralama Hizmetinde Nelerden Yararlanabilirsiniz?

Asrın Kurye firmasının faaliyet alanı içerisinde kalan tüm hizmetlerden Kurye Kiralama şeklinde yararlanabilirsiniz. Mesela yaya kuryeye ihtiyacınız var. Küçük bir işletmesiniz ve yalnızca belirli günlerde ya da saatlerde yaya kurye personelinin hizmetinden yararlanıyorsunuz. Sadece kısıtlı bir iş için personel istihdam etseniz bu personelin:

 • Sigortası,
 • Maaşı,
 • Özlük hakları ve
 • Diğer sosyal giderleri

Derken maliyeti size daha fazla olacak. Ancak Asrın kurye firmasından alacağınız kiralama hizmeti ile maliyet size daha düşük olarak yansıyacaktır. Ayrıca tek bir sözleşme ile aylık olarak ne kadar ödeyeceğiniz net bir şekilde bilebileceksiniz.

İstanbul ve diğer büyük şehirlerde Motorlu Kurye hizmeti yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Özellikle moto kurye hizmeti sayesinde hem zamandan, hem de paradan tasarruf edilebilir. Ancak bu eksen de hizmetin kurye sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından finanse edilmesi farklıdır. Yani küçük, orta ya da büyük işletmeler kendi bünyelerinde moto kurye istihdam etseler, belki de daha maliyetli olacaktır. Tabi ki kurye firmalarına göre…

O zaman motorlu kurye hizmetinden de dilediğiniz saatlerde ya da günlerde yararlanabilirsiniz. Tabi ki kiralama hizmeti satın alarak. Böylelikle ihtiyacınız olduğu her an kurye elinizin altında olacak ve sürekli istihdamın getirdiği mali yükten ve sorumluluktan da kurtulmuş olacaksınız.

Kurumsal Hizmet Almanın Faydaları

Kurye Kiralama

Özellikle kurumsal firmaların yurtdışından gelen ve yurtdışına gidecek olan kargoları çok olur. Bu tür kargoların havaalanından alınması ya da havaalanına bırakılması gerekir. Bazı durumlarda ise kargoların gemiyle gönderilmesi tercih edilir. Bu yüzden liman ve gümrüklerde de yoğun bir mesai harcanması gerekir.

Genelde bu tür kargolar değerlidir. Çünkü makine parçası ya da yeni yapılacak olan bir makinenin numunesi olabilir. Ya da yurtdışından gelecek olan yeni bir ürünün seri üretimi yapılacaktır ve numuneye ihtiyaç vardır. Yani bu tür kargoların hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde yerlerine ulaştırılması gerekir.

Bu gibi durumlarda güvenilir bir firmadan kesinlikle hizmet satın almalısınız. Asrın Kurye arabalı kurye kiralama hizmetinden yararlanarak, firmanız için değerli olan ürünlerin ya da ürün numunelerinin güvenli ve hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Motorsiklet ile taşınması imkansız olan ağır ve hacim olarak büyük kargolarınızı arabalı kurye kiralama hizmeti ile sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kurye Kiralama Hizmetinden Nasıl Yararlanacaksınız?

Hangi kiralık kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizi belirtmek üzere bizlerle iletişim sağlayarak başlangıç yapıyorsunuz. Uzman danışmanlarımız kiralama hizmeti hakkında sizleri bilgilendiriyorlar.

Sürecin nasıl işleyeceğiniz anlatıyorlar. Ayrıca kiralama hizmetinin şekline ve süresine karar veriyorsunuz. Mesela ayda kaç gün bu hizmeti kullanacaksınız ve hangi saatlerde bu hizmetten yararlanacaksınız gibi…

Yalnızca motorlu kurye kiralama hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, arabalı kurye ve yaya kurye hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Express kurye ve Gece kurye gibi hizmetlerden de aynı anda ya da ayrı ayrı yararlanabilirsiniz.

Kiralama hizmetine karar verildikten ve sözleşme yapıldıktan sonra, süreç tamamlanmış oluyor.

Kurye Kiralamanın Sizlere Büyük Avantajları Olacak

İşletmelerinize özel olarak sunduğumuz Kiralama hizmeti satın aldığınızda, aşağıdaki avantajlardan yararlanabileceksiniz:

 • Zamandan ve paradan tasarruf sağlayacaksınız.
 • Gereksiz masraflardan kaçınmış olacaksınız.
 • Personel sorumluluğu tamamen bizde olacak.
 • Değerli eşyalarınızda dahil olmak üzere, tüm kargolarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırabileceksiniz.
 • Dilediğiniz zamanda kiralama hizmetinden yararlanmış olacaksınız.
 • O kadar işinizin arasında kurye personeli derdi ile uğraşmamış olacaksınız.

Kurye Kiralama Hizmetinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her ne kadar hizmet aldığınız firma ile sözleşme yapsanız da, sözleşmeye uymayan ve firmanıza kolaylık sağlayacağı yerde sorun çıkaran firmalarla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Kurye kiralama hizmeti satın almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, iyi bir firmadan hizmet almanız gerektiğidir.

Hizmet alacağınız firmada aşağıdaki özellikler mutlaka bulunmalıdır:

 • Şeffaf ve güvenilir olmalıdır.
 • Sağlam referanslara sahip olmalıdır.
 • Profesyonel olarak tasarlanmış bir internet sitesine sahip olmalıdır. Web sitesinde ise referansları ve iletişim bilgileri net bir şekilde yer almalıdır.
 • İnternet üzerinden firma hakkındaki yorumları mutlaka incelemelisiniz.
 • Deneyimli ve işinde uzman bir ekibe sahip olan firmalardan hizmet satın almalısınız.
 • Kurumsal özellikler barındıran bir firma seçimi yapmalısınız.

Aslında yukarıda saydığımız özellikler, farklı sektörlerde hizmet veren tüm firmalar için geçerlidir.

İşi Sağlama Alıyoruz ve Sözleşme Yapıyoruz!

Asrın Kurye firma gücünü personelinden ve iş disiplininden alır. Uzun yıllardan sektörde yer alan bir firmayız. Bugüne kadar binlerce işletmeye sorunsuz hizmet sağladık.

Sektördeki kiralama hizmetinin yetersiz olduğunu gördük ve kiralama hizmetini en iyi şekilde ve sektörün ihtiyacını karşılayacak nitelikte vermeye karar verdik.

Her ne kadar yeteri kadar referansa sahip olsak da, çalıştığımız müşterilerimize güven vermek adına sözleşme yapıyoruz.

Hazırladığımız sözleşmede kurye kiralama hizmetinin tüm detaylarını bulabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz sözleşme ile zaten verdiğimiz hizmet kalitesini tam olarak yerine getireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Güvenli, hızlı ve kaliteli kurye kiralama hizmeti için bizlere iletişim kanallardan ulaşabilirsiniz.

Müsteri Hizmetleri

 

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye