İstanbul Havalimanı Kurye

MOTORLU KURYE

İstanbul Havalimanı Kurye

İstanbul Havalimanı Kurye, Sabiha Gökçen havalimanı ve Atatürk havalimanı kurye ekibimiz tarafından acil evrak yada paket gönderileriniz için İstanbul ve çevre illere sağladığımız kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Motorlu kurye ekiplerimiz tarafından ortalama 30 ila 45 dk içerisinde gönderilerinizi sizlerden teslim alınır. Ve yine en kısa sürede teslimat adreslerinize ulaştırılması için hizmet vermektedir.

İSTANBUL HAVALİMANI KURYE

İstanbul Havalimanı Kurye, Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye ve Atatürk Havalimanı Kurye. Hizmetimiz için özel olarak seçilmiş profesyonel adres bilgisi en iyi derecede olan ve hızlı kuryelerden oluşturulmuş bir ekiptir. Gönderiniz sistemimize düştükten hemen sonra istanbul içi ve istanbul dışı istediğiniz noktaya gönderilerinizin teslimatı sağlanır.

 • İstanbul Havalimanı Kurye
 • Sabiha Gökçen Havalimanı Kurye 
 • Atatürk Havalimanı Kurye

İstanbul Havalimanı Kurye Hizmeti

Bu hizmet seçeneklerimizin teslimat süresi mesafe ve hava koşullarına göre değişikkenlik gösterebilmektedir. Operasyon merkezimiz  her daim moto kurye’lerimizle irtibat içirisindedir ve size istediğiniz doğrultuda gönderinizin teslimiyle alakalı bilgiyi paylaşabilmektedir. Akabinde güvenli bir şekilde teslimat gerçekleştirildiğin de isim bilgisi tarafınıza mail yada telefon yoluyla bildirilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmaktır. İstanbul Havalimanı Kurye ihtiyaçlarınız için bize ulaşabileceğiniz Merkez irtibat telefonumuz 0212 673 00 39 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Hava limanına ulaşım İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasındaki yeni açılacak olan İstanbul Havalimanı Kurye ekiplerimizle bireysel ve kurumsal tüm müşretilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamızın web sayfası üzerinden kendinize uygun iş emri formumuzu doldurabilirsiniz. Yada genel merkez irtibat numaralarımızdan aklınıza takılan tüm bilgiliyi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Moto Kurye Hizmeti Neden Önemli

İstanbul Havalimanı Motorlu Kurye Havaalanı Motosikletli Kurye hizmetimiz ASRIN KURYE‘nin müşterilerine sunmuş olduğu kişiye özel sunduğu hizmetlerimizdendir. Moto Kurye firmamızdan yapacağınız ucak kargo gönderileriniz. Yada ucak kurye ile istanbul dışına yollamak istediğiniz gönderileriniz. İçin uyguladığımız bir hizmet seçeneğimizdir.

Sizler çağrı merkezimize iş erminizi isteğiniz doğrultusunda kayıt yaptırdıktan sonra size en yakın olan saha personelimizi yönlendirerek. Yollamak istediğiniz evrak, koli ,paket gibi taşınması yasal olan ve motosiklet ile taşınması mümkün olan. Gönderilernizin ebat ağırlığına göre ve göndermek istediğiniz evrağınızın değerliliğine göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Seçeceğiniz hizmet çeşitimize göre gönderiniz dakikalar içinde gideceği adrese teslim edilir...
Yapacağınız gönderinin ücreti seçeceğiniz teslimat seçeneğine bağlıdır, Müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
İstanbul trafiğinden kurtulursunuz ve gönderinizin güvenle teslim olması sağlanır...

Havalimanı Moto Kurye Hizmeti Avantajları

İstanbul Hava Limanı acil olan işlerinizde. Bulunduğunuz lokasyona da isteğiniz doğrultusunda evrak, kimlik, pasaport gibi aciliyeti olan tüm ihtiyaclarınız içinde ASRIN KURYE‘den hizmet alabilirsiniz. İstanbul’un 39 ilçesinde geçerli olan bu hizmetimizden isterseniz şehir dışına gönderi yaparbilir. İsterseniz de şehir dışından gelen gönderilerinizi de aldırta bilirsiniz. Havaalanı Moto Kurye hizmetlerimiz için aklınıza takılan ve öğrenmek isteğiniz tüm bilgileri operasyon merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

 1. Normal Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.
 2. Ekspres Kurye Hizmeti:       Gönderi semtine göre 120-150 dakika arasında alınır, teslim edilir.
 3. Vip Kurye Hizmeti:               Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.
 4. Arabalı Kurye:                      Gönderi Semtine göre 120-240 Dakika arasında alınır, teslim edilir.
 5. Fiyatlar ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Havalimanı Kurye ile Kazancınız ne olur ?

 • İstanbul Havalimanı Kurye ile zamandan kazanırsınız.
 • Uygun fiyat avantajından faydalanırsınız.
 • Gönderinizi bizlere teslim ettikten sonra gönderim nerede diye düşünmezsiniz.
 • Ne zaman teslim edilir diye düşünmezsiniz.
 • Gönderiniz kime teslim edildiyse detaylı bir şekilde bilgilendirilirsiniz.
 • Asrın Kurye söz verdiği zaman da gönderinizi teslim eder.

UÇAK KARGO TAKİBİ NASIL YAPILIR?

İnternet üzerinden İstanbul Havalimanı Kurye ile basit bir sipariş verdikten sonra bile, bir an önce gelmesini bekliyoruz. Dünya artık o kadar küçüldü, zaman o kadar hızlı akıyor ki, bu yüzyılın insanının en büyük özelliklerinden birisinin sabırsızlık olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz. Aynı durum uçak kargo takibinde de belirgin bir şekilde gözlemlenebiliyor.

 

İstanbul Havalimanı Normal Kurye Gönderilerinizi Siz kaydı verdikten itibaren 3 – 3,5 saat içinde teslim ediyoruz…
İstanbul Havalimanı Express Kurye Express Kurye Hizmetimiz ortalama 1,5 – 2 Saat İçinde gideceği adrese teslim edilir…
İstanbul Havalimanı V.İ.P Kurye V.İ.P Kurye Hizmetimiz sadece sizlere hizmet eder ve hiçbir yere uğramadan teslim edilir…
İstanbul Havalimanı Gece Kurye Akşam 18:00’dan Sonra gönderileriniz gideceği adrese direk teslim edilir…

Uçak Kargo Takibi Nedir?

Havalimanı KuryeEn basit gönderilerimizin bile nerede olduğunu merak ediyoruz. Kargolarımız yerine ulaşana kadar hafif bir tedirginlik ve bolca sabırsızlık bizlere eşlik ediyor. Gönderimizin nerede olduğunu ve şu an ne durumda olduğunu merak ediyoruz.
Uçak kargo şirketleri de insanların bu psikolojisini analiz etmişler ve uçak kargo takibi sistemini, müşterilerinin hizmetine sunmuşlar.
Analiz etmişler diyoruz, çünkü yakın zamana kadar böyle bir hizmet yoktu.
Uçak kargo takibi, havayolu ile gönderdiğiniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderilerin özel kargo uçakları ile taşınması hizmetidir.

Yurtiçi Uçak Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

İstanbul Havalimanı Kurye yardımıyla havaalanına göndermek üzere verdiğiniz kargolar, uçak kargo firmasının görevlilerine teslim edilir.
Bu arada motorlu kurye firması, gönderilerinizi havaalanına gidene kadar takip eder ve sizleri bilgilendirir.
Uçak kargo firmaları tarafından gönderinizin alındığına dair bildirim alırsınız. Daha önceden sisteme kaydettirdiğiniz cep telefonu numarasına ya da e-posta adresinize bildirim gönderilir. Zaten takip işlemlerini de bu iki kanaldan yaparsınız.
Kargonuz bir şehirden diğerine vardığında, firma aynı bildirimi sizlere gönderir. Bildirim hizmetini tüm uçak kargo firmaları verir. Hatta bazılarında cep telefonu uygulaması vardır ve bu uygulama sayesinde, gönderilinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.
Kargonuzun ulaştığı şehirde ise başka bir kurye firması ile önceden anlaşmış olmanız gerekir. Çünkü kargonuz henüz belirlediğiniz adrese ulaşmamıştır. Ya da kargonuzu teslim alması gereken karşıdaki kişiyi bilgilendirerek ulaştırabilirsiniz.

Yurtdışı Uçak Kargo Takibi Nasıl Yapılır ?

Yurtdışı uçak kargo işlemleri de yurtiçindekine benzerdir. Tek fark yurtdışı kargo uçak firmalarının bazılarının sizlere kargonuzun ulaştığına dair anlık bilgi vermemesidir.
Bu yüzden çalışacağınız uçak kargo firmasını iyice araştırarak seçmelisiniz.
Yurtdışına kargo göndermek ya da almak biraz daha uzun ve zor bir işlemdir. Genelde önemli makine parçaları ve önemli evrakların gönderilmesi ya da alınması için uçak kargo hizmeti kullanılır.
Tabi bir de gümrük işlemleri var. Bazı kargolarda gümrük işlemleri pahalı olabilir ve yasal prosedürlerin aşılması uzun zaman alabilir.

Uçak Kargo Sorgulama

Tüm uçak kargo firmaları “hava yolu kargo taşıma senedi – airwaybill” adı verilen bir belge ile çalışırlar. Bu belge kargonun teslim alındığını ve üzerinde gerekli işlemlerin yapıldığını ifade eder.
Kargo şirketlerinin düzenlediği Airwaybill belgesinin üzerinde konşimento numaraları vardır. Bu numaralar sayesinde internet üzerinden kargo takibi yapılabilir.
Tek yapmanız gereken firmanın internet sitesine girmek ve yukarıda belirttiğimiz numarayı girmek…

İstanbul Havalimanı Kurye’den sizlere Önemli bir hatırlatma…!

 1. Bazı uçak kargo firmaları bilgilerini zamanında güncellemez ve takip işlemi sonuçları yanıltıcı olabilir. Bu yüzden çalışacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekir. Bu Kanuda İstanbul Havalimanı Kurye Sizlere yardımcı olacaktır.
 2. Bizim işimiz, kargonuzu havalimanındaki uçak kargo firmasına ulaştırana kadardır. Bu süre zarfında, kargonuzun ne aşamada olduğunu her an takip edebilirsiniz.
 3. Cep telefonu uygulamamız ve internet sitemizden, sizlere verdiğimiz kargo numarası ile kargonuzun ne aşamada olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
  Gönderileriniz hakkında detaylı bilgi vermeniz önemlidir. Eksik ya da hatalı bilgi verdiğinizde, kargolarınızın uçak kargo şirketlerine verilmesi zorlaşacak hatta imkansız hale gelecektir. Sil baştan gönderi işlemlerini yaptırmak zorunda kalacaksınız.
 4. Gönderilerinizin, havayolu kurallarına uygun olduğundan emin olunuz. Çünkü son çıkan düzenlemelere göre bazı eşyalar, havayolu ile gönderilemiyor. Ya da belli bir ağırlığın üzerindeki eşyalar, kargo olarak kabul edilemiyor.
 5. Canlı hayvanların birçoğu havayolu ile taşınamıyor.
 6. Kısacası gönderilerinizin, gönderilmeye uygun olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Bizlere vereceğiniz adres ve diğer bilgilerin doğruluğundan emin olun. Böylece hem zamandan hem de paradan kazanmış olursunuz.

İsyanbul Havalimanı Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Veri Güvenliği Polikamız Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilir yada Buradan İndir ‘e Bilirsiniz

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRİN KURYE

 

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim