Şehirler Arası Kurye

Bakırköy Moto Kurye

Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Asrın Kurye İstanbul geneline sunduğu Motorlu Kurye Hizmetini artık tüm çevre illere de sunmaktadır. Şehirler Arası Kurye Hizmeti ile İstanbul’dan Çevre illere ve Tüm çevre illerden İstanbul’a da gönderi yapabilirsiniz. İstanbul’dan acil gitmesi gereken gönderilerinizi aynı istanbul da olduğu gibi gün için de teslimat sağlıyoruz. Moto Kurye personelimiz ister çevre illerden istanbul’a olsun yada istanbula gitmesi gereken gönderilerinizi sizden alıp gideceği adrese saatler için de teslim etmektedir. Bizleri müşteri hizmetlerimizden arayarak gitmesi gereken gönderilerinizin kaydını verebilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye2000’li Yılların başılarından beri istanbul geneline vermiş olduğumuz Motorlu Kurye Hizmetimizi sizlerden gelen yoğun talep üzerine İstanbul Bursa Arası Kuryeİstanbul Yalova Arası Kurye İstanbul İzmit Arası Kurye gibi hizmelerle çevre illere de sunmaktayız. Yapacağınız tüm gönderileri İstanbul İçin de dakikalar için de sizlerden almaktayız.

Asrın Kurye’nin İstanbul ve çevre illere yapmış olduğu Moto Kurye Hizmeti ile gönderilerinizi artık dert etmenize gerek kalmayacak. İhtiyaç duyduğunuz her an asrın kurye ile irtibata geçip Gönderi kaydınızı oluşturabilirsiniz. Motorlu Kurye personelimiz gönderinizi sizlerden alıp gideceği adrese doğru hareket eder ve teslim ettikten sonra çağrı merkezimiz tarafından aranırsınız. Gönderinizin kime, saat Kaçta teslim olduğu bilgisi size iletilir.

İstanbul geneline vermiş olduğumuz 20 yıllık Moto Kurye Hizmeti İle İstanbul da En Büyük Kurye Firmaları arasından yerimizi aldık. Ve artık bu tecrübemizi siz çevre illerdeki müşterilerimize de iletmek istiyoruz. Bizleri 7/24 arayarak yapılması gereken gönderileriniz için kayıt verebilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 390554 153 08 630543 346 63 73

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim