Moto Kurye Kullanmanın Avantajları

Moto Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir

” Moto Kurye Kullanmanın Avantajları ” Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de acısını ve zorluklarını yaşadığımız Corana Virüs ( covid-19 ) Etkisini yavaş yavaş kaybetmekte ve ülke olarak normalleşmeye doğru adımlar atmaktayız. Bu zorlu dönem de Başta sağlık çalışanları olmakla birlikte bazı sektör çalışanları bu zor dönemde bir adım önde oldular. Bu sektörlerden biri de şüphesiz Moto Kurye’lerdir. İstanbul başta olmakla birlikte tüm türkiye de özellikle gerek 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama konusun da olsun, gerek eczanelerden ilaç tedariği, Kapıya kadar yemek servisi, ve diğer ihtiyaçların karşılanma konusun da herkes birkaç kez de olsa Motorlu Kurye’lere ihtiyaç duymuştur.

Motorlu Kurye Kullanmanın Avantajları 90’lı yılların başlarında Moto Kurye Kullanmanın Avantajları hayatımıza giren ve gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlayan Kurye sektörü bu zor dönem de ( covid-19 ) önemini biraz daha artırmıştır. İlk başlar da firmalara özel çalışmaya başlamış olsalar da günümüz de tüm kesimlere hizmet vermektedirler. Günlük ihtiyaçlarımız da karşılaştığımız yemek servisi ve su dağıtımı Yapanlarla birlikte özel kurye hizmeti sağlayan Moto Kurye firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar ile istanbul başta olmakla çevre illere saatler içinde gönderi yapılabilmektedir. Moto Kurye Kullanmanın Avantajları

İstanbul İçin de Hızlı Teslimat

Moto Kurye Moto Kurye Kullanmanın Avantajları İstanbul için de tüm ilçeler de mahalle ve hatta sokaklar da karşılaştığımız moto kuryeler bazen trafik kurallarını çiğnemektedirler. Aslında sivil motorsiklet kullananlar hariç sektör çalışanları kuralları çiğnemek zorun da bırakılmaktadır. Kurye çalışanları firmaların müşterilerine saatler için de hatta dakikalar için de teslimat garantisi vermelerinden dolayı bazı kuralları çiğnemek zorunda kalmaktadırlar.

İstanbulun bir ucundan diğer ucuna acil gönderilmesi veya aldırılması gereken bir evrağınız ya da ihtiyacınız olan bir ürünü dakilar için de kapımız da olmasını istemekteyiz. Bu durum da firma çalışanları da en hızlı bir şekilde gidilmesi gereken adrese ulaşma gayretinde olmaktadır. Ancak ASRIN KURYE çalışanları için bu durum geçerli değildir. Firmamız müşterilerimizin ilk kaydı verdiğinde teslim edeceği saati önceden bildirmektedir.

Asrın Kurye İle Zamandan Tasarruf Edin…!

95128562 2840988242617370 2702350524509847552 o Firmamız 7/24 istanbul trafiğini aneliz etmektedir ve müşterilerine trafik yoğunluğuna göre teslim edebileceği saati bildirmektedir. İstanbul içi 90 Dakika teslimat garantimiz olduğu halde trafiğin yoğun olduğu saatler de veya bölgeler de gelen kayıtlar için 90 dakika teslimat garantisine uyamayacağını bildirmektedir.

Örnek vermek gerekirse Esenyurt ’tan Tuzla ‘ya acil gitmesi gereken bir gönderi olduğun da bu istikamette akşam trafiğin de 90 dakika da teslimat sağlamamız imkansız olmaktadır. Ayrıca firmaların ya da kişilerin kendi imkanlarıyla bu gönderiyi yapmaya çalışmaları hem maliyet açısından olsun hemde zaman açısından Motorlu Kurye kullanmanın avantajlarını göstermektedir.

Gönderim Ne Zaman Teslim Alınır…?

95157875 903806090069128 8576398100623523840 o Moto Kurye Kullanmanın Avantajları : Gönderiniz Asrın Kurye Çağrı merkezini arayıp kaydı verdiğiniz dakika’dan itibaren Normal Kurye göderilerin de ortalama 1.30 Saat İçinde teslim alınıp yine 1.30 saat için de yani toplam da 3 saat için de gideceği adrese teslim olur. Express Kurye gönderilerin de ise bu süre ortalama 45 dakika için de teslim alınıp yine ortalama 45 dakika için de teslim olmaktadır. Express Kurye Gönderi fiyatları Normal Kurye gönderi fiyatlarının 2 katı olmaktadır. Gönderiniz sizden alındıktan sonra kuryenizin nerede olduğunu çağrı merkezimizden bilgisini alabilirsiniz. Çünkü merkezimiz kuryelerimizin üzerinde bulunan gps yardımı ile nerede olduklarının dakika dakika bilgisini almaktadır.

Gönderiniz sizden alınıp gideceği adrese teslim olduktan sonra çağrı merkezimiz tarafından aranarak teslimatınızın kime teslim olduğu ve ne zaman teslim olduğu hakkın da bilgilendirilirsiniz. Firmamız Motorlu Kurye sektörün de 20 yılı aşkın bir zamandır hizmet vermektedir. Bu deneyimimizi müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet olarak yansıtmaktayız. Bu bağlam da sizlerden gelen memnuniyet ve olumlu dönüşler sayesin de istanbul da En Kaliteli Kurye Firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Moto Kurye Kullanmanın Avantajları

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Müsteri Hizmetleri22

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim