Alibeyköy Kurye

Alibeyköy Kurye Avantajları

Alibeyköy Kurye Alibeyköy kurye, İstanbul’un tüm ilçelerinin yanında şehirlerarası kurye hizmetleri de vermektedir. Uzun yıllardır hizmet kalitesi ile kendini ispatlamış olan firmamız müşterilerinden tam not almıştır. Bu kapsamda firmamız en hızlı kurye olma garantisi vermektedir.

Son yıllarda kurye sektörüne gösterilen talep, covid-19 pandemi sürecinde daha da artmıştır. Alibeyköy kurye olarak toplumun içinden geçtiği bu zor dönemde müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz.

Alibeyköy Kurye Seçenekleri

Her kurye firmasının kendine göre müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurye seçenekleri vardır. Hızlı kurye avantajı ile faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde her bütçeye uygun kurye seçeneğine sahibiz. Siz kıymetli müşterilerimize şu avantajlar ile hizmet veriyoruz.

 • Günün her saatinde talepte bulunabileceğiniz gece kurye hizmeti

 • Moto kurye

 • Motosiklet ile taşınamayacak ağırlık ve hacimde paketler için arabalı kurye

 • VIP kurye

 • Express kurye

 • Arabalı Kurye
 • Hızlı ve aynı gün dağıtım için tercih edilen uçak kurye hizmeti

 • Toplu dağıtım

 • Kurye kiralama

Alibeyköy Moto KuryeYukarıda sayılan kurye hizmetlerinin her birinin teslimat ve fiyat tarifesi farklıdır. Konu ile ilgili müşteri temsilcimizi arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Sizin için en uygun kurye hizmetini belirleyerek gerekli kurye talebinde bulunabilirsiniz. Alibeyköy kurye hizmetleri olarak gönderilerinize belirlenen ortalama teslimat süreleri aşağıdaki gibidir. Söz konusu zaman aralığı hava durumu ve trafik yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.

 1. Normal kurye gönderileri : 120 ila 180 dakika arasında gönderinin teslimi gerçekleştirilir.

 2. Express kurye gönderileri : 60 ila 120 dakika arasında gönderinin teslimatı gerçekleştirilir.

 3. VIP kurye gönderileri : 30 ila 60 dakika arasında gönderinin teslimatı gerçekleştirilir.

Alibeyköy Kurye Hizmetlerinden Yaralanmanın Avantajları

Alibeyköy kurye hizmetlerinden yararlanarak birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Dilerseniz söz konusu avantajların neler olduğuna aşağıda değinelim.

 • Kurye hizmeti kargo hizmetlerine nazaran çok hızlı ve güvenli bir yöntemdir. Genellikle toplumda kurye ve kargo kavramları birbiri ile karıştırılır. Gönderilerin aciliyeti düşünüldüğünde kargo yerine kurye imkânlarından yararlanmak çok daha mantıklıdır.

 • Kurye çağırma avantajından istifade ederek günün her saatinde kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda size en yakın kurye personelimiz adresinize yönlendirilir.

 • Gönderinizin şehir trafiğine takılmasını istemiyorsanız ve paketin acilen gideceği adrese ulaştırılmasını istiyorsanız Alibeyköy kurye, tüm sorunlarınıza çözüm olmaktadır.

 • Mesai saatleri dışında da kurye hizmetlerimiz devam etmektedir. 7/24 siz değerli müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.

 • Tüm gönderileriniz güvenilir şekilde gideceği adrese ulaştırılmaktadır.

 • Kurye personelimiz tüm taşıma işlemlerini bir taşıma sözleşmesi kapsamında gerçekleştirir. Bu sayede gönderilerinizin emin ellerde olduğu ile ilgili şüphe duymazsınız.

Alibeyköy ve çevresinden yapılacak kurye taleplerine dakikalar içerisinde karşılık verilmektedir. Talep ettiğiniz kuryenin nasıl bu kadar kısa sürede adresinize ulaştığına hayran kalacaksınız.

Alibeyköy Kurye Kiralama

Alibeyköy Motorlu Kurye Alibeyköy kurye olarak her daim siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme amacıyla sektör içerisinde bulunuyoruz. Bu anlamda sizlere sunduğumuz çeşitli kurye gönderim seçeneklerinin yanında kurye kiralama hizmeti ile de yanınızdayız. Kurye kiralama hizmeti genellikle firma ve kurumların tercih ettiği bir hizmet türüdür.

Uzun yıllardır sektör içerisinde bulunan firmamız, bilgi birikimi ve tecrübesini kurye personeline yansıtmaktadır. Bu kapsamda tüm personelimize gerekli eğitim verilmektedir. Yoğun trafikte araç kullanma anlamında çok tecrübeli personelimiz en hızlı ve güvenli taşımacılık sağlamaktadır. Bireysel ya da kurumsal olarak kurye kiralama hizmetinden istifade etmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Alibeyköy kuryeden alacağınız kurye kiralama hizmeti tamamen firmamızın sorumluluğunda gerçekleştirilir. Kurye personelimiz bireysel ya da kurumsal gönderileri işlemlerini üstlenmektedir. Kiralanan tüm kuryelerin maaşı, özlük hakları, sigortası ve diğer giderleri firmamız tarafından takip edilip yürütülmektedir. Bu bilgiler ışığında kuryelerimiz düşük maliyetle firmanız adına görev almaktadırlar.

Alibeyköy Kurye Hizmetleri

alibeyköy acil kuryeKurye hizmetlerimizde esas olan motosiklet ile gönderi dağıtımının yapılmasıdır. Çünkü motosiklet hem çok hızlı bir vasıtadır, hem de yakıt tüketimi çok düşüktür. Bu kapsamda öncelikli dağıtım vasıtası motosiklettir.

Her ne kadar tüm dağıtım işlemlerinde motosiklet tercih edilmek istense de kimi zaman hava şartları ve gönderinin niteliği düşünüldüğünde bu vasıtanın kullanımı mümkün değildir. Gönderinin ağırlık ve hacminden kaynaklı olarak moto kurye kullanılması mümkün olmayabilir.

Bu gibi durumlarda arabalı kurye hizmeti ile kurye taleplerine cevap verilir. Her türlü kurye ihtiyacınız için çözüm merkezi firmamızdır.

Alibeyköy Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Veri Güvenliği Polikamız Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilir yada Buradan İndir ‘e Bilirsiniz

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim