Akatlar Kurye

Akatlar Kurye 7/24 Güven Taşıyoruz

Akatlar Kurye Akatlar kurye, kurye hizmetleri sektörünün öncü kuruluşlarından olarak siz değerleri müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayretindedir. İstanbul merkezli faaliyet gösteren firmamız şehir içi ve şehirlerarası gönderilerinizin hızlı ve zamanında alıcıya ulaştırılmasını sağlar.

Göndermek istediğiniz paket, zarf gibi ürünlerin zamanında teslimatının yapılması için günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akatlar Kurye Neden Tercih Edilmelidir?

Müşterilerin amacı hızlı kurye hizmeti veren firmaları tercih etmektir. Müşteri, gönderisinin hızlı ve güvenilir şekilde alıcıya ulaştırılmasını ister. Akatlar kurye olarak gönderilerinizin hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması için her türlü tedbiri alıyoruz.

Kurye hizmeti çoğu zaman kargo kavramı ile karıştırılan bir terimdir. Peki, kurye nedir ve ne iş yapar?

Son dönmede yaygınlaşan hizmet sektörlerinden biri de kurye hizmetleri sektörüdür. Kurye firmalarını sadece şirket ve diğer kurumlar tercih etmez. Motorlu Kurye firmaları aynı zamanda bireysel müşterilere de hizmet verir. Gönderimi yapılması gereken eşya, paket ya da evrak gibi malzemeler yaya, motorlu ya da arabalı kuryeler vasıtası ile gideceği yere ulaştırılır. Bu taşımayı yapan kişilere kurye, yapılan işe de kurye hizmeti denir.

Kurye hizmetlerini diğer taşıma yöntemlerinden ayıran en önemli özellik taşımanın hızlı şekilde yapılmasıdır. Akatlar kuryenin sizlere sunduğu eşsiz fırsatlar arasında bütçenize ve ihtiyacınıza uygun gönderim seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Günümüz dünyasında zaman çok önemli bir kavramdır. Hem müşteri hem de firma için zaman bulunmaz nimettir. Bu sebeple gönderileriniz süratle gideceği yere ulaştırılması için gereken sektörel gerekliliği yerine getiriyoruz.

Akatlara yakın Hizmet Bölgelerimiz

 1. Levent Kurye
 2. Beşiktaş Kurye
 3. Maslak Kurye
 4. Seyrantepe Kurye

Akatlar Kuryeyi Tercih Etmenin Avantajları

AKATLAR Kurye ile taşıma işlemini yaptırmanın birçok avantajı vardır. Firmamız bünyesinde yapılacak taşıma işlemi için aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 1. Taşıma işlemi için kurye kullanımında zamandan önemli ölçüde avantaj sağlarsınız. Şehir içi gönderileriniz aynı gün saatler içerisinde, şehirlerarası gönderileriniz ise mesafeye göre kısa sürede gerçekleşir.

 2. Kurye hizmeti seçenekleri arasından ihtiyacınız olan kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Müşterilere sunulan geniş imkânlardan dolayı gece şartları da dâhil ihtiyaç duyacağınız her saatte kurye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

 3. Akatlar kurye tarafından taşıması yapılan tüm gönderiler bütçe dostu tarifeler ile gideceği yere ulaştırılır.

 4. Gönderinin taşıma işlemine başlanmadan önce firmamız ile siz değerli müşterilerimiz arasında sözleşme yapılır. Yapılan sözleşme kapsamında tüm gönderileriniz güvence altına alınır.

 5. Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda moto kurye‘den arabalı kuryeye, uçak kuryeye kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Akatlar Kurye İle Hızlı Gönderim

AKATLAR Akatlar kurye bünyesinde verilen hizmetlerden biri de uçak kurye hizmetidir. Uçak kurye hizmeti, kalabalık şehir hayatı ve İstanbul trafiğinden etkilenmek istemeyen müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği yöntemlerden biridir. Uçak ile gideceği yere gönderilen evrak ya da paketleriniz havaalanından alınarak alıcıya ulaştırılır. Gönderiler havaalanından moto kurye ya da arabalı kuryeler vasıtası ile alınır. Yine aynı mantıkla motosiklet ile taşınamayacak büyüklük ya da hacimde olan paketler için arabalı kuryeler kullanılır.

Uçak Kargo hizmetinin sıklıkla tercih edilmesinin bir sebebi de uçakla havaalanına ulaştırılan kargolar havaalanı kargo noktasına bırakılır. Havaalanındaki kargo dağıtım noktalarından kargo şirketlerine teslim edilen kargoların teslimat süresi bu süre zarfında uzun bir süre alır. Uçak kurye hizmetinde ise bu süreç ortadan kaldırılmakta ve teslimat çok daha hızlı sağlanmaktadır.

Bütçe dostu fiyat avantajı ile sizlere sunulan uçak kurye hizmetinden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. En kısa sürede gönderi paketleriniz havaalanından alınarak gideceği adrese ulaştırılır.

Kurye Tercihi Yapılırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Konu başlığımıza geçiş yapmadan önce firmamızın kurye çağırma seçeneğinin olduğunu da belirtmekte fayda vardır. Kurye ihtiyacınızı bize ilettiğiniz anda en yakın kurye personeli adresinize yönlendirilerek gönderiniz adresinizden alınır.

 • Kurye firmasının seçimi yapılırken birçok kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Hiç kimse gönderisinin kuryeden kaynaklı olarak kaybolmasını ya da zamanında teslim edilememesini arzu etmez.

 • Gönderisi yapılacak ürün hava şartları düşünülerek paketlenmelidir. Özellikle yağmurlu havalarda gönderinin su geçirmez ambalaj malzemesi ile paketlenmesi gerekir.

 • Kurye ve gönderim seçenekleri araştırılması, gönderim ücretinin ne olduğu bilinmelidir.

 • Gönderinin teslimat adresinin tam ve doğru olarak belirtilmesi ve yazılması gerekir.

 • Kurye görevlisi gelmeden önce paket hazırlanmalı ve derhal kuryeye teslim edilmelidir.

Akatlar Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim