Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye Zamandan Kazandırır

Gönderilerinizin hızlı ve güvenli şekilde gönderilmesini arzu ediyorsanız Bahçelievler kurye ile tam da doğru adrestesiniz. Firmamıza her türlü gönderilerinizi emanet ederek kısa sürede gideceği yere teslimini sağlayabilirsiniz.

Bahçelievler Kurye

90’lı yılların başında hayatımıza giren kurye firmaları son dönemde covid-19 pandemi süreci ile de cazibesini artırmıştır. Toplumumuzda zaman zaman kurye ile kargo hizmetleri birbirine karıştırılmaktadır. İnsanlar özellikle önemli nitelikte gördükleri gönderilerin kargo ile gönderilmesini istemezler. Bu gibi durumlarda kurye hizmeti veren firmalara yönlenirler.

Kurye hizmetlerinde amaç gönderinin sorunsuz ve uygun vasıtalar kullanılarak gideceği adrese ulaştırılmasının sağlanmasıdır. Firmamız büyüklüğü ya da ağırlığı her ne olursa olsun tüm gönderilerinizi sorunsuz şekilde gideceği yere ulaştırılması ile görevlidir. Bu kapsamda firma personelimize her türlü gönderi malzemelerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Bahçelievler Kurye Vasıtaları

Gönderilerinizin bildirdiğiniz adrese ulaştırılması için kullanılan vasıtalar şartlara göre farklılıklar gösterir. Kurye faaliyetlerinde esas iletim vasıtası motosiklettir. Söz konusu vasıtanın bu denli yaygın şekilde kullanılmasının temel nedeni özellikle yoğun trafiğin olduğu şehirlerde hızlı ulaşıma imkân tanımasıdır. Ayrıca motosikletin diğer ulaşım vasıtalarına göre yakıt tüketimi çok düşüktür. Hem hızlı hem de düşük maliyetli olması nedeniyle motosikletin tercih edilmesi çok doğaldır.

Her ne kadar Moto Kurye kullanılması daha öncelikli olsa da kimi durumlarda gönderilerin motosiklet ile gönderimi mümkün değildir. Özellikle yağışlı havalarda motosiklet kullanımı son derece tehlikeli ve risklidir. Bu nedenle kurye faaliyetlerinde arabalı kuryelerin tercih edilmesi çok daha doğrudur. Hava şartlarının yanında gönderinin ağırlık ve hacmi de motosiklet ile taşınmasını mümkün kılmayabilir. Bu gibi durumlarda da gönderinin arabalı kuryeler vasıtası ile teslimatının sağlanması esastır.

Bahçelievler Hızlı Kurye

Bahçelievler Moto KuryeKurye faaliyetlerinde müşterilere sunulan birçok alternatif vardır. Söz konusu alternatiflere göre hangi kurye paketinden yararlanmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz Motorlu Kurye seçeneğine göre fiyat teklifi de alabilirsiniz. Kurye seçeneklerinin her birinin teslimat süresi farklı aralıktadır. Firmamız bünyesinde sağlanan kurye hizmetlerinde aşağıdaki teslim saati aralıklarında teslimat yapılır.

  1. Normal kuryenin teslim zamanı 120-180 dakika arasındadır.

  2. Ekspress kuryenin teslim zamanı 60-120 dakika arasındadır.

  3. VIP kurye hizmetinde teslim zamanı 30-60 dakika arasındadır.

Yukarıda sayılan kurye seçeneklerinin yanında uçak kurye hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Gönderileriniz havaalanından alınarak gideceği adrese süratle taşınabilir. Bu hizmet sayesinde Türkiye’nin her yerine aynı gün gönderi teslimatı sağlanabilir.

Bahçelievler Kurye Avantajları Nelerdir?

Bahçelievler kurye ile yapacağınız tüm gönderi işlemlerinde birçok avantaj ile karşılaşabilirsiniz. Karşılaşacağınız avantajlar ile gönderilerin güvenle teslim edileceğine emin olabilirsiniz. Bu kapsamda firmamızda barındırdığımız avantajlı durumları aşağıdaki maddelerde görebilirsiniz.

  • Kurye personelimiz son derece ilgili, işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

  • Kurye personelimiz insan ilişkileri kapsamında eğitilmektedir.

  • Gönderileriniz imza karşılığında kurye personeline teslim edilir. Gönderi adrese ulaştığında teslim edilirken de aynı prosedür uygulanır.

  • Kurye çağırma avantajı ile ihtiyaç duyduğunuz anda bizimle temasa geçerek kurye talebini iletebilirsiniz. Adresinize en yakın bölgede bulunan kurye dakikalar içerisinde adresinize gelecek ve gönderinizi teslim alacaktır.

  • Gönderinizin teslim edildiğini SMS ve mail yolu ile eş zamanlı olarak öğrenebilirsiniz.

  • Firmamızdan bireysel müşteri olarak yararlanabileceğiniz gibi kurumsal bir firma olarak da imkânlardan istifade edebilirsiniz.

Bahçelievler Kurye Kiralama

BAHÇELİEVLERFirmamızın yaygın olarak tercih edilme nedenlerinden biri de kurye kiralama hizmetidir. Bahçelievler kurye hizmetleri bünyesinde kurye kiralama hizmetleri de mevcuttur. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kurye talepleri firmamız tarafından süratle karşılanır. Firmamızdan talep edeceğiniz sayıdaki kurye personeli gerekli araç ve ekipman ile birlikte firmanıza tahsis edilir.

Son dönemde çok cazip olan kurye kiralama yöntemi ile kurye ihtiyaçlarınızı bütçe dostu fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz kuryelerin özlük işlemleri bizim tarafımızdan karşılanır.

Personelin maaşı, sigortası gibi durumlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu nedenle kurye ihtiyacınız çok daha kolay şekilde sağlanış olur. Buradan elde ettiğiniz zaman tasarrufunu işletmenizi iyileştirmek için harcayabilirsiniz.

Firmamızdan her türlü kurye hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun için web sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarından Bahçelievler Moto Kurye ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimize kurye kiralama prosedürü ve süreci ile ilgili her türlü soruyu sorabilir, gerekli cevabı alabilirsiniz. Uzun yıllardır sektörde gösterdiğimiz faaliyetleri daha kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmeye gayret ediyoruz. Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Bahçelievler Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim