Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Sefaköy  Kurye

7/24 Moto Kurye

Sefaköy  Kurye

Sefaköy bölgesinde başlayan hizmetimiz, bu bölge ve civarından çıkacak tüm moto kurye işlerine, evraklarına ve paketlerine taliptir. Ayrıca buradan çıkacak uçak kargo paketlerine, ilaç kurye işlerine ve kiralık kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş bir hizmetimizdir. Akşam saat yediden sonra nöbetçi kuryelerimiz ile sabaha kadar hizmet vermekteyiz. Özellikle Sefaköy  ve çevresinde olan tüm işleri yoğun bir şekilde alıp teslim ediyoruz. Bizleri daha duymayan tüm müşterimiz olacak firma sahiplerine bizi farkettiğiniz anda çalışacak tek firmanın bizim firma olduğunu sizde anlayacaksınız. Çünkü şimdiye kadar bizimle çalışan müşterilerimiz hem arkadaşımız, hemde yüzde yüz müşterimiz olarak kaldılar. Çok iddalıyız, yeterki bir defa olsun bizimle çalışın sizde farkını anlayacaksınız.

EXPRESS KURYE

Asrın KuryeSefaköy  içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye hizmeti, kurye kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. VİP kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal motorlu kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir.

MOTORLU KURYE

KIZILTOPRAK KURYE

Sefaköy Kurye hizmeti, sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz.

Bizler çalışmalarımızı motorlu kurye olarak bu semtte profesyonel olarak yapmakta ve hızlı ve seri olarak çalışıp, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

Bizleri Youtube Kanalımızdan Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye