Sirkeci Kurye

Sirkeci Motorlu Kurye

Sirkeci Kurye Sirkeci Kurye ile 7/24 kurye hizmeti vermekteyiz. Eminönü ve çevresinden  İstanbul’un her yerine motorlu kurye gönderileriniz için 0212 673 00 39 numaralı telefon hattımızdan bizleri arayarak motorlu kurye talebinde bulunabilirsiniz Size en yakın konumdaki moto kuryemiz yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır. Gönderinizin gideceği adrese seçeceğiniz kurye hizmetlerimiz ile en kısa sürede teslim edilir.

Eminönü ve sirkeci de bekleyen motorlu kurye personellerimiz sayesinde en hızlı şekilde gönderilerinizi siz değerli müşterilerimizden teslim alırız ve en hızlı bir şekilde gideceği adrese  teslim ederiz. Hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere bizi her zaman arayabilir ve sirkeci kurye’yi isteyebilirsiniz. Eminönü Kurye bizden alınır. Motorlu Kurye Hizmetimiz sizin için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kalabalık ve iş yoğunluğu fazla olan eminönü  ve sirkeci ilçeleride kurye ihtiyacınında en yoğun olduğu bölgelerden birisidir. Moto kurye ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih ederek size en yakın motorlu kurye’mizin gönderinizi teslim almasını isteyebilirsiniz. Moto kurye personellerimiz sizden aldığı gönderiyi en kısa sürede gideceği adrese teslim eder. Express kurye hizmetimizi acil gönderileriniz için sizlere sunuyoruz. Kurye ekibimiz sizden gelecek çağrıları beklemektedir.

SİRKECİ KURYE 7/24 HİZMET VERMEKTEDİR

Sirkeci Motorlu Kurye

Motorlu kurye hizmetimizle Sirkeci semtinden istanbulun her semtine günlük iş ya da özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz ya da aldırmanız gereken her türlü evrak,zarf,koli,elektronik cihaz vb. teslimat taşıtabilirsiniz. Sirkeci Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir/çağırabilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

One response

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim