Kızıltoprak Kurye

Kızıltoprak Kurye 7/24 Hizmetinizde

 

Kızıltoprak Kurye Kızıltoprak Kurye ile Kadıköy bölgesinde hizmete başlayan firmamız, bu bölge ve civarından çıkacak tüm Motorlu Kurye işlerine, evraklarına ve paketlerine taliptir. Ayrıca buradan çıkacak uçak kargo paketlerine, ilaç kurye işlerine ve kiralık kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş bir hizmetimizdir. Akşam saat yediden sonra nöbetçi kuryelerimiz ile sabaha kadar hizmet vermekteyiz. Özellikle Fenerbahçe stadı ve çevresinde olan tüm işleri yoğun bir şekilde alıp teslim ediyoruz. Bizleri daha duymayan tüm müşterimiz olacak firma sahiplerine bizi farkettiğiniz anda çalışacak tek firmanın bizim firma olduğunu sizde anlayacaksınız. Çünkü şimdiye kadar bizimle çalışan müşterilerimiz hem arkadaşımız, hemde yüzde yüz müşterimiz olarak kaldılar. Çok iddalıyız, yeterki bir defa olsun bizimle çalışın sizde farkını anlayacaksınız.

Kızıltoprak Kurye ile Acil Gönderilerinize Hızlı Çözüm

Kızıltoprak Moto Kurye Kızıltoprak Kurye içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye hizmeti, kurye kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. VİP kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal moto kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir.

Motorlu Kurye Gönderileriniz de Kızıltoprak Kurye Farkını Yaşayın

Kızıltoprak Arabalı Kurye Kızıltoprak semtimiz Kadıköy ilçesine bağlı küçük sayılacak bir semtimizin adıdır. Neden bu ismi aldığına dair bir kesin bilgi olmasada önceleri bu kadar gelişmeden önceki halinde buranın toprağının kızıl olduğu rivayeti ve burada dökülen insan kanlarından dolayı buranın toprağının gene kıpkızıl olduğu için bu isim ile anıldığı kesin olmasada rivayet edilmektedir.

Burası Bağdat Caddesi diye bilinen ve yaklaşık olarak Kartal Pendik ilçelerine kadar giden İstanbul un belkide Türkiye nin en uzun Caddelerinden biri olan bu caddenin başladığı semttir. Bu semti ünlü yapan en önemli neden ise, burada Fenerbahçe Spor Klübünün futbol stadının olmasıdır. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı bu semtin içindedir. Yeni haliyle kocaman geniş bir alana sahip bu stad maç günleri müthiş kalabalık olmaktadır. Dolayısıylada bu semt ona göre kalabalık olur. Burada taraftarların oturacağı cafeler, barlar yoğun şekilde bulunmaktadır.

Ayrıca dört yolu birbirine bağlayan bir bölge içinde bulunan semtimizde iki adet benzin istasyonu ve ilk baştaki benzincinin hemen yanında ise küçük ve tarihi bir camii bulunmaktadır. Bu cadde ilerde Fener Kalamış caddesi olarak tek gidiş yön olarak tam Bp benzin istasyonunun orada ayrılmaktadır. Bu yol sahil yolu olarak gene Kartal Pendik ve daha ilerisine kadar devam etmektedir.

Hızlı Teslimat Güvenilir Hizmet

Kızıltoprak Acil Kurye

Kızıltoprak Kurye hizmeti, sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  motorlu kurye, acil kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz.

Bizler çalışmalarımızı motorlu kurye olarak bu semtte profesyonel olarak yapmakta ve hızlı ve seri olarak çalışıp, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Kızıltoprak Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim