Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Tuzla Moto Kurye

7/24 Moto Kurye

Tuzla Moto Kurye

Tuzla Moto Kurye Kuryelik mesleği gün içinde, kişilerin özel gönderilerini belirtilen adresten alarak iletilmesi gereken yere götürmek üzerine amaçlanmış bir daldır. Bunun için belirli kurallar ve literatürler bulunmaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu Tuzla Moto Kurye imkanı ile gönderileriniz Belirtilen kurallar çerçevesinde İstanbul’ un Tuzla ilçesi merkezli olarak iletilmek amacı ile çıkmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasından, Asya yakasına kadar uzanan geniş ve en uzak mesafeye maksimum 3 saat gönderi ile sizler de bizimle çalışabilirsiniz.

Tuzla Moto Kurye

Tuzla Kurye, bizlerin motosiklet kullanarak, İstanbul trafiğinde gönderilerin daha hızlı ama bir o kadar da güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaya çalıştığı bir iş alanıdır. Moto kurye işlemlerinde motosiklet araç olarak kullanılmaktadır. Uzun süreli kurye hizmeti aboneliği oluşturulması bütün gönderilerin sizin firmanız adına bizim sağlamış olduğumuz moto kurye ayrıcalığı ile yapılması mümkündür. Firmamız moto kurye olarak, hem kuryeyi hem de motosikleti sizin hizmetinize sunmaktadır. Bu sayede bizimle çalışmış olduğunuz süre zarfında ulaşımla ilgili hiçbir sıkıntı duymaz ve ulaşım probleminin getirmiş olduğu yükümlülüklerden muaf olursunuz. Tuzla ilçesinden başlayarak bütün İstanbul geneline yayılmış olan hizmet ağı için sizler de firmamızı tercih edebilir ve bizimle çalışabilirsiniz..

Tuzla Kurye İle Tüm Gönderilerinize Acil Çözüm

Dışarıda yapılması gereken kişisel ya da firma bazında birçok işiniz bulunabilir. Restoran, firma, şirket, alışveriş mağazası ya da online olarak ticaret ile uğraşmakta olabilirsiniz. Kurye işlerine ihtiyacınız bulunduğu zaman kendi firma bünyenizde bir kurye sistemi oluşturmak yerine bu işi yapan firmalardan bu hizmeti almak sizleri kendi alanınıza yoğunlaştıracak ve bu rekabet ortamında bir adım önde başarılara koşmanızım sağlayacaktır. Bu nedenle sadece kurye hizmetini İstanbul içinde sınırlı tutarak, en yakın ilçelere ya da ilçe içi desteklere ulaşılmasını sağlamaktayız.

Tuzla kurye hizmetleri olarak sunulan hizmet dahilinde, firmamız sizlere Tuzla semtinde, İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakasında görevlendirebileceğiniz en ideal şekilde ulaşım ve taşımacılık hizmetini motosiklet ile sağlayabileceğiniz bir sistem sunmaktadır. Bu sisteme dahil olmak amacı ile en kısa süre iletişim numaralarımızdan ya da internet adresimizden bizlere ulaşabilmeniz mümkündür. Bilgi alabilir ve abonelik oluşturmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye