Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye

Hızlı ve güvenli bir gönderi takibi istiyorsanız Esenyurt Kurye tüm taleplerinizi karşılayacak nitelikte bir firmadır.

Günümüz dünyasında insanlar ihtiyaçlarının vakit kaybetmeksizin karşılanmasını arzu ederler. İmkânların her geçen gün daha da arttığı hizmet sektöründe kurye hizmetleri alanında da önemli atılımlar olmuştur. Bu kapsamda kurye firmalarının sayısının da her geçen gün biraz daha arttığını görüyoruz.

90’lı yıllarda hayatımıza girmeye başlayan kurye firmaları genellikle kargo firmaları ile karıştırılır. Neden kargo firmaları dururken kurye firmalarının tercih edilmesi gerektiği akıllarda yer işgal edebilir.

Söz konusu sorunun en temel cevabı zamandır. Yukarıda da açıklandığı gibi insanların aldığı hizmet sürecinde vakit kaybetmek istememesinden kaynaklı olarak kurye firmalarını tercih etmek isterler.

Esenyurt Kurye Hizmetleri

Esenyurt Moto Kurye Kurye hizmeti almadan önce gönderinin ne kadar süre içerisinde alıcıya teslim edilmesi gerektiğini belirlemeniz gerekir. Kimi gönderilerin dakikalar içerisinde teslim edilmesi gerekebilir. Bu gibi gereksinimlerde almak istediğiniz hizmetin niteliğini doğru tespit etmeniz gerekir. Esenyurt kurye bünyesinde verilen kurye hizmetlerinin ortalama teslim süresi aşağıda belirtilmiştir.

  • Gönderinizin alıcıya 120-180 dakika arasında ulaştırılmasını istiyorsanız normal kurye hizmetini tercih edebilirsiniz.

  • Gönderinizin alıcıya ulaştırılması için belirlediğiniz süre 60-120 dakika arasında ise ekspress kurye imkânından yararlanabilirsiniz.

  • Gönderiniz çok acil ulaştırılması gereken bir paket ya da zarf ise ve 30-60 dakika arasında ulaştırılması isteniyorsa VIP kurye kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen ortalama zaman aralıkları kimi durumlarda değişkenlik gösterebilir. Yoldaki kaza durumu, trafiğin sıkışıklığı gibi durumlarda ortalama teslim süresinde istenmeden bazı gecikmeler oluşabilir.

Her ne sebeple olursa olsun firmamız bünyesinde çalışan tüm personel gönderinin zamanında ulaştırılması için her türlü yolu denemektedir.

Esenyurt Kurye Çağırma

cropped kart 1 Kurye çağırma sistemi ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman web sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi bize ilettikten sonra adresinize en yakın bölgede faaliyet gösteren kurye personelinin size yönlendirilmesi sağlanır.

Dakikalar içerisinde adresinize ulaşan kurye personelinin nasıl bu kadar çabuk adresinize ulaştığını anlamayacaksınız. Adresinizden imza karşılığı teslim alınan gönderiniz süratle alıcıya doğru yola çıkarılır. Yine aynı sistemle, imza karşılığı teslim alınan gönderiniz yine imza karşılığında alıcıya teslim edilir.

Yaptığımız tüm kurye hizmetlerinde amacımız her şeyden önce gönderinin güvenli şekilde, sağ salim alıcıya ulaştırılmasını sağlamaktır. Hızlı teslimat konusunda da iddialı olsak da asıl amacımız gönderinin güvenli ve sağ-salim alıcıya ulaştırılmasının sağlanmasıdır.

Esenyurt Moto Kurye Ayrıcalıkları

Gönderinin hangi zaman aralığında teslim edilmesine karar verdikten sonra gönderinin hangi vasıta ile gönderilmesi gerektiğine sıra gelir.

Esenyurt Kurye hizmetlerinde asıl olan gönderinin moto kuryeler vasıtası ile gönderiminin sağlanmasıdır. Kullanılan motosikletler zarf, paket ve gönderi sevkiyatı için son derece ideal vasıtalardır. Özellikle İstanbul gibi trafiğin bunaltıcı derecede yoğun olduğu şehirlerde pratik hareket eden vasıtaların kullanılması son derece mantıklıdır.

Sayılan nedenlerden dolayı kurye işlemlerinde motosikletin kullanılması çok mantıklı bir hal tarzıdır. Söz konusu ulaşım vasıtasının pratik, kıvrak ve hızlı oluşu gönderinin güvenli ve hızlı şekilde alıcıya ulaştırılmasını sağlar.

Esenyurt Arabalı Kurye İle Trafiği Dert Etmeyin

Esenyurt Arabalı Kurye Kimi durumlarda gönderinin motosiklet ile alıcıya ulaştırılması mümkün değildir. Özellikle hava şartlarında motosikletin kullanılması son derece tehlikeli ve riskli bir durumdur. Ayrıca gönderinin ağır olması, hacimli olması gibi durumlarda da ulaşım vasıtasının doğru belirlenmesi gerekir.

Yukarıda sayılan durumlarda gönderilerin ulaştırılması için arabalı kuryelerden istifade edilmesi gerekir. Esenyurt Arabalı kuryeler sayesinde gönderinin boyut ve ağırlığı ne olursa olsun sağ salim alıcıya ulaştırılır.

Esenyurt kurye olarak sizlere sunulan imkânlardan biri de gönderiniz teslim edildikten sonra size bilgilendirmenin yapılmasıdır. Firmamız gönderiniz teslim edilir edilmez size SMS ya da e-mail yolu ile gerekli bilgilendirmeyi yapar.

Esenyurt Kurye İle Fark Yaratın

toplu Firmamız tarafından müşterilere sunulan imkânlardan biri de kurye kiralama hizmetidir. Firmamızdan kurye kiralayarak firmanızın kurye ihtiyacını giderebilirsiniz.

Firmamızdan günün her anında 7/24 destek alabilirsiniz. Gece şartlarında dahi kurye talebinizi müşteri temsilcimize iletmeniz durumunda derhal cevap verilecektir. Müşteri temsilcimizle görüşerek bünyemizde verilen kurye hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir, ihtiyacınız olan hizmeti anında alabilirsiniz.

Siz de güvenli ve kaliteli hizmetle tanışmak istiyorsanız Esenyurt kurye ile iletişime geçebilirsiniz. Emin olun aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız. Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim