Express Moto Kurye

Express Kurye

EXPRESS MOTO KURYE

Express Moto Kurye Hizmeti ASRIN KURYE’nin sizdeğerli müşterilerine sunduğu hizmetlerden biridir. İstanbul içinde Motorlu kurye kullanımın da genellikle müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmeterden biridir, Gün içi teslimatların yetersiz kaldığı zamanlar da express motorlu kurye imdadınıza yetişir. Normal kurye hizmeti istanbul içi 180 ile 240 dakika için de yapılmaktadır bazen daha kısa bir süre içinde teslim edilmesi gereken ya da biran önce elliniz de olması gereken evrak ya da paketlerinizi istanbul için de belirlediğimiz 8 bölge için de sadece 90 dakika içinde teslim ediyoruz.

Express Kurye

Express moto kurye Hizmetimiz den faydalanmak için 0212 673 00 39 Numaralı hattımız’dan müşteri temsilcimiz aracılığı ile kayıt verebilirsiniz. Vereceğiniz kayıt ile birlikte istediğiniz adrese o bölge de bulunan en yakın motorlu kuryemiz kısa bir süre içinde gelip göndereceğiniz paketi ya da evrağı sizden alıp belirttiğiniz adrese toplam da 90 dakika için de teslim etmektedir. Teslimat detayları müşteri temsilcimiz aracılığı ile motorlu kuryemizin teslimat bilgilerini şirkete bildirmesi ile birlikte sizlere bildirilmektedir.

EXPRESS MOTORLU KURYE

İstanbul içi belirenen 8 bölge dahilin de 90 dakika da teslimat garantisi veriyoruz. ASRIN KURYE olarak 1999 senesinden beri istanbul ve çevre illere motorlu kurye sektörün de hizmet vermektedir, Bu bağlam da artık istanbul için de hangi bölgeler de hangi saatler de trafik olduğunu bilmektedir bu yüzden EXPRESS KURYE Hizmetin de 90 dakika da tesmimat yapamayacağımız zaman tutamayacağımız sözü vermiyoruz.

Asrın Kurye kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ön plan da tutulan firmamızda müşterilerimizin talebi doğrultusun da 7/24 Moto Kurye Hizmeti sağlamaktayız.
İlk günden bu güne kadar İstanbul da En Büyük Kurye Firması olmak için çalışmaktayız. Yaptığımız tüm çalışmalar da müşterilerimize diğer firmalardan farklı  bir hizmet sağlamaktır. Bu bağlam da En Kaliteli Kurye Firması olmak için gece gündüz çalışmaktayız ve sizlerden gelen memnuniyet geri dönüşleri ile bunu başarmış görünmekteyiz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

ATAŞEHİR KURYE

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim