Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir motorlu Kurye hizmeti ile Ataşehir ve civarındaki tüm paketleri tam zamanında teslim ediyoruz.

Nasıl mı?

İstanbul ili sınırları içerisinde hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz ili iyi tanıyoruz ve muhteşem bir sistem oluşturduk.

İstanbul Genelinde Dağıtım Ağı

Ataşehir Motorlu KuryeAsrın dağıtım ağı adını verdiğimiz bu sistem sayesinde, İstanbul’un neresinde olursa olsun sorumluluğumuz altında bulunan tüm paketleri tam zamanında ve güvenli bir biçimde teslim ediyoruz.

Dağıtım ağımızın belkemiğini Motorlu Kurye personelimiz oluşturuyor. Dağıtımın her aşamasında hem müşterilerimizle, hem de dağıtım yapan personelimizle iletişim halinde kalıyoruz.

Uzun yıllar edindiğimiz deneyimler sonucunda gördük ki, paketlerini bize emanet eden müşterilerimiz, dağıtımın her anını takip etmek istiyorlar. Biz de özel olarak yaptırdığımız yazılımlar sayesinde, müşterilerimizin bu isteğini yerine getirdik. Asrın Kurye firmasına özel hazırlanan GPS sistemleri ve yazılımları ile teslimatlar anlık olarak takip edilebiliyor.

İstanbul’un her bölgesi için farklı bir personel görevlendirdik. Görevlendirdiğimiz her personel, kendi bölgesini iyi biliyor. Böylece adres bulma derdi olmadan, teslimatlar güvenli ve tam zamanında gerçekleşiyor.

Bu kadarla da yetinmedik. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, dağıtım ağımıza yeni özellikler ekledik.

İstanbul Genelinde Dağıtım Ağı ve Adrese Özel Motorlu Kurye

ATAŞEHİR.pngDağıtım ağımıza özel olan bu hizmetten dileyen müşterilerimiz yararlanabilir. Değerli evraklar, sizin için özel olan eşyalar ve acil teslim edilmesi kargolar…

Adrese özel moto kurye sistemi sayesinde, tüm gönderilerinizi gönül rahatlığıyla teslim alabilir ya da belirttiğiniz adrese teslim edildiğinden emin olabilirsiniz.

Adrese özel olarak yaptığımız teslimatlarda sizleri kırmıyoruz ve isteklerinizi yerine getiriyoruz. Bu özel bir not olabilir, belirli bir saatte teslimat olabilir ya da aklınıza ne geliyorsa…

Tam Zamanında

Bizim için sihirli sözcük, “Tam zamanında!” Evet! Önceliğimiz teslimatlarınızın tam zamanında yapılması. Bunun için hiçbir masraftan kaçınmadık ve hiçbir kurye firmasında olmayan bir sistem kurduk.

Kurduğumuz sistemde son teknoloji cihazları kullandık. İletişim merkezimizin bu konuda üstün olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Ayrıca kurye personelimize yardımcı olacak, başta motosiklet olmak üzere tüm teknik donanımların eksiksiz olduğundan emin olduk. Acil moto kurye hizmetinde her şeyimiz tamam.

Siz değerli müşterilerimize düşen ise kurye talebinde bulunmak ve arkanıza yaslanıp, teslimatlarınızın tam zamanında geldiğini bilmek olacaktır.

Koronavirüs (COVID-19)

Asrın Kurye Covid-19 Pandemi döneminde siz değerli müşterilerimize kesintisiz 7/24 Motorlu Kurye hizmeti vermektedir. Sokağa çıkma yasağının olduğu günler de dahil gerekli izinleri alarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmaya devam ettik. Özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarımıza verdiğimiz ücretsiz Eczane Kurye hizmeti ile sizlerden büyük olumlu dönüşler aldık. Coronavirus salgının da Temassız Teslimat hizmetimiz ile gerekli önlemleri alarak hijyen ve mesafe kuralları sağlayarak hizmetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.

Advantages of Using Ataşehir Courier

Ataşehir Courier With Ataşehir Motor Courier service, we deliver all packages in and around Ataşehir just in time.
How Does?
We serve within the borders of Istanbul province. We know the city we serve well and we have created a great system.Distribution Network Across Istanbul
Thanks to this system, which we call the distribution network of the century, we deliver all the packages under our responsibility, just in time and safely, wherever they are in Istanbul.
Our Motor Courier staff is the backbone of our distribution network. We stay in touch with both our customers and our distribution staff at every stage of distribution.

Tags:

Comments are closed

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim