Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Zeytinburnu Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

Zeytinburnu Kurye Hizmetleri

Zeytinburnu KuryeZeytinburnu kurye hizmetleri İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi zeytinburnu’nda da bulunmaktadır. Zeytinburnu İstanbul’un merkezi bir bölgesidir. Genel anlamda geçiş güzargahı olduğu için uygun fiyatlı şekilde gönderiler buradan gerçekleştirilebiliyor. Aslında istanbul’un birçok bölgesinden bu şekilde gönderi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. İstanbul’un merkezi konumundaki ve geçiş güzargazı üzerindeki semtler daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Günümüzde kurye firmalarının kendi arasındaki çekişme ve aynı zamanda da bu rekabetin. Vermiş olduğu avantajlar müşteri açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Zeytinburnu kurye servisinin ana görevi gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde adresine ulaştırmaktır. Zeytinburnu kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir vakit. Diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini güvenli ve mazeretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Moto Kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için. Daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Zeytinburnu Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

NEDEN ZEYTİNBURNU KURYE İLE ÇALIŞMALISINIZ

Zeytinburnu Motorlu KuryeZeytinburnu Moto Kurye hizmetleri ile fiyat farklılıkları karşımıza çıkar. sizlerin almak istediği hizmet fiyatlar da farklılık  ortaya koymaktadır. Gönderinin nereden nereye gideceği konusunda hizmete göre fiyat farklılığı karşımıza çıkmaktadır. Burada nereden nereye gönderi yapmak istiyorsunuz. Veyahutta aciliyet durumuna göre yada ağırlık veya ebat durumuna göre fiyat farkları değişmektedir. Buna göre farklı fiyatlar size sunulabilmektedir. Bunların arasında siz nasıl bir işlem yapmak istiyorsanız bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır buna göre de işlemleriniz gerçekleştirilmiş olur. Hızlı bir gönderi sırasında ekstradan bir maliyet sizin karşınıza çıkmaz. Bu konuda aklınızda bir soru işareti bulunmasına gerek yok. Amacımız her zaman için sizlerin daha iyi bir şekilde sonuç almanız ve  bu anlamda. Sizlerin de  bu konuda daha dikkatli bir şekilde işlem yapmaya özen göstermenizi diliyoruz.

Zeytinburnu Kurye hizmetlerimizi sizlerin tercih ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda olup bir çok şekilde sunmaktayız. İhtiyaç durumunuza göre  Motorlu Kurye başta olmak üzere Express KuryeVip KuryeGece Kurye gibi hizmetlerimizden en uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Firmamızın alt yapısı sağlam olduğundan tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Sunduğumuz tüm hizmetler kalite olarak üst seviyede ve sonsuz güvenle organize edilerek gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman olan İstanbul ve çevre illeri çok iyi ezberlemiş sektörde yıllardır hizmet veren kalifiye elemanlardan oluşmaktadır.

Zeytinburnu Kurye hizmetimiz ile istediğiniz zaman tüm gönderileriniz için çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bizler alanında uzman olarak Kurye hizmeti sunan köklü ve kalitesini kanıtlamış bir Moto Kurye firmasıyız. Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Hızla büyüyen ve gelişen teknolojinin tüm getirilerini hizmetimize uyarlayarak beğeninize sunmaktayız. Önceliğimiz siz, tercihimiz sizin çıkar ve kazancınız olarak hizmet sunmaktayız.

YEDİ GÜN YİRMİ DÖRT SAAT MOTORLU KURYE HİZMETİ

Zeytinburnu Kurye, firmamızın siz değerli müşterilerine özel olarak sağladığı kurye ayrıcalıklarını oluşturmaktadır. Bu hizmet kapsamında İstanbul’ un bütün ilçelerine ve Kocaeli’nin yakın ilçelerine kurye kapsamında taşımacılık gerçekleşmektedir. Sizler de kurye işleriniz için en güvenilir firma ile çalışmak için arayış içindeyseniz doğru yerdesiniz demektir.

Firmamız Zeytinburnu Moto Kurye olarak, kurye alanında yapılan bütün gönderi hizmetlerini karşılamaktadır. Kişisel gönderiler ya da şirket gönderileri bazında yapılan tüm paketlerin motosiklet aracılığı ile iletimini sağlamaktadır. Bunun için yemek şirketi, alışveriş şirketi, e – ticaret sitesi, turizm acentesi, evrak gönderimi için abonelik oluşturulmuş. Şirketler arası iletişim ağı vb. hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Moto kuryeleri motosikleti araç olarak kullanarak, trafiğin olumsuz etkilerinden kurtulmayı amaçlamaktadır. Bunun için her mevsime uygun olarak gönderi ve kurye koruma çalışma imkanı ile sektörde, taşımacılık ağı kurmuş bulunmaktayız.

Zeytinburnu Kurye’nin Avantajları

Restoran ya da firmaların bir numaralı İstanbul genelinde kullanmaya başladıkları bu hizmet ağı bütün iş sektörlerine de yansımıştır. İstanbul geneli için bütün ilçelere hizmet sunan ve araç kapasitesi oldukça geniş olan firmamızın sağlamış olduğu bu hizmetlerden her zaman yararlanmanız mümkündür. Kurye hizmetleri motosiklet ile taşımacılık gerçekleştirdiği için İstanbul trafiğinde daha rahat ulaşım odaklı oluşturulmuş güvenilir bir sistemdir. Artık İstanbul genelinde kargo sisteminin tarihe karışmasına vesile oluşturan ve kargo şirketlerinin taşımacılığını yapmadığı yiyecek. Dökülebilir eşyalar, çiçek, çikolata vb. gıda ürünlerinin taşımacılığı için de moto kurye avantajından yararlanabilirsiniz.

Zeytinburnu Moto Kurye

 

Hayatımızın her bir parçasında moto kurye hizmetinin bir payı olduğunu unutmamak gereklidir. Özel gönderilerde, özel gün gönderilerinde, yemek siparişlerinde, e – ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde, kapıya kadar getirme programlarının kullanımında… Birçok yerde karşımıza çıkan moto kurye hizmeti her gün kullanılan oldukça geniş bir ağdır. Bu ağı sizler de Zeytinburnu ilçesi için ya da Zeytinburnu’ndan İstanbul geneline yayılım gösteren hizmetleriniz için kullanabilirsiniz. Firmamız hakkında bilgi almak için, gönderi ebat ve ücret bilgisini sorgulamak için, randevu almak amacı ile her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 esnek çalışma saatlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Açıklama: Fiyatlar ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderi yapılacak semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

 

2 Responses

  1. Gökhan dedi ki:

    Sorunsuz Teslimat İçin Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye