Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Zeytinburnu Kurye

7/24 Moto Kurye

Zeytinburnu KURYE

Zeytinburnu Kurye Hizmetleri

Zeytinburnu KURYEZeytinburnu kurye hizmetleri İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi zeytinburnu’nda da bulunmaktadır. Zeytinburnu İstanbul’un merkezi bir bölgesidir. Genel anlamda geçiş güzargahı olduğu için uygun fiyatlı şekilde gönderiler buradan gerçekleştirilebiliyor. Aslında istanbul’un birçok bölgesinden bu şekilde gönderi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. İstanbul’un merkezi konumundaki ve geçiş güzargazı üzerindeki semtler daha uygun fiyatlandırılmaktadır. Günümüzde kurye firmalarının kendi arasındaki çekişme ve aynı zamanda da bu rekabetin. Vermiş olduğu avantajlar müşteri açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Zeytinburnu kurye servisinin ana görevi gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde adresine ulaştırmaktır. Zeytinburnu kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir vakit. Diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini güvenli ve mazeretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Moto Kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için. Daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Zeytinburnu Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

NEDEN ZEYTİNBURNU KURYE İLE ÇALIŞMALISINIZ

Zeytinburnu Motorlu KuryeZeytinburnu Moto Kurye hizmetleri ile fiyat farklılıkları karşımıza çıkar. sizlerin almak istediği hizmet fiyatlar da farklılık  ortaya koymaktadır. Gönderinin nereden nereye gideceği konusunda hizmete göre fiyat farklılığı karşımıza çıkmaktadır. Burada nereden nereye gönderi yapmak istiyorsunuz. Veyahutta aciliyet durumuna göre yada ağırlık veya ebat durumuna göre fiyat farkları değişmektedir. Buna göre farklı fiyatlar size sunulabilmektedir. Bunların arasında siz nasıl bir işlem yapmak istiyorsanız bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır buna göre de işlemleriniz gerçekleştirilmiş olur. Hızlı bir gönderi sırasında ekstradan bir maliyet sizin karşınıza çıkmaz. Bu konuda aklınızda bir soru işareti bulunmasına gerek yok. Amacımız her zaman için sizlerin daha iyi bir şekilde sonuç almanız ve  bu anlamda. Sizlerin de  bu konuda daha dikkatli bir şekilde işlem yapmaya özen göstermenizi diliyoruz.

Zeytinburnu Kurye hizmetlerimizi sizlerin tercih ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda olup bir çok şekilde sunmaktayız. İhtiyaç durumunuza göre  Motorlu Kurye başta olmak üzere Express KuryeVip KuryeGece Kurye gibi hizmetlerimizden en uygun fiyata faydalanabilirsiniz. Firmamızın alt yapısı sağlam olduğundan tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasiteye sahiptir. Sunduğumuz tüm hizmetler kalite olarak üst seviyede ve sonsuz güvenle organize edilerek gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman olan İstanbul ve çevre illeri çok iyi ezberlemiş sektörde yıllardır hizmet veren kalifiye elemanlardan oluşmaktadır.

Zeytinburnu Kurye hizmetimiz ile istediğiniz zaman tüm gönderileriniz için çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bizler alanında uzman olarak Kurye hizmeti sunan köklü ve kalitesini kanıtlamış bir Moto Kurye firmasıyız. Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Hızla büyüyen ve gelişen teknolojinin tüm getirilerini hizmetimize uyarlayarak beğeninize sunmaktayız. Önceliğimiz siz, tercihimiz sizin çıkar ve kazancınız olarak hizmet sunmaktayız.

YEDİ GÜN YİRMİ DÖRT SAAT MOTORLU KURYE HİZMETİ

Zeytinburnu Acil KuryeZeytinburnu Kurye, firmamızın siz değerli müşterilerine özel olarak sağladığı kurye ayrıcalıklarını oluşturmaktadır. Bu hizmet kapsamında İstanbul’ un bütün ilçelerine ve Kocaeli’nin yakın ilçelerine kurye kapsamında taşımacılık gerçekleşmektedir. Sizler de kurye işleriniz için en güvenilir firma ile çalışmak için arayış içindeyseniz doğru yerdesiniz demektir.

 

Firmamız Zeytinburnu Moto Kurye olarak, kurye alanında yapılan bütün gönderi hizmetlerini karşılamaktadır. Kişisel gönderiler ya da şirket gönderileri bazında yapılan tüm paketlerin motosiklet aracılığı ile iletimini sağlamaktadır. Bunun için yemek şirketi, alışveriş şirketi, e – ticaret sitesi, turizm acentesi, evrak gönderimi için abonelik oluşturulmuş. Şirketler arası iletişim ağı vb. hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Moto kuryeleri motosikleti araç olarak kullanarak, trafiğin olumsuz etkilerinden kurtulmayı amaçlamaktadır. Bunun için her mevsime uygun olarak gönderi ve kurye koruma çalışma imkanı ile sektörde, taşımacılık ağı kurmuş bulunmaktayız.

Zeytinburnu Kurye’nin Avantajları

Restoran ya da firmaların bir numaralı İstanbul genelinde kullanmaya başladıkları bu hizmet ağı bütün iş sektörlerine de yansımıştır. İstanbul geneli için bütün ilçelere hizmet sunan ve araç kapasitesi oldukça geniş olan firmamızın sağlamış olduğu bu hizmetlerden her zaman yararlanmanız mümkündür. Kurye hizmetleri motosiklet ile taşımacılık gerçekleştirdiği için İstanbul trafiğinde daha rahat ulaşım odaklı oluşturulmuş güvenilir bir sistemdir. Artık İstanbul genelinde kargo sisteminin tarihe karışmasına vesile oluşturan ve kargo şirketlerinin taşımacılığını yapmadığı yiyecek. Dökülebilir eşyalar, çiçek, çikolata vb. gıda ürünlerinin taşımacılığı için de moto kurye avantajından yararlanabilirsiniz.

Zeytinburnu Moto Kurye Hizmeti

 

Hayatımızın her bir parçasında moto kurye hizmetinin bir payı olduğunu unutmamak gereklidir. Özel gönderilerde, özel gün gönderilerinde, yemek siparişlerinde, e – ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde, kapıya kadar getirme programlarının kullanımında… Birçok yerde karşımıza çıkan moto kurye hizmeti her gün kullanılan oldukça geniş bir ağdır. Bu ağı sizler de Zeytinburnu ilçesi için ya da Zeytinburnu’ndan İstanbul geneline yayılım gösteren hizmetleriniz için kullanabilirsiniz. Firmamız hakkında bilgi almak için, gönderi ebat ve ücret bilgisini sorgulamak için, randevu almak amacı ile her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 esnek çalışma saatlerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Zeytinburnu Kurye Hizmetleri

Gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde teslimatı önceliğiniz ise sizi Zeytinburnu Kuryeye bekliyoruz.

Günümüzün modern hizmet alanlarında çok önemli bir yere sahip olan hizmet ağlarından biri de kurye sektörüdür. Bu kapsamda firmamız yılların tecrübesini sizlere sunmaktadır. Günümüzde birçok kurye firmasının ortaya çıktığı da bir gerçektir. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz? Dilerseniz öncelikle bu konuya değinelim.

 • Firmamız bünyesinde çalışan kurye personeli eğitimli, insan ilişkileri yüksek, nitelikli kişilerdir.

 • Kurye personelimizin tamamı kullandığı aracın niteliğine göre gerekli yasal yeterliliğe sahiptir.

 • Araç filomuzdaki tüm vasıtalar ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir.

 • Firmamızdan istediğiniz zaman kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 • Firmamız 7/24 faaliyet göstermektedir.

 • Kurye talebinde bulunacağınız zaman talebinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

 • Talebinizi iletmenizi müteakip adresinize en yakın bölgedeki kurye personeli size yönlendirilecektir.

 • Gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde alıcıya ulaştırıldığından emin olabilirsiniz.

 • İstanbul içi gönderilerinizin aynı gün alıcıya teslim edilir.

 • Firmamızdan şehirlerarası gönderilerinizin ulaştırılması için de faydalanabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin alıcılara ulaştırıldığını merkezi takip sisteminden kontrol edebilirsiniz.

Kurye Hizmetleri Nelerdir?

Zeytinburnu Acil Kurye

İnsanların kargo şirketlerinin yerine kurye hizmetlerini tercih etmesindeki en büyük etken zamandan tasarruf sağlamaktır. Bu kapsamda firmamız bünyesinde belirlenen kurye hizmetleri de gönderilerin alıcılara ulaştırılma süresine göre değişmektedir. Aşağıdaki hizmet alanlarında ve teslim sürelerine göre firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 • Normal kurye faaliyetlerinden istifade ederek gönderilerinizin 120-180 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Ekspress kuryeden yararlanarak gönderilerin 60-120 dakika arasında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • VIP kuryeyi tercih ederek gönderilerinizin 30-60 dakika arasında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda da göreceğiniz gibi gönderilerin alıcılara ulaştırılması çok kısa sürede gerçekleşmektedir. Bu kapsamda alacağınız hizmetten gece kurye desteği ile günün her saatinde yararlanabilirsiniz.

Gönderilerinizin zamanında alıcıya ulaştırılması için müşterilerimiz tarafından uygulanması gereken bir kısım temel kurallar vardır. Bu kapsamda aşağıdaki kurallara riayet etmeniz gönderinizin zamanında ulaştırılmasına destek olacaktır.

 • Kurye talep etmeden önce gönderinizi ev ya da işyerinizde hazır bulundurunuz.

 • Gönderinizin niteliğine uygun ambalaj malzemesi ile paketleme yapın.

 • Havanın yağışlı olması durumunda paketin ıslanmaması için gerekli tedbiri alın.

 • Gönderinin üzerine alıcının iletişim ve adres bilgilerini açıkça yazın.

Zeytinburnu Kurye Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Son yılların modern hizmet alanlarından biri de kurye kiralama hizmetidir. Söz konusu hizmet ağırlıklı olarak işletmeler tarafından tercihe dilen bir hizmet alanıdır. Kurye çalıştırmanın son derece zahmetli olduğu günümüz dünyasında işletmeler kurye kiralamayı tercih ederek çok önemli avantajlar elde ederler.

 • Kurye kiralamanın maliyeti, kurye çalıştırmaktan çok daha düşüktür.

 • İşletmenizde nitelikli, eğitimli ve iletişim kabiliyeti güçlü personel çalıştırmış olursunuz.

 • İlgili personel sayesinde müşteri kitlenizi artırmış olursunuz.

 • Müşteri memnuniyetiniz kurye kiralayarak artmış olur.

 • V.İ.P Kurye personelinin maaş, sigorta giderleri gibi hesaplamalarla meşgul olmazsınız.

 • Gider hesaplamalarından elde ettiğiniz zaman tasarrufunu işletmenizi iyileştirmeye ayırabilirsiniz.

 • Paket servislerin geç ulaştırılması gibi problemlerle karşılaşmazsınız.

 • Gönderileriniz güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmış olur.

 • Araç filonuza modern ve nitelikli araçları dâhil etmiş olursunuz.

 • Firmamızdan istediğiniz sayıda kurye personeli talep edebilirsiniz.

 • Kurye kiralayarak işletmenizi piyasanın en iyileri arasına taşıyabilirsiniz.

Uçak Kurye Ne Demektir?

Zeytinburnu Uçak KargoGünümüzde sıklıkla tercih edilen hizmet alanlarından biri de uçak kuryedir. Söz konusu hizmet ile gönderilerinizi havaalanından aldırarak alıcılara ulaştırabilirsiniz. Bu kapsamda önemli avantajlar elde edebilirsiniz.

 • Uçak kuryeden şehir içi gönderilerin ulaştırılmasında olduğu gibi şehirlerarası gönderilerin ulaştırılmasında da yararlanabilirsiniz.

 • Uygun vasıtalarla gönderilerinizin havaalanından aldırılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin zamanında alıcılara teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Gönderilerin havaalanında bekletilmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

 • Gönderinizin boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun uçak kuryeden yararlanabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin vakit kaybetmeksizin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Moto Kurye Nedir?

Zeytinburnu Kurye tarafından kullanılan temel ulaşım vasıtası moto kuryelerdir. Motosiklet, bu tür sektörler için son derece ideal bir ulaşım vasıtasıdır.

 • Söz konusu vasıta ile pratik ve hızlı şekilde gönderilerin alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Yakıttan önemli ölçüde avantaj sağladığından sıklıkla tercih edilir.

 • Yakıt, vergi ve sigorta gibi giderleri çok düşüktür.

 • Özellikle zarf, küçük boyuttaki gönderiler için çok idealdir.

 • İhtiyaç duyulması halinde firmamızdan arabalı kurye de talep edebilirsiniz.

 • Arabalı kuryeler ile özellikle havanın yağışlı olması ya da gönderinin boyutunun moto kuryeler ile taşınmasına uygun olmaması durumunda yararlanılabilir.

Zeytinburnu Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

2 Responses

 1. Gökhan dedi ki:

  Sorunsuz Teslimat İçin Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye