Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Güngören Kurye

7/24 Moto Kurye

Güngören Kurye

Güngören Kurye siz değerli müşterilerimize vermiş olduğu motorlu kurye hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her anda www.asrinkurye.com ve 02126730039 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurye gönderileriniz de  zamanın da teslim olmama  ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile  tüm gönderileriniz güven altındadır.

GÜNGÖREN KURYE

Asrın Kurye motorlu kurye sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine en hızlı bir şekil de cevap verebilecek potansiyele sahip bir kurye firması olmuştur. Bu sayede hiç bir müşterimiz gönderilerin de sorun yaşamamakla birlikte çevresinde ki kişilere veya firmalara güvenle bizleri önermektedir.

Acil Gönderiliniz İçin Bizi Arayınız.

İstanbul ve çevre illerde herhangi bir yere göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda teslim edilmektedir. Güngören Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki çevre illere de işinde ustalaşmış ve deneyimli kuryeler  ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde sağmalaktadır. Güngören Kurye’nin amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir olmak ve bizleri  tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Moto Kurye hizmetimiz ile Merter ve Bölgelerinden istanbul ve çevre illere Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya gönderinizi istediğiniz adrese aldırabilirsiniz.

GÜNGÖREN EXPRESS KURYE HİZMETİ

Güngören Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar ve bireysel müşterilerimiz  tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde firmamız tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Motorlu Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderileri seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir veya çağırabilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye