Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Güngören Kurye

7/24 Moto Kurye

Gungoren KURYE 1.png 1

Güngören Kurye Gün İçi Çözüm Ortağınız

Güngören KuryeGönderilerinizin hızlı ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılması Güngören Kurye sorumluluğundadır. 90’lı yıllarda hayatımıza giren kurye hizmetlerinin önemi her geçen gün bir kat daha artmaktadır. Sektör, faaliyet alanını genişleterek gönderilerinizi zamanında adresine ulaştırmaktadır.

 • Güngören kurye ile alacağınız kurye hizmetlerinde aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Gönderi teslimi için müşteri hizmetlerini arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.

 • Talebinizi ilettikten sonra en yakın kurye personeli adresinize yönlendirilecek ve imza karşılığı gönderi teslim alınacaktır.

 • Gönderiniz en hızlı ulaşım vasıtası ile alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkacaktır.

 • Gönderileriniz taahhüt edilen teslimat zamanında yine imza karşılığı alıcıya teslim edilir.

 • Paketlerinizin teslim edildiğine dair göndericiye bilgi verilir.

 • Yukarıda belirtilen hizmetleri son derece cazip fiyatlara alabilirsiniz.

Güngören Kurye Faaliyetleri Hangi Hizmetleri Kapsar?

Güngören Moto KuryeGüngören Kurye hizmeti alacağınız zaman öncelikle gönderinin ne kadar bir sürede teslimini istiyorsunuz buna karar vermeniz gerekir. Örneğin sevdiğinize bir doğum günü hediyesi göndermek istiyorsanız hediyenin o gün, hatta belli saat aralığında teslim edilmesi çok önemlidir.

Bu nedenle kurye hizmetlerinde doğru hizmet alanının belirlenmesi çok önemlidir. Bu kapsamda aşağıdaki ortalama teslimat süreleri baz alınarak doğru hizmet alanı belirlenebilir.

 • Gönderilerinizin 120-180 dakika gibi bir zaman aralığında teslimatını istiyorsanız normal kurye hizmetinden,

 • Gönderilerinizin teslimatını istediğiniz zaman aralığı 60-120 dakika arasındaysa ekspres kurye hizmetinden,

 • Gönderinizin teslim süresi için belirlediğiniz ortalama zaman süresi 30-60 dakika ise VIP kurye hizmetinden istifade edebilirsiniz.

Moto Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kurye faaliyetleri yaya, motosiklet ile ya da arabalı şekilde icra edilir. Bu kapsamda hangi kurye vasıtasından istifade edeceğiniz faaliyet alanına göre belirlenir. Genellikle kurye faaliyetlerinde kullanılan vasıta motosiklettir. Motosikletin bu tür faaliyetlerde kullanılmasının belli nedenleri vardır.

 • Motosiklet İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu şehir merkezlerinde sıkışıklıktan etkilenmeden ilerleyen bir vasıtadır. Dolayısıyla gönderinin teslim süresi kısa olacaktır.

 • Özellikle zarf, paket gibi gönderiler motosiklet ile kolayca alıcıya ulaştırılır.

 • Yakıt sarfiyatı en tasarruflu ulaşım vasıtası motosiklettir. Bu vasıta ile dağıtım yapılarak maliyetler azaltılır.

Neden Arabalı Kurye Kullanılır?

Güngören Arabalı KuryeYukarıda, kurye faaliyetlerinde neden moto kuryelerin kullanıldığı anlatılmıştır. Fakat bir kısım durumlarda gönderilerin alıcıya ulaştırılmasında motosikletin kullanılması mümkün değildir.

 • Motosikletin götürebileceği gönderiler motor sepetinin büyüklüğü kadardır. Yani moto kuryeler belli ağırlık ve hacimde malzemeyi taşıyabilir.

 • Bir kısım hava durumları, gönderilerin motosiklet ile alıcıya ulaştırılmasını imkânsız kılar. Motosikletler yağışlı havalarda kayıp kaza yapma ihtimali çok yüksek olan araçlardır.

 • Gönderilerin güvenli şekilde alıcıya ulaştırılması için arabalı kuryelere ihtiyaç duyulur. Bu sayede her ağırlık ve hacimde gönderi, zamanında alıcıya ulaştırılabilir.

Güngören Gece Kurye Hizmeti Nedir?

Güngören kurye bünyesinde verilen kurye hizmetlerinden biri de gece kurye desteğidir. Müşterilerine 7/24 kurye hizmeti veren firmamızdan gece şartlarında kurye hizmeti de alabilirsiniz. Gece kurye hizmeti de gündüz şartlarında olduğu gibi hassasiyetle gerçekleştirilir. Aşağıdaki ihtiyaçlarınızda bizi arayarak gece kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 1. Hasta ve yaşlıların gece saatlerinde ilaç ihtiyaçlarında,

 2. İşletmelerin gece saatlerinde ihtiyaç duyacağı takviye kurye personeli ihtiyacının karşılanmasında,

 3. Bakıma muhtaç kişilerin yemek ihtiyaçlarında,

 4. Bireysel olarak gece şartlarında kurye ihtiyaçlarında söz konusu hizmetten yararlanılabilir.

Kurye Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

GÜNGÖRENFirmamız bünyesinde müşterilere sunulan hizmetlerden biri de kurye kiralama hizmetidir. İnsan ihtiyaçlarının sürekli artması neticesinde işletmeler bir kısım yeniliklere ihtiyaç duymuştur. Bu kapsamda işletmelerin kendilerini sürekli geliştirmesi gerekir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu gereksinimlerden biri de kurye bulundurmaktır.

Özellikle gıda işletmelerinde kurye bulundurmak bir ihtiyaçtan ziyade zorunluluk halini almıştır. Son dönemde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de korona virüs pandemi süreci yaşanmaktadır. Pandemi döneminde işletmelerin ve müşterilerin kurye ihtiyaçları daha da artmıştır.

 • Kurye personelinin özlük işlemleri ile ilgili tüm sorumluluk firmamızdadır.

 • İşletmeler kurye kiralayarak kurye maliyetini düşürebilirler.

 • Kurye kiralama hizmeti işletmelerle yapılan bir sözleşme kapsamında yapılır.

 • Söz konusu hizmet ile işletmeler eğitimli, insan ilişkileri yüksek kurye personeline sahip olmuş olurlar.

Güngören kurye olarak müşterilerimizin kurye ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya kararlıyız. Bu kapsamda kendimizi sürekli geliştiriyor, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik her türlü tedbiri alıyoruz. Kuryeye ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar uzağınızdayız. Kurye ihtiyacınızı bize ilettiğinizde adresinize en yakın kurye personeli size yönlendirilecektir. Bizleri instagram Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye