Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Tuzla Kurye

7/24 Moto Kurye

TUZLA KURYE

Tuzla Kurye

Tuzla kurye, firmamızın Kocaeli ile Tuzla istikametini birleştiren standart ve hızlı gönderileriniz için hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde ve en etkili hizmet faktörleri içerisinde bir kuryeden beklenilen bütün hizmetleri yerine getirmektedir. Tuzla kurye imkanı ile sizler de Tuzla ilçesinden hem İstanbul geneline hem de Kocaeli’ nin yakın ilçelerine hızlı gönderilerinizi en etkili şekilde iletebilirsiniz.

Motosikleti ulaşım aracı olarak kullanmanın yanı sıra, gönderi taşımacılığında da İstanbul içerisinde kullanmak trafiği rahatlatan büyük bir ayrıcalıktır. Sizler de firmalarınızı bu ayrıcalıklı hizmetten mahrum etmemek adına Asrın Kurye alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Özellikle moto kurye için, motosikletten yararlanarak, Tuzlanın her bölgesine ve İstanbul genelinde en uzak mesafeye maksimum üç saatte gönderileriniz iletilmektedir. Hız, zamandan tasarruf, güvenilir yolculuk ve aynı zamanda da iş kalitesi bakımından Tuzla Kurye Hizmeti sağlayan firmamız ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Her şekilde memnun kalacağınız eşsiz hizmetler için bizleri tercih edebilirsiniz.

TÜM İSTANBUL İLÇELERİNE 7/24 MOTO KURYE HİZMETİ

Şirket içi ticaret sitelerinde, alışveriş yaparken aynı gün gönderili hızlı kargo ibaresini duymuşsunuz. Ne yazık ki bu işlem İstanbul için mümkün olmamaktadır. Aynı gün hızlı kargo gönderileri sadece moto kurye ayrıcalığı ile çalışan firmaların başlatmış olduğu bir uygulamadır. Bu durum da şirketlerin, ticaret sitelerinin vb. iş sektörüne ait oluşan rekabette kendini bir adım ileriye taşımak isteyenlerin sağlamış olduğu bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Tuzla kurye hizmetleri olarak firmamızın sağlamış olduğu bu ayrıcalık ile, firmalara ve şirketlere özel abonelik hizmeti verilmektedir. Bu sayede gönderiler kargo şirketleri ile yapılan İstanbul içi çalışmalardan hem daha az maliyetli olmakta hem de zaman açısından daha kısa sürede iletilmektedir.

İstanbul geneli ve Kocaeli’ nin yakınlarına kadar motosiklet ile ulaşım mesafesi güden kurye hizmet politikamız ile sadece toplu şirket gönderileriyle sınırlı kalmamaktayız. Bireysel gönderilileriniz için de bir numaralı adres olarak sizlere, özel gönderi, özel gün gönderileri vb. hizmetleri acil kargo, ekspres kargo ve standart kargo hizmeti ile sağlamaktayız. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı randevu sistemi ile çalışmaktadır. Bilgi ve randevu için lütfen arayınız. Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Koronavirüs (COVID-19)

Koronavirüs hastalığı (COVID-19) Pandemi dönemin de Firmamız kesintisiz hizmet sağlamaya devam etmektedir. Sokağa çıkma yasakların da dahi Asrın Kurye müşterilerine hizmette kesintiye gitmemiştir. Bu dönem de sağlık çalışanlarından sonra moto kurye’lerin önemi birkez daha anlaşılmıştır. Firmamız halkımızın ihtiyaçlarını karşılama yönün de yapmış olduğumuz çalışmalar ve 65 yaş üstü vatandaşlarımıza sağlamış olduğumuz ücretsiz eczana kurye hizmeti ile taktir toplamıştır. Tüm halkımıza bu coronavirus salgınından biran önce kurtulma dileklerimizi iletiyoruz…

Tuzla Courier

Tuzla courier provides the services of our company for your standard and fast shipments connecting Kocaeli and Tuzla destinations. In this way, it performs all the services expected from a courier easily and among the most effective service factors. With the possibility of Tuzla courier, you can transmit your fast shipments in the most effective way from Tuzla district to both Istanbul and nearby districts of Kocaeli.

Asrın Kurye  ile  Tüm İstanbul ve Tuzla da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

Ataşehir Kurye 

İstanbul Bursa Arası Kurye

2 Responses

  1. Burçin dedi ki:

    Çok hızlı bir hizmet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye