Tuzla Kurye

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye Hizmetleri

Tuzla Kurye Tuzla kurye, firmamızın Kocaeli ile Tuzla istikametini birleştiren standart ve hızlı gönderileriniz için hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde ve en etkili hizmet faktörleri içerisinde bir kuryeden beklenilen bütün hizmetleri yerine getirmektedir. Tuzla kurye imkanı ile sizler de Tuzla ilçesinden hem İstanbul geneline hem de Kocaeli’ nin yakın ilçelerine hızlı gönderilerinizi en etkili şekilde iletebilirsiniz.

Motosikleti ulaşım aracı olarak kullanmanın yanı sıra, gönderi taşımacılığında da İstanbul içerisinde kullanmak trafiği rahatlatan büyük bir ayrıcalıktır. Sizler de firmalarınızı bu ayrıcalıklı hizmetten mahrum etmemek adına Asrın Kurye alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Özellikle moto kurye için, motosikletten yararlanarak, Tuzlanın her bölgesine ve İstanbul genelinde en uzak mesafeye maksimum üç saatte gönderileriniz iletilmektedir. Hız, zamandan tasarruf, güvenilir yolculuk ve aynı zamanda da iş kalitesi bakımından Tuzla Kurye Hizmetleri sağlayan firmamız ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Her şekilde memnun kalacağınız eşsiz hizmetler için bizleri tercih edebilirsiniz.

TÜM İSTANBUL İLÇELERİNE 7/24 MOTO KURYE HİZMETİ

Tuzla Moto Kurye Şirket içi ticaret sitelerinde, alışveriş yaparken aynı gün gönderili hızlı kargo ibaresini duymuşsunuz. Ne yazık ki bu işlem İstanbul için mümkün olmamaktadır. Aynı gün hızlı kargo gönderileri sadece moto kurye ayrıcalığı ile çalışan firmaların başlatmış olduğu bir uygulamadır. Bu durum da şirketlerin, ticaret sitelerinin vb. iş sektörüne ait oluşan rekabette kendini bir adım ileriye taşımak isteyenlerin sağlamış olduğu bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Tuzla kurye hizmetleri olarak firmamızın sağlamış olduğu bu ayrıcalık ile, firmalara ve şirketlere özel abonelik hizmeti verilmektedir. Bu sayede gönderiler kargo şirketleri ile yapılan İstanbul içi çalışmalardan hem daha az maliyetli olmakta hem de zaman açısından daha kısa sürede iletilmektedir.

İstanbul geneli ve Kocaeli’ nin yakınlarına kadar motosiklet ile ulaşım mesafesi güden kurye hizmet politikamız ile sadece toplu şirket gönderileriyle sınırlı kalmamaktayız. Bireysel gönderilileriniz için de bir numaralı adres olarak sizlere, özel gönderi, özel gün gönderileri vb. hizmetleri acil kargo, ekspres kargo ve standart kargo hizmeti ile sağlamaktayız. Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı randevu sistemi ile çalışmaktadır. Bilgi ve randevu için lütfen arayınız. Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Koronavirüs (COVID-19)

Koronavirüs hastalığı (COVID-19) Pandemi dönemin de Firmamız kesintisiz hizmet sağlamaya devam etmektedir. Sokağa çıkma yasakların da dahi Asrın Kurye müşterilerine hizmette kesintiye gitmemiştir. Bu dönem de sağlık çalışanlarından sonra moto kurye‘lerin önemi birkez daha anlaşılmıştır. Firmamız halkımızın ihtiyaçlarını karşılama yönün de yapmış olduğumuz çalışmalar ve 65 yaş üstü vatandaşlarımıza sağlamış olduğumuz ücretsiz eczana kurye hizmeti ile taktir toplamıştır. Tüm halkımıza bu coronavirus salgınından biran önce kurtulma dileklerimizi iletiyoruz…

Tuzla Kurye İle Zamandan Kazanın

Gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaştırılması için Tuzla kurye, 7/24 hizmetinizdedir.

Firmamız uzun yılların tecrübesini sektör içerisinde müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile göstermektedir. Bu kapsamda firmamızı tercih etmeniz için çok önemli gerekçeler vardır.

 • Firmamız bünyesinde çalışan tüm personel, eğitimli, insan ilişkileri yüksek kişilerden oluşmaktadır.

 • Gönderilerinizin güvenli ve zamanında alıcılara ulaştırılması en öncelikli prensibimizdir.

 • Modern araç filosu ile gönderilerinizin niteliğine uygun araçlar kullanılır.

 • İşletme olarak firmamızı tercih ettiyseniz potansiyel müşteri kitlenizin artmasını sağlayabilirsiniz.

 • Kurye kullanma maliyetini önemli ölçüde düşürebilirsiniz.

Kurye Hizmetleri Nelerdir?

TUZLA Motorlu KURYE İnsanların kargo firmaları yerine kurye firmalarını tercih etmesindeki temel neden zamandan tasarruf etmektir. Şehir içi gönderiler dahi kargo firmaları ile 3-4 günlük bir zaman diliminde alıcılara ulaştırılırken firmamız ile bu süre saatler içerisinde teslimata tekabül etmektedir. Bu kapsamda firmamızda tercih edeceğiniz hizmet alanları şunlardır.

 • Gönderilerinizin 120-180 dakika arasında teslimatını istiyorsanız normal kurye hizmetinden yararlanmalısınız.

 • Gönderilerinizin 60-120 dakika arasında teslimatını isterseniz ekspress kuryeden faydalanabilirsiniz.

 • Gönderilerinizin VIP kurye hizmeti ile 30-60 dakika arasında teslimatını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen teslimat süreleri çok özel bir durum söz konusu olmadığı sürece değişmez. Doğal olarak kaza gibi durumlarda teslimatın gecikmesi söz konusu olabilir.

Yukarıda sayılan hizmet alanlarını gece kurye hizmetinden de yararlanarak alabilirsiniz. Günün her saatinde kurye ihtiyacı duyduğunuzda müşteri temsilcimize ulaşmanız yeterlidir. Bu kapsamda ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir müşteri temsilcisi günün her saatinde görev yapmaktadır. Talebinizin bize iletilmesini müteakip adresinize en yakın bölgede bulunan tuzla kurye personeli size yönlendirilir.

Kurye Hizmetlerinde Kullanılan Vasıtalar Nelerdir?

Tuzla Kurye hizmetlerinde kullanılan temel vasıtalar moto kuryelerdir. Motosikletin sektör içerisinde kullanılan temel ulaşım vasıtası olmasının çok önemli nedenleri vardır.

 • Gönderinin hızlı şekilde alıcıya ulaştırılması için en temel ulaşım vasıtasıdır.

 • Özellikle zarf ya da sepete sığacak kadar büyüklükteki paketler için çok ideal bir araçtır.

 • Yakıt sarfiyatı çok düşüktür.

 • Aracın vergi, muayene, sigorta gibi ödemeleri çok cazip aralıktadır.

 • Vasıtayı kullanan personelin, motor hacmine göre A1/A2 ehliyetinin olması yeterlidir.

Tuzla Hızlı Kurye Her en kadar moto kuryeler sektörün temel ulaşım vasıtası olsa da kimi durumlarda bu araçlar kullanılamaz. Aşağıdaki sebepler söz konusu olduğunda arabalı kuryelerin kullanılması gerekir.

 • Gönderinin ağırlığı ve hacmi büyüktür.

 • Hava yağışlıdır.

 • Gönderi, motorun sepetine sığacak ölçüde değildir.

 • Birkaç tane aynı adrese gidecek olan gönderi vardır.

Uçak Kurye Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde insan ihtiyaçlarının her geçen gün biraz daha arttığına şahit oluyoruz. Bu kapsamda hizmet sektöründe de çeşitli gelişmelerin olduğunu bir gerçektir. İnsanların son dönemde yaygın olarak ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarından biri de uçak kuryedir. Tuzla kurye bünyesinde alacağınız uçak kurye hizmeti ile aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 • Gönderileriniz havaalanından alınarak alıcının adresine güvenli ve hızlı şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Gönderinin havaalanında bekletilerek gecikmesi gibi bir durum söz konusu olmaz.

 • Kargolar uçakla havaalanında geldikten sonra kargo teslim noktasında bekletilir. Firmamız ile bu sorun ortadan kalkmaktadır.

 • Gönderilerin niteliğine göre araç tercihi yapılabilir.

 • Gönderilerin güvenli ve hızlı şekilde alıcıya teslim edilmesi prensibinden bu alanda da taviz verilmez.

Kurye Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Son dönemde işletmelerin yaygın olarak tercih ettiği hizmet alanlarından biri de kurye kiralamadır. Kurye çalıştırmanın dikkat edilmesi gereken birçok kritik noktası vardır. Bu kapsamda işletmeler kurye çalıştırırken aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmalıdır.

 • Kuryenin mutlaka sigortalı şekilde çalıştırılması gerekir. Kuryenin yaptığı iş riskli bir faaliyettir. Bu kapsamda en önemli husus kuryenin sigortasıdır.

 • Kurye personelinin kullandığı vasıtanın yasal yeterliliğine sahip olması gerekir. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken en önemli husus aracı kullanmak için gerekli olan ehliyettir. Ehliyetsiz ya da araç için yeterli ehliyete sahip olmayan kişiler kesinlikle kurye personeli olarak çalıştırılmamalıdır.

 • Kullanılan araçlar firmanın görünen yüzüdür. Bu nedenle modern vasıtalar, kurye faaliyetinde tercih edilmelidir.

 • Kullanılan vasıtaların vergi, sigorta, periyodik muayene gibi detayları kesinlikle atlanmamalıdır.

 • Kuryenin paket serviste çalıştığı süre ve işletmeye vermesi gereken hesap ayrıntılı şekilde tutulmalıdır.

Yukarıdaki maddelerden de anlaşılacağı üzere bunların tamamı işletme için vakit kaybıdır. Tuzla kuryeden kurye kiralama hizmeti alarak bu hesapların hiçbirini tutmak zorunda kalmazsınız. Bunların tamamı işletmeniz adına firmamız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Bursa Arası Kurye Hizmetimiz ile 7/24 İstanbul’dan Bursa’ya Yada bursan istanbul’a Gönderim yapabilirsiniz…

Bizleri YouTube Sayfamızdan da Takip Edebilirsiniz.

Tuzla Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

2 Responses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim