İçerenköy Kurye İhtiyaçlarınıza 7/24 Hızlı Çözüm

İÇERENKÖY KURYE

İÇERENKÖY MOTO KURYE 

İçerenköy Moto Kurye Sizlere sınırsız hizmet sağlamaktadır. İçerenköy, Ataşehir ve Kadıköy arasında kalan bölgeye denilmektedir. Bu semt çevresindeki ilçeleri birbirine başlayan bir konumdadır. Dolayısıyla da trafiğin en yoğun yaşandığı bölgelerden bir tanesidir. Firmamız bu yer başta olmak üzere sizlere İçerenköy kurye kapsamında hizmet sağlayıcılığı yapmaktadır. Bu sayede gönderileriniz bizimle güven dolu taşınmaktadır. Kurye güzergahları, fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili sizler de firmamızdan faydalanabilirsiniz.

İçerenköy Moto KuryeUzun yılların deneyimi ve işin ehli uzman kuryeler ile eğitimli bir şekilde çalışmak büyük başarıları da beraberinde getirmiştir. Sağladığımız bu hizmetler ile İstanbul’ un bütün ilçelerine hizmet veren geniş moto kurye ağını kurarak aynı zamanda Kocaeli gibi yakın illerde İstanbul ve Kocaeli ilçeleri arasında transfer gerçekleştirmekteyiz. İçerenköy Moto kurye, İçerenöy’ den başlayarak kurye dağıtımında geniş bir ağa yayılım göstermektedir. Bunun sayesinde de geniş ve oldukça düzenli bir sistem ağı kullanarak özel gönderilerin kurye aracılığıyla gönderimini sağlamaktadır.

İçerenköy Kurye

Seçeceğiniz hizmet çeşitimize göre gönderiniz dakikalar içinde gideceği adrese teslim edilir...
Yapacağınız gönderinin ücreti seçeceğiniz teslimat seçeneğine bağlıdır, Müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
İstanbul trafiğinden kurtulursunuz ve gönderinizin güvenle teslim olması sağlanır...

İçerenköy Kurye Hizmetleri

İÇERENKÖY KURYEİçerenköy Kurye İstanbul genelinde oldukça fazla yoğun trafiğin olması ne yazık ki gönderilerin aksamasına ve bu durum da kişilerin işlerine mani olmasına yol açmaktadır. Özellikle gönderilerin kargolar ile çıkarılmasının ardından hızlı ve pratik bir şekilde hizmetini yapmaktadır. Moto kurye işlemleri için, İstanbul genelinde faaliyet gösteren özel gönderi ve profesyonel hizmet ile çalışmalar sürdürülmektedir. Özel gönderiler ya da toplu genel gönderiler için sizler de moto kurye firmamız ile çalışabilirsiniz. Moto kurye firması ile gönderi kabulü almak ya da gönderi iletmek oldukça avantajlı bir durumdur. Özel gönderilerin ve kırılma, dökülme vb. durumlar ile karşılaşıldığı zaman sorun olabilecek gönderilerin çıkışını sağlamaktadır.

 

İçerenköy Normal Kurye Gönderilerinizi Siz kaydı verdikten itibaren 3 – 3,5 saat içinde teslim ediyoruz…
İçerenköy Express Kurye Express Kurye Hizmetimiz ortalama 1,5 – 2 Saat İçinde gideceği adrese teslim edilir…
İçerenköy V.İ.P Kurye V.İ.P Kurye Hizmetimiz sadece sizlere hizmet eder ve hiçbir yere uğramadan teslim edilir…
İçerenköy Gece Kurye Akşam 18:00’dan Sonra gönderileriniz gideceği adrese direk teslim edilir…

İçerenköy moto kurye hizmetleri kapsamında yararlanmak için en kısa sürede sizleri firmamızı ile iletişime geçmeye davet etmekteyiz. En uygun fiyatlar ve esnek çalışma prensibi ile İstanbul İçerenköy’ den başlayan kurye taşıma hizmetini hem İstanbul geneli için hem de Kocaeli’ nin yakın ilçeleri için firmamızdan temin edebilirsiniz. En uygun fiyat bilgisinden yararlanmak, çalışma sistem güzergahı hakkında bilgi sahibi olabilmek ve gönderi çalışma bilgisi alabilmek için lütfen en kısa sürede iletişime geçiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim