Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Çağlayan Kurye

7/24 Moto Kurye

ÇAĞLAYAN KURYE GÜVEN TAŞIR

Çağlayan Kurye ‘nin siz değerli müşterilerine sunduğu motorlu kurye hizmetleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca gönderileriniz de  zamanın da  ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile  tüm gönderileriniz güven altındadır.

Asrın Kurye sektör de 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin beklentilerine ve isteklerine hızlı bir şekil de cevap verebilecek potansiyele sahip bir firma olmuştur. Bu sayede hiç bir müşterimiz gönderilerin de sorun yaşamamakla birlikte çevresinde ki kişilere veya firmalara güvenle bizleri önermektedir.

ASRIN KURYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ TÜM BÖLGELERDE

Çağlayan Kurye

İstanbul ve çevre illerde herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda teslim edilir. Asrın Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler  ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Çağlayan Kurye’nin amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir olmak ve bizleri  tercih eden müşterilerimize hizmet vermektir. Moto Kurye hizmetimiz ile Çağlayan ‘dan istanbul ve çevre illere Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya gönderinizi aldırabilirsiniz.

V.İ.P KURYE İLE 60 DAKİKA DA TESLİMAT

Çağlayan Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspress Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir/çağırabilirsiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye