Çağlayan Kurye

ÇAĞLAYAN KURYE GÜVEN TAŞIR

Çağlayan Kurye ‘nin siz değerli müşterilerine sunduğu motorlu kurye hizmetleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her anda bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca gönderileriniz de  zamanın da  ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile  tüm gönderileriniz güven altındadır.

Asrın Kurye sektör de 20 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin beklentilerine ve isteklerine hızlı bir şekil de cevap verebilecek potansiyele sahip bir firma olmuştur. Bu sayede hiç bir müşterimiz gönderilerin de sorun yaşamamakla birlikte çevresinde ki kişilere veya firmalara güvenle bizleri önermektedir.

ASRIN KURYE İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ TÜM BÖLGELERDE

Çağlayan Kurye

İstanbul ve çevre illerde herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda teslim edilir. Asrın Kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler  ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Çağlayan Kurye’nin amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir olmak ve bizleri  tercih eden müşterilerimize hizmet vermektir. Moto Kurye hizmetimiz ile Çağlayan ‘dan istanbul ve çevre illere Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya gönderinizi aldırabilirsiniz.

V.İ.P KURYE İLE 60 DAKİKA DA TESLİMAT

Çağlayan Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde çözüme ulaşmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Normal Kurye Gönderisi, Ekspress Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir/çağırabilirsiniz.

 Çağlayan Motorlu Kurye

Firmamızdan alacağınız kurye hizmetleri sayesinde hiçbir gönderiniz eksik kalmayacaktır. Çağlayan Motorlu Kurye hizmeti sunan firmamız Asya ve Avrupa’ ya ulaşım ağı kurarak, gönderilerinizi dilediğiniz yere iletme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Alacağınız Çağlayan Kurye hizmetinde, teslimatın geç ulaştırılması ya da adrese telim edilememesi, adresin bulunamaması vb. sorunlar ile asla karşılaşmazsınız. Çağlayan kurye hizmetleri ile hem gönderileriniz hem de ödeyeceğiniz kurye hizmet bedeli sigorta alına alınmıştır. Bu sayede de gönderilerin hızlı ve güvenilir teslimatı sağlanmaktadır.

Çağlayan Motorlu KuryeGönderilerinizin güven içerisinde olması için sizler de Çağlayan moto kurye ila çalışmaya başlayabilirsiniz. Moto kurye, motosiklet kullanımı ile İstanbul trafiğine getirilmiş yeni bir çözüm, yeni bir bakış açısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede de moto kurye alanında birçok hizmetin müşterilere hızlı ve pratik bir şekilde sunulduğu çalışmaların bir örneğidir. İstanbul genlinde sağlatılan moto kurye hizmetleri sayesinde gönderilerin pratiklik ve güvenlik ile dolu bir şekilde götürülmesi temel amaç alınmıştır. Moto kurye hizmeti olarak bekleyen ve gönderilen gönderilerin adrese teslimatının en ideal şekilde yapılmasını gerçekleştirmekteyiz.

Güvenilir Moto Kurye Hizmeti.

Çağlayan moto kurye hizmetleri olarak müşterilere birçok alternatif seçenek sunulmaktadır. Bu hizmetler; motorlu kurye gönderimi, 7/24 kurye gönderim hizmeti, esnek çalışma saatleri ve günün her zaman diliminde gece ve gündüz çalışan bir moto kurye ekibidir. En uygun fiyatlar göz önünde bulundurularak gönderilen bu kurye hizmetleri dahilinde müşterilerin memnuniyeti ön plana alınmaktadır. Kurye hizmeti olarak gidiş dönüş kurye seçeneğini de aynı noktaya saplamaktayız. Ayrıca gece kurye hizmetleri sayesinde acil olarak gönderilmesi gereken evrakların teslimatını da sağlamış olmaktayız. İşte bu kadar çok alternatif ve çeşidi siz değerli müşterilerine sunarak, gönderilerinizin acil olarak iletilmesi hususunda hassas davranmaktayız. Tatil günleri de işimizi ciddiyet ile yapmaya devam etmekteyiz.

ÇAğlayan Kurye ( Covid-19 ) Pandemi Dönemin de Aralıksız Hizmet Vermeye Devam Etmektedir

Firmamız’dan Çağlayan moto kurye hizmetleri almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu sayede hızlı teslimat ve İstanbul genelinde acil gönderilerinizi kolay bir şekilde teslim edebilir ve adrese teslimat yapılmasını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat bilgisi ve teslimat gönderileriniz için en kısa sürede iletişime geçiniz.

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim