Otoport Motorlu Kurye

OTOPORT MOTORLU KURYE

Otoport Motorlu Kurye

OTOPORT MOTORLU KURYE Beylikdüzü Kurye ile otoport sitesi sakinleri ve siteye gelen ziyaretçilere 7/24 hizmet sağladığımız beylikdüzü esenyurt ve çevre ilçelere en kısa ve hızlı bir şekilde gönderi yapabilmeniz için bölgede her zaman kurye bulundurmaktayız. Yapmak istediğiniz gönderi için çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır acil gönderileriniz için Express Kurye hizmetimiz bulunmakta ve 90 dakika da teslimat sağlamaktayız.

OTOPORT MOTORLU KURYE HİZMETİ

Siz değerli otoport sitesi sakinleri ve site müşterilerine sağladığımız motorlu kurye hizmetlerimiz ile tüm istanbul ve çevre illere yapacağınız tüm gönderiler seçtiğiniz kurye hizmet çeşitleriyle en en kısa sürede gideceği adrese teslim olmaktadır bunun için siz değerli müşterilerimizin bizleri 0212 673 00 39 nolu telefon hattımızdan araması yeterli olacaktır. Bölgede bulunan en yakın kurye vereceğiniz adrese gelin göndereceğiniz adrese oyalanmadan gidecektir.

OTOPORT KURYE

Esenyurt Kurye hizmeti sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  Motorlu kurye, Express Kurye, Vip Kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz.

OTOPORT KURYE

Beylikdüzü Kurye hizmetleri  günün her saatinde verilmekte olup, Motorlu Kurye hizmetimiz ile Beylikdüzü‘den istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz. Beylikdüzü Motorlu kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan ASRIN KURYE ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye verdiğiniz gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alacaktır.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul Esenyurt VE Beylikdüzü ‘ nde büyük bir kolaylık ve çözümdür.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Tags:

One response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim