Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye Hizmetleri

Tüm kurye ihtiyaçlarınızın hızlı ve güvenli şekilde karşılanmasını istiyorsanız Beylikdüzü Kurye sizlere hizmet vermekten büyük onur duyar. Her insan öyle veya böyle bir şekilde günlük yaşantısında kuryeler ile muhatap olur. Gün geçtikçe de kuryelerin varlığı artıyor. Beylikdüzü Kurye

Son dönemde insanların online alışverişlere rağbetinin arttığı bir gerçektir. İnsanlar en küçük bir ihtiyaçlarını dahi internet üzerinden temin etmeyi tercih ederler. Söz konusu durum beraberinde kargo şirketlerinin faaliyetlerini artırmasına ve geniş bir alanda faaliyet göstermesine neden olmuştur.

Burada dikkat edilmesi gereken konu kurye hizmetleri ile kargo faaliyetlerinin birbirinden farklı olduğudur. Kurye hizmetlerinin bu denli yaygınlaşmasının temel nedeni ise insanların zaman kaybına karşı göstermiş olduğu tahammül eşiğinin gittikçe düşmesidir.

Yani insanlar gönderilerinin hızlı bir şekilde alıcıya teslim edilmesini isterler. Bu kapsamda gönderilerin hızlı kurye avantajı ile alıcıya ulaştırılması için firmamızın tercih edilmesi öncelikli gayretimizdir.

Beylikdüzü Kurye İhtiyaç Anında Yanınızda

Beylikdüzü Moto KuryeKurye hizmetlerinde yaygın olarak kullanılan taşıma aracı motosiklettir. Söz konusu aracın sıklıkla kurye faaliyetlerinde tercih edilmesinin temel nedeni pratik ve hızlı bir ulaşım vasıtası olmasıdır. Dışarı çıkıp etrafınıza baktığınızda dahi onlarca kurye personeline rastlayabilirsiniz.

Yine hepiniz fark etmişsinizdir. Motorlu Kurye personeli genellikle söz konusu ulaşım vasıtasını kullanır. Bu tercihin nedenlerinden biri de motosikletin arabalara nazaran çok daha cazip yakıt tüketimine sahip olmasıdır. Moto kuryelerin yaygın olarak tercih sebebi de budur.

Her ne kadar gönderi dağıtımlarında moto kuryelerin kullanılması tercih edilse de kimi zamanlarda bu vasıtaların kullanılması mümkün olamaz. Gönderinin büyüklüğü, hacmi, ağırlığı gibi etkenler gönderinin motosiklet ile dağıtımını mümkün kılmaz. Bu gibi durumlarda arabalı kuryelerden istifade edilir.

Gönderinin gideceği adrese ulaştırılmasında en öncelikli prensip, ürünün güvenli şekilde alıcıya ulaştırılmasını sağlamaktır. Moto Kurye olduğu arabalı kuryelerde de gönderiler güvenli şekilde alıcıya ulaştırılır.

Beylikdüzü Kurye Uçak Kargo Hizmeti Sunmaktadır

Beylikdüzü Motorlu KuryeKimi zamanlarda gönderilerin havaalanlarından aldırılması ihtiyacı hâsıl olabilir. Bu gibi durumlarda da Beylikdüzü kurye her zaman yanınızdadır. Kargo faaliyetlerinde gönderiler havaalanlarındaki kargo toplanma noktasına gelir. Buradan kargo şirketlerine teslim edilir. Söz konusu süreç çok fazla vakit alır. Bu vakit kaybı ile karşılaşmamak adına kurye hizmetleri tercih edilir.

Kurye personeli havaalanından kargonuzu alarak gideceği adrese ulaştırır. Uçak kuryenin en büyük avantajı, diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi zamandan tasarruf sağlamaktır. Günümüzde, insanlar için en önemli olgu zamandır. Kurye şirketlerinin öncelikli olarak tercih edilmesinin temel nedeni de zaman kazanmaktır. Firmamız bünyesinde verilen kurye hizmetlerinin ortalama teslim süresi şu şekilde olmaktadır.

  • Normal kurye hizmetlerinde ortalama teslimat 120-180 dakika arasındadır.

  • Ekspress kurye hizmetlerinde ortalama teslimat 60-120 dakika arasındadır.

  • VIP kurye hizmetlerinde ortalama teslimat 30-60 dakika arasındadır.

Beylikdüzü Kurye Kiralama

Beylikdüzü Kurye Kiralama Gelişen dünya neticesinde bir kısım hizmet alanlarında önemli atılımlar olmuştur. Söz konusu atılımlardan biri de kurye kiralama hizmetidir. Özellikle gıda işletmeleri için kurye, bir gereklilikten ziyade bir zorunluluk halini almıştır. İşletmeler için kuryenin maaşı, sigortası, kullanacağı vasıta derken birçok sorun beraberinde gelmektedir. Söz konusu sorunların tamamı firmamızın sorumluluğunda kurye kiralama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kurye kiralama hizmetinin avantajlarından istifade ile son derece düşük maliyetle işletmeniz için kurye gereksinimini sağlamış olursunuz.

Beylikdüzü kurye ile kurye ihtiyaçlarınız sadece gündüz şartlarında karşılanmaz. Firmamızdan 7/24 kurye desteği talep edebilirsiniz. İfadeden de anlaşılacağı üzere gece kurye desteğini de firmamızdan sağlayabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal müşteriler tarafından gece şartlarında da kurye ihtiyacının hâsıl olacağı düşünüldüğünde söz konusu hizmet çok önemli bir avantajdır.

Neden Beylikdüzü Kurye?

Kurye çağırma hizmetinden istifade ile ihtiyaç duyduğunuz her zaman firmamızdan kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcimize hangi kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizi iletebilirsiniz.

Talebiniz alındıktan sonra adresinize en yakın bölgedeki kurye personeli adresinize sevk edilir. Kurye personeli imza karşılığında gönderinizi teslim alır ve kısa sürede gideceği yere ulaştırır.

Peki, kuryenin gönderiyi teslim edip etmediğini anlayabilir misiniz? Evet, anlayabilirsiniz. Kurye gönderiyi alıcıya teslim ettikten sonra sistemimize gönderinin teslim edildiği bilgisi düşmektedir.

Sisteme bilgi düşer düşmez SMS ve e-mail bilgilendirmesi ile tarafınıza bilgi verilir. Bu sayede eş zamanlı olarak gönderinin teslim edildiğini kolayca öğrenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

 

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim