Mahmutbey Kurye

Mahmutbey Kurye Hizmetleri…

Mahmutbey Kurye Mahmutbey Kurye ile  günün her saati Moto Kurye hizmetleri vermekteyiz. Mahmutbey bölgesi’nden İstanbul ve çevre illerin her bölgesine çeşitli türde Motorlu Kurye ihtiyaçlarınız için 0212 673 00 39 no’lu telefon numaralarımızdan bizleri arayarak Kurye talebinde bulunabilirsiniz. Size en hızlı şekilde ulaşacak konumda bulunan motorlu kurye personelimiz bulunduğunuz adrese yönlendirilerek gitmesi gereken gönderiniz ortalama 30 dakika içerisinde sizden teslim alınmaktadır.

İstoç Kurye hizmetlerimiz kapsamında Mahmutbey ilçesindenden istediğiniz her semt ve ilçeye anlık iş ya da özel gönderileriz doğrultusunda gitmesi gereken veya alınması gereken her türlü gönderiyi aldırabilirsiniz..Mahmutbey Kurye hizmetimiz sizlere sağladığımız avantajlar tüm istanbul ve çevre illere de bulunan müşterilerimiz tarafından kullanılmakta olup önemli bir çözümortağı olarak kullanılmaktadır. Bu vesileyle zamandan ve maddi yönden sizlere tasarruf sağlanmaktayız. Gönderileriniz daha hızlı bir şekilde gitmesi gereken adrese iletilmektedir. Finansal yönden de müşterilerimize büyük önemde fayda sağlamaktadır.

Sizlere Sağladığımız Avantajlar

Mahmutbey Moto Kurye

Mahmutbey Kurye şirket dışında yapılması gereken tüm işler için birden çok personel alımının gerrektirdiği sosyal sorumluluk da  bertaraf edilmiş olmaktadır.  Ayrıca işe alınan 1 personelin tüm işlere yetişmesi imkansız olmakla birlikte hem iş yükü hem de personel azlığı yaşatacaktır. Tüm bu sorunları göz önüne aldığımız da  Motorlu Kurye gibi İstanbul da En Büyük Kurye Firmaları Arasına girmiş ve istanbul ve  Mahmutbey genelinde bulunan geniş müşteri portföyüne sahip bir Motorlu Kurye firmasından hizmet almak sizler için  büyük bir kolaylık ve çözümü olacaktır

Bölgelerimiz sayfamızdan göndermek istediğiniz semtler hakkın da bilgi alabilir ve bizleri arayarak Fiyat ve Teslimat Süre bilgisini öğrenebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre Normal Kurye , Ekspres Kurye, Vip Kurye ve Arabalı Kurye seçeneklerimizden herhangi birini ya da birkaçını talep edebilir ve gönderinizi en hızlı bir şekilde gideceği adrese ulaştırılması için kayıt oluşturabilirsiniz. 

Mahmutbey Motor Courier Services … Mahmutbey Motorlu Kurye

We provide Moto Courier services around the clock with Mahmutbey Courier. You can request a Courier by calling us on 0212 673 00 39 for your various types of Motor Courier needs from Mahmutbey region to Istanbul and surrounding cities. Our motor courier staff, who are in the position to reach you in the fastest way, are directed to your address and your delivery is received within 30 minutes on average.

Mahmutbey Kurye ( Evdekal Türkiye )

COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) Pandemi dönemin de Sizler için bizler de sahadayız. Asrın Kurye virüsün ülkemize girdiği ilk günlerden itibaren tüm istanbul ve çevre illere ara vermeksizin hizmetine devam etmektedir. Sokağa çıkma yasakların da dahil aldığımız özel izinlerle halkımıza kesintisiz hizzmet vermeye devam ettik. Özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarımıza sağladığımız ücretsiz eczane hizmeti ile sizler tarafından büyük memnuniyet dönüşleri aldık.

Açıklama: Fiyatlar Asrın Kurye firmasının belirlediği şekilde değişmemekte olup gönderinizin gideceği semtlere göre fiyatlandırılmaktadır. 

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri   : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri           : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Bizleri Facebook  Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Esenyurt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim