Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73

Göztepe Kurye Hizmetleri

7/24 Moto Kurye

GÖZTEPE KURYE

Göztepe Kurye Göztepe İstanbul’ un popüler bir şehridir. Kurye alanında trafik akışının sağlanması nedeni ile firmamız Göztepe kurye alanında çeşitli moto kurye işi sağlamaktadır. Götürülmesi gereken evrakların ve teslim edilmesi gereken paketlerin yanı sıra en kapsamlı şekilde sunulmaya çalışan kurye hizmetlerini de gene bizim aracılığımız ile alabilmeniz mümkündür.

Moto kurye hizmeti, kurye işlemlerinin motosiklet vasıtası ile yapılmış halidir. Bu sayede motosiklet ile ürünlerin taşımacılığının yapılması İstanbul trafiğinde ve kalabalık ilçelere giderken daha kolay olmaktadır. Özellikle kargonun daha geç gönderiler sağladığı günümüzde bir de kargo firmalarının alamayacağı ürünler bulunmaktadır. Firmamız İstanbul Motorlu Kurye alanında sizlere Göztepe moto kurye sağlamaktadır. Bu iş tanımına uygun olarak her türlü evrak, belge ve özel ürünler motosiklet aracılığı ile taşınmaktadır. Bu açıdan bakıldığında motosikletin avantajlarının ne kadar büyük olduğunu görebilmek de mümkün olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize özel olarak motosiklet kurye hizmetinin oldukça esnek çalışma saatleri bulunmaktadır. Bu sayede gönderilerinizin en uygun ücretler karşılığında dilediğiniz zaman teslimatının yapılması bu işte ne kadar özel olduğumuzu da göstermektedir.

Göztepe Kurye

ASRIN MOTO KURYE HİZMETLERİ 

Göztepe kurye hizmetleri, çeşitli paketleri ek olarak dosya şeklinde gönderilerin kaybolma riskine karşı özel ihtimam gösterilen belgelerin taşınması hususunda üstün deneyimli personellerimizden yararlanmaktadır. Firmamız Göztepe ilçesi için kurye hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet dahilinde sadece Göztepe ilçesi yer almaz. Aynı zamanda da Göztepe’ den bütün İstanbul ilçelerine kurye dağıtımı sağlanmaktadır. Adresten adrese teslimat sağlandığı için de özel bir çaba sonucu gönderileriniz iletilmektedir.

Firmamız bünyesinde çalışan yüzlerce kuryemiz, İstanbul ve Kocaeli ilçelerine özel olarak her semti iyi bilmektedir. Bu nedenle de götürülmesi gereken evrakı uzun uğraşlar sonucu değil, olabildiğince kısa sürede ve kaliteli içerik özeni ile iletmektedir. Siz değerli müşterilerimize özel olarak sunulan bu çalışma sonucunda da en detaylı şekilde bireysel olarak ya da şirket olarak gönderileriniz iletilmektedir. Kurye hizmetleri kapsamına kiralama hizmeti, anlık gönderi iletme ve aynı zamanda acil gönderi, moto kurye işlemleri girmektedir. Gönderi süresini belirleyerek iletilmesi gereken gün ve saat baz alınarak profesyonel bir dakiklik ile kurye hizmetleri gerçekleştiren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkündür.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye