GÖZTEPE MOTO KURYE

Asrın Kurye

GÖZTEPE MOTO KURYE

Göztepe Moto Kurye bölgesinde hizmete hizmet hizmeti, bu bölge ve civarından çıkacak tüm moto kurye işlerine, evraklarına ve paketlerine taliptir. Ayrıca buradan çıkacak uçak kargo paketlerine, ilaç kurye işlerine ve kiralık kurye ihtiyacınız varsa burada bir bir hizmetimizdir. Akşam saat yediden sonra nöbetçi kuryelerimiz ile sabaha kadar hizmet vermekteyiz. İlk Göztepe ve tasarımı olan tüm insanlar yoğun bir şekilde alıp teslim ediyoruz. Bizleri daha duymayan tüm müşterimiz olacak firmamız sahiplerinin bizi farkettiğiniz anda çalışacak tek firmanın firması bizim firmamız sizde anlayacaksınız. Çünkü şimdiye kadar bizimle çalışan müşterilerimiz hem arkadaşımız, hemde yüzde yüz müşterimiz olarak kaldılar. Çok iddalıyız, yeterki bir varsayılan olsun bizimle çalışın sizde farkını anlayacaksınız.

EXPRESS KURYE

Göztepe Moto Kurye içerisinde hizmet sunmakta. Bu hizmetlerden olan VİP kurye servisi, yerlerimizde yoğun ilgi gösteriyoruz. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye servisi  , kurye kurye hizmetinin süper hızlı bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan yönlendirerek yerlere götürüyor. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden iste yere gitmekte. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapıyor. VİP kurye hizmetinde bundan sonra uzun süredir olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istediğiniz yerdelere ulaştırılmıştır. Normal moto kurye VİP kuryeler gönderileri teslim etti.

Kartal Pendik ilçelerine yaklaşan İstanbul un belkide Türkiye nin en uzun Caddelerinden biri olan bu caddenin başladığı semttir. Fenerbahçe Spor Klübünün futbol stadının tarihi. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu içinde yarı yarıya stadı bu. Yeni haliyle kocaman geniş bir alana sahip bu stad maç günleri müthiş kalabalıklanıyor. Çökmekte bu semt ona göre kalabalık olur. Burada taraftarların oturacağı cafeler, barlar yoğun şekilde bulunur.

Ayrıca dört yoldan bağlayan bir bölge içeride bulunan yarı saydam iki adet benzin istasyonu ve ilk baştaki benzincinin hemen yanındaki burada küçük ve tarihi bir camii vardır. Bu cadde ilerde Fener Kalamış caddesi olarak tek yön yönlendirme olarak tam Bp benzin yoluyla orada ayrılmıştır. Bu yol sahil yolu olarak gen Kartal Pendik ve daha ilerisine kadar devam etti.

MOTORLU KURYE

GÖZTEPE MOTO KURYE

Göztepe Kurye servisi , sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, kalitesinde daha kaliteli bir şekilde cevap verebileceğini düşünüyorum. Şirket kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan tüm gelişmeleri takip ederek takip ediyor. Herhangi bir problem varsa (kaza, motor arızası, diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye kullanıcısı yönlendirmeyi hedefliyoruz.  moto kurye, acil kurye gibi hizmetler firmamızdan devam ediyoruz.

Bizler çalışmalarımızı motorlu kurye olarak bu semtte profesyonel olarak yapmakta ve hızlı ve seri olarak çalışıp, müşteri memnuniyeti yapıltayız.

Moto Kurye  hizmetimiz ile Göztepe’den istanbul ve Çevre illere Motorlu Kurye  gönderisi Yapabilir Veya gönderinizi istediginiz adrese aldırabilirsiniz.

Göztepe Moto Kurye hizmetleri ve avantajları artık  istanbul  ve çevre illerde tüm firmalar ve çevrede en aza inanıyorum . Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde firmamız tarafından çözüme ulaştırılmıştır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde ediyoruz. gerekli olan Motorlu Kurye Gönderisi, Ekspres Kurye Gönderisi, Vip Kurye Gönderisi ya da Arabalı Kurye Gönderileri seçeneklerimizden birini ya da birkaçını isteyebilir veya çağırarak.

İstanbul’da   dünyaya açılan bir motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti:         Gönderi semtine göre 120-180 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Ekspres Kurye Hizmeti:        Gönderi semtine göre 120-150 dakika boyunca alınır, teslim edilir.

Vip Kurye Hizmeti:                Gönderi semtine göre 45-75 dakika arasında alınır, teslim edilir.

Açıklama: Fiyat ASRIN KURYE’nin belirlediği gönderiyle yapılacak semtlere göre hesaplanır.

Kurye gönderileriniz için lütfen arayınız.

Tags:

One response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim