Halkalı Kurye

Halkalı Kurye Zamandan Kar Etmenin Adresi

Halkalı Kurye Halkalı kurye ile hangi boyut ve ağırlıkta olursa olsun gönderilerinizi güvenli şekilde alıcıya ulaştırabilirsiniz. Son dönemde yaygın olarak hayatımıza giren kurye firmaları gün geçtikçe faaliyet alanını artıran hizmet alanlarından biridir. Bu kapsamda kurye firmaları kargolardan bir kısım hususlarda ayrılarak faaliyetlerini yürütür.

 • Kurye faaliyetlerini kargo sektöründen ayıran en önemli özellik zamandır.

 • İstanbul içi gönderilerin alıcıya ulaştırılması kargo firmalarında birkaç günlük zaman dilimini gerektirse de kurye firmalarında gönderileriniz aynı gün alıcılara ulaştırılır.

 • Kargo firmalarında gönderilerin teslimatı ile ilgili kendiniz bilgi almanız gerekirken kurye gönderilerinin alıcılara teslim edildiği ile ilgili SMS ve e-mail bilgilendirmesi alabilirsiniz.

 • Kurye sektörü kargolara nazaran çok daha güvenlidir.

Halkalı Kurye Faaliyetleri Nelerdir?

Halkalı Kurye HizmetleriHalkalı kurye bünyesinde ihtiyacınıza uygun birçok faaliyet alanı bulabilirsiniz. Bunun için her şeyden önce gönderinizin ne zaman teslim edilmesini istiyorsunuz buna karar vermeniz gerekir. Firmamız bünyesinde yapılan kurye faaliyetleri aşağıdaki hizmetleri kapsar.

 • Normal kurye gönderileri ortalama 120-180 dakika arasında alıcıya teslim edilmektedir.

 • Ekspres kurye gönderileri ortalama 60-120 dakika arasında alıcıya teslim edilir.

 • VIP kurye gönderileri ortalama 30-60 dakika arasında alıcıya teslim edilir.

Yazının bir önceki başlığında da anlatıldığı gibi hiçbir kargo firması yukarıdaki ortalama teslim sürelerinde teslimat yapamaz. Kargoların taşınma şekli, kargo aktarma noktalarında gönderilerin toplanıp bu merkezlerden alıcılara ulaştırılması prensibi ile yapılır. Bu şekilde teslimat da ortalama 2-3 günlük bir zaman dilimini gerektirir.

Kurye Hizmetlerinde Kullanılan Ulaşım Vasıtaları Nelerdir?

Gönderilerin adreslere dağıtılması için bir kısım ulaşım vasıtaları kullanılır. Söz konusu vasıtaları başında motosikletler gelir. Sokakta dolaşırken de etrafınıza baktığınızda birçok motorlu kurye personeli görebilirsiniz. Peki, bu sektörde neden ağırlıklı olarak kuryeler bu vasıtayı kullanır?

 • Motosiklet, yoğun trafikte en kıvrak ve pratik ulaşım vasıtasıdır.

 • Motosikletin sepetine sığacak nitelikteki gönderilerin en ideal ulaşım vasıtası motosiklettir.

 • Motosikletin yakıt sarfiyatı arabalara nazaran çok daha düşüktür.

Her ne kadar motosiklet, kurye faaliyetlerinin temel ulaşım vasıtası olsa da kimi durumlarda bu vasıta ile dağıtım yapılamaz. Bu kapsamda arabalı kuryelere ihtiyaç duyulur. Peki, hangi durumlarda arabalı kurye tercih edilmelidir?

 • Gönderilerin ağırlığı ya da hacmi motosiklette taşınmasını imkânsız kılar.

 • Yağışlı havalarda motosiklet ile gönderi dağıtımlarının yapılması son derece risklidir. Bu kapsamda arabalı kuryelerin tercih edilmesi daha güvenlidir.

Uçak Kurye Nedir?

Halkalı Uçak Kargo Son dönemde modern kurye hizmetlerinden biri de uçak kuryedir. Halkalı kurye olarak uçak kurye hizmetini de müşterilerimize sağlıyoruz. Uçakla havaalanına gelen gönderileriniz kurye personelimiz tarafından havaalanından alınıyor. Sonrasında hızlı şekilde alıcılara ulaştırılır.

Kargo şirketleri de uçakla gönderilerin ulaştırılmasını sağlar. Fakat gönderiler havaalanı kargo dağıtım noktalarında bekletilip buradan kargo şirketlerine teslim edilir.

Söz konusu sürecin işletilmesi zaman kaybına neden olmaktadır. Kurye hizmetlerin aracılığı ile destek alacaksanız gönderileriniz bu sürece tabi tutulmaz. Dolayısıyla alıcıya ulaştırılması çok daha hızlı olur.

Kurye Kiralamanın Avantajları Nedir?

Halkalı Acil Kurye Halkalı kurye bünyesinde hizmet verilen alanlardan biri de kurye kiralamadır. Günümüzde işletmelerin kurye bulundurulması bir ihtiyaçtan öte zorunluluktur. Özellikle paket servisin yoğun olarak yapıldığı gıda işletmeleri kurye personeli bulundurmak isterler. Fakat kurye çalıştırmanın bir kısım zorlukları vardır. Firmamızın kurye kiralama avantajından istifade ile aşağıdaki avantajları elde edebilirsiniz.

 1. Kurye personelinin maaş, sigorta gibi giderlerinden firmamız sorumludur.

 2. Kurye personeli eğitimli, seçkin kişilerden kurulmuş olur.

 3. İnsan ilişkileri güçlü personel ile müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Kurye kiralama hizmeti, işletmelere yönelik bir hizmet alanıdır. Kurye kiralamak istediğinizde müşteri temsilcimizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Talebinizin alınmasından sonra hazırlanan sözleşme işletme ve firmamıza imzalatılır. Sözleşme imzalandıktan sonra kurye personeli işletmenize tahsis edilir.

Gece Kurye Hizmeti Nedir? Sizlere Ne Katar.!

Halkalı kurye bünyesindeki hizmet alanlarından biri de gece kurye desteğidir. Firmamız bünyesinde verilen kurye desteği 7/24 esasına göre verilir. Bu kapsamda ihtiyaç duyduğunuz her zaman kurye talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bize emanet ettiğiniz tüm gönderilerinizi kendi eşya ya da paketlerimiz gibi görüyor ve önemsiyoruz. Bu kapsamda her türlü gayreti göstererek faaliyetlerimizi icra etmeye çalışıyoruz. Sektörün kurye alanındaki gereksinimlerinin farkındayız. Tüm faaliyetlerimizi bu bilinçle icra ediyor, kendimizi geliştirerek sektör içerisindeki varlığımızı sürdürüyoruz. Bizleri İnstagram Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Halkalı Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Veri Güvenliği Polikamız Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilir yada Buradan İndir ‘e Bilirsiniz

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ ve İstanbul Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim