Dilovası Moto Kurye

Dilovası Moto Kurye Hizmetleri

Kocaeli’ nin İstanbul ile sanayi bakımından birbirine bağlı ve ayrılmaz bütün olan ilçesi Dilovası Moto Kurye ile tamamen birbirlerine bağlanacaktır. Bu sayede acil evrak, acil gönderi, sanayi ve lojistik alandaki paket kurye gönderimleri bir telefon kadar uzağınızdaki firmamız ile sağlanmaktadır. İstanbul geneline sunulan bu hizmet Kocaeli’ nin sanayi ve lojistik alanında öne çıkmış; İstanbul ile ayrılmaz bir bütün olan Kocaeli ilçelerini de kapsamaktadır.

Dilovası Moto Kurye

Dilovası da tıpkı Derince ilçesi gibi Kocaeli’ nin bir ilçesidir. Yalnız İstanbul ile yakınlığı neredeyse İzmit ile eşdeğer seviyededir. Bu nedenle sektörel bazlı olarak düşünecek olduğumuzda Derince moto kurye hizmetleri kapsamında müşterilerine özel taşımacılık ve kurye hizmetini sunan firmamız ile tanışabilirsiniz. Motosikletli kurye hizmeti acil gün içerisinde iletilmesi gereken evrakların ve belgelerin taşınmasında ya da özel amaçlı olarak paketlerin iletilmesinde adrese teslim hizmetini gerçekleştirmek için bir araç olarak kullanılmaktadır. Sizler de moto kurye alanında gönderilerinizi firmamız üzerinden İstanbul Kocaeli arası yakın ilçelere yönlendirebilirsiniz. Acil evrak gönderiminde kişileri yormadan motosikletli çözümler sunmaya çalışan firmamız sayesinde evraklarınız dilediğiniz zaman gönderilere çıkar. Hem daha hızlı hem de daha güvenilir olarak hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür.

Kurye hizmetleri çeşitli araçlar ile sağlanan özel ürünlerin gönderimi işlemidir. Bu araçlar İstanbul trafiği göz önünde bulundurulduğu zaman genellikle motosiklettir. Çünkü motosiklet sayesinde İstanbul trafiğinde takılı kalmadan hızlı ilerleyebilmek oldukça önemli olabilmektedir. Kurye hizmetlerini en kapsamlı şekilde müşterilerimizin ayağına kadar getiren firmamız Dilovası kurye hizmetleri sağlamaktadır.

Asrın Kurye Tüm İstanbul Ve çevre İllerde

Dilovası Kocaeli’ nin bir ilçesi olmasına rağmen aynı zamanda İstanbul’ a da en yakın ilçedir. Bu sayede özellikle sektörel amaçlı iş için kullanılan kurye hizmetlerini hem Kocaeli’ nin yakın ilçelerinde sağlamakta hem de İstanbul’ un Asya ve Avrupa yakasına sağlamaktadır. Dilovası kurye hizmetlerinin içeriği genellikle evrak ve özel gönderim paketleri olmaktadır. Ayrıca şirketler kurye hizmetini diledikleri süre zamanına kadar kiralayabilme hakkına da sahiptir. Özellikle büyük firmaların hem personel çalıştırma hem de motosiklet alması ve bu araçların bakım ücretlerini daha uygun getirmenin en kolay yolu firmamızdan moto kurye hizmeti kiralamaktır. Bu sayede ekstra masrafa gerek olmadan ve çeşitli prosedür iş yükünü de getirmeden taşımacılık ve adrese teslimat işleminde bizlere güvenebilirsiniz.

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul ve Dilovası’nda hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri            : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

Gebze Kuryeİstanbul Kurye

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim