Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Fikirtepe Kurye

7/24 Moto Kurye

FİKİRTEPE KURYE HİZMETİ

İstanbul’ un Fikirtepe ilçesinde sunulan Fikirtepe Kurye hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir kurye dağıtım programı sunulmaktadır. Sağlayıcılığını yaptığımız kurye hizmetimiz uygun plan ve programa dahil olarak gönderilmek istenilen evrakların İstanbul genelinde gidilecek adreslere bırakılmasını sağlamaktadır. Kargo kapsamında küçük paketlerin ve aynı zamanda evrak, belge vb. gönderilerin güvenilir bir teslimat ile yerine ulaştırılması sağlanmaktadır.

Fikirtepe Moto Kurye

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe moto kurye hizmeti, firmamızın Fikirtepe ilçesinde sağlamış olduğu moto kurye işlemlerini kapsamaktadır. Bu işlemler taşıma sırasında sıkıntı çıkarabilecek ya da özen ve hassasiyet gerektiren ürünlerin acil bir şekilde belirli bir saat ve program dahilinde iletilmesini sağlamaktadır. Kırılabilir ürün, önemli evrak, kıymetli belge, acil gitmesi gereken bir kurye işlemleri için hızlı, güvenilir teslimat sağlayan firmamızı her koşulda denemenizi tavsiye ederiz. Motosikletli kuryelerin esnek çalışma zamanı sayesinde müşterilerin işlerinin çözümlenmiş olması önemlidir. Teslim alınan paketler ya da evraklar özen gösterilerek ve trafik kurallarına uyularak istenilen adrese teslim edilir. Bu sayede firmamızın moto kurye hizmetini deneyimlediğiniz zaman günlük, haftalık, aylık olarak moto kurye hizmeti kiralamanız da mümkün olacaktır.

Moto Kurye Hizmetleri

Fikirtepe ilçesinde sunulan kurye hizmeti sonucunda güler yüzlü müşteriler ve anında çözümlenmiş işler kazanılır. Firmamızın sağlamış olduğu Fikirtepe kurye hizmetleri, Fikirtepe ilçesinden başlayarak bütün İstanbul ilçelerine geniş bir ağ ile moto kurye alanını kapsamaktadır. Bu sayede acil gönderilmesi gereken paketler de trafiğe takılmadan olabildiğince hızlı ve trafik kurallarına uygun şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Motosiklet kullanılmasının avantajının yaşanması nedeni ile Fikirtepe ve İstanbul’ un bütün ilçelerinde yer alan trafik sorunu da çözümlenmiş olmaktadır. Kişilerin ancak şahsi araçları ile götürmek durumunda kalacağı ve bunu yaparken de trafiğe takılacağı ve zamanında yetiştiremeyeceği işleri onların adına biz gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede mutlu ve güler yüzlü müşteriler kazanmaktayız. Kurye hizmetleri insan ilişkilerini temel planda ele alan bir iştir. Bu nedenle ürünün teslim alındığı kişi ile iletilmek istenen kişi arasındaki mesafeleri minimuma indirerek zamanında teslimat sağlamaktayız. Kişisel işler, firma işleri, düzenli olarak taşınması gereken kurye evrak ve ürünlerinde İstanbul’ da büyük ilgi gören firmamızla çalışabilirsiniz.

Fikirtepe Courier Service

With the Fikirtepe Courier service offered in Fikirtepe district of Istanbul, you and our valued customers are provided with a fast and reliable courier delivery program. Our courier service that we provide ensures that the documents to be sent as part of the appropriate plan and program are left to the addresses to be visited throughout Istanbul. Within the scope of the cargo, small packages as well as documents, documents, etc. Shipments are provided with reliable delivery.

Asrın Kurye ile çalışan tüm İstanbul ve Kadıköy de hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri   : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri   : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler  i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye