Fikirtepe Kurye

FİKİRTEPE KURYE HİZMETİ

Fikirtepe Kurye

Fikirtepe Kurye : İstanbul’ un Kadıköy ilçesinde sunulan Fikirtepe Kurye hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir kurye dağıtımprogramı sunulmaktadır. Sağlayıcılığını yaptığımız kurye hizmetimiz uygun plan ve programa dahil olarak gönderilmek istenilen evrakların İstanbul genelinde gidilecek adreslere bırakılmasını sağlamaktadır. Kargo kapsamında küçük paketlerin ve aynı zamanda evrak, belge vb. gönderilerin güvenilir bir teslimat ile yerine ulaştırılması sağlanmaktadır.

Fikirtepe Moto Kurye

Fikirtepe moto kurye hizmeti, firmamızın Fikirtepe ilçesinde sağlamış olduğu moto kurye işlemlerini kapsamaktadır. Bu işlemler taşıma sırasında sıkıntı çıkarabilecek ya da özen ve hassasiyet gerektiren ürünlerin acil bir şekilde belirli bir saat ve program dahilinde iletilmesini sağlamaktadır. Kırılabilir ürün, önemli evrak, kıymetli belge, acil gitmesi gereken bir kurye işlemleri için hızlı, güvenilir teslimat sağlayan firmamızı her koşulda denemenizi tavsiye ederiz. Motosikletli kuryelerin esnek çalışma zamanı sayesinde müşterilerin işlerinin çözümlenmiş olması önemlidir. Teslim alınan paketler ya da evraklar özen gösterilerek ve trafik kurallarına uyularak istenilen adrese teslim edilir. Bu sayede firmamızın moto kurye hizmetini deneyimlediğiniz zaman günlük, haftalık, aylık olarak moto kurye hizmeti kiralamanız da mümkün olacaktır.

Moto Kurye Hizmetleri

Fikirtepe

Fikirtepe ilçesinde sunulan kurye hizmeti sonucunda güler yüzlü müşteriler ve anında çözümlenmiş işler kazanılır. Firmamızın sağlamış olduğu Fikirtepe kurye hizmetleri, Fikirtepe ilçesinden başlayarak bütün İstanbul ilçelerine geniş bir ağ ile Motorlu Kurye alanını kapsamaktadır.

Bu sayede acil gönderilmesi gereken paketler de trafiğe takılmadan olabildiğince hızlı ve trafik kurallarına uygun şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Motosiklet kullanılmasının avantajının yaşanması nedeni ile Fikirtepe ve İstanbul’ un bütün ilçelerinde yer alan trafik sorunu da çözümlenmiş olmaktadır.

Fikirtepe Kurye Kullanmanın Avantajları

Kişilerin ancak şahsi araçları ile götürmek durumunda kalacağı ve bunu yaparken de trafiğe takılacağı ve zamanında yetiştiremeyeceği işleri onların adına biz gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede mutlu ve güler yüzlü müşteriler kazanmaktayız.

Kurye hizmetleri insan ilişkilerini temel planda ele alan bir iştir. Bu nedenle ürünün teslim alındığı kişi ile iletilmek istenen kişi arasındaki mesafeleri minimuma indirerek zamanında teslimat sağlamaktayız. Kişisel işler, firma işleri, düzenli olarak taşınması gereken kurye evrak ve ürünlerinde İstanbul’ da büyük ilgi gören firmamızla çalışabilirsiniz.

Asrın Kurye ile çalışan tüm İstanbul ve Kadıköy de hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri   : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri   : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler  i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

Bizleri instagram Hesabımızdan Takip Edebilirsiniz.

Beyazıt Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

☎️ 0212 673 00 39 | ☎️ 0543 346 63 73 | ASRIN KURYE

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim