Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

İstanbul Kurye

7/24 Moto Kurye

İSTANBUL KURYE

İSTANBUL KURYE HİZMETLERİ

İstanbul Kurye Paket, koli, evrak gönderilerinizin iletiminde sıkıntı mı yaşıyorsunuz, sizin için zaman önemli mi? Bu sorulara vereceğiniz cevap evet ise gönderilerinizi kurye ile gönderme yoluna gitmelisiniz. Gönderilerinizi iletme konusunda zaman sizin için çok önemli ise bir evrakı ya da paketi elden teslim etmek için sarf edeceğiniz yol sandığınızdan da meşakkatli olabilir. İstanbul kurye hizmetimizden faydalanarak çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilerinizi iletebilirsiniz.

İSTANBUL KURYE

Asrın kurye olarak gönderilerinizi hızlı, güvenli ve kaliteli bir şekilde göndereceğiniz adresten alarak gideceği adrese ulaştırmaktayız. Acil olarak sevdiğinize bir sürpriz yapmak istiyor olabilirsiniz ya da önemli bir evrakınızı gideceği yere ulaştırmak istiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bir teslimat aracı arıyorsanız henüz kurye hizmeti ile tanışmamışsınız demektir.

Kurye hizmetini duymuş ancak bazı tereddütleriniz de olabilir. Bu konuda hem çekinceleriniz hem de maliyeti konusunda şüpheleriniz olabilir. Ancak düşündüğünüzün aksine İstanbul kurye hizmetimiz ile yapacağınız gönderiler en kısa sürede ve güvenle gideceği adrese ulaştırılmaktadır. Diğer yandan tahminlerinizin de ötesinde çok daha ekonomik bir gönderim hizmeti alabilirsiniz.

Asın kurye firması İstanbul içinde geniş hizmet ağı ile özel olarak kurye hizmeti alabileceğiniz firmalardan biridir. İhtiyacınız karşısında gönderinizi kuryemize teslim ettikten sonra size düşen arkanıza yaslanıp teslim edildi bilgisinin gelmesini beklemek olmalıdır.

Dilerseniz küçük bir paket ya da bir evrak fark etmeksizin İstanbul kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurye Nedir?

Bir adresten başka bir adrese gönderilmesi gereken evrak, koli, paket gibi küçük ölçekli ürünlerinizi kurye aracılığı ile rahatlıkla gönderebilirsiniz. Bir adresten başka bir adrese götürülmesi gereken paketi ya da evrakı adresten alarak teslim etmesi gereken adrese götürme yolunda hizmet veren firmalar kurye hizmeti sunmaktadırlar.

Sektördeki ihtiyaçlara göre alternatif seçeneklerle hizmet veren bu firmalar kurye sektöründe yenilikçi bir akımla adeta birbirleriyle yarışır duruma gelmişlerdir. Bu firmalar sundukları kaliteli hizmetler ile müşteri memnuniyetini sürekli yukarılara taşımakta ve çıtayı sürekli yükseltmektedirler.

Başlangıçta arabalı kurye olarak hizmet vermeye başlayan bu firmalar zamanın ihtiyaçlarına göre hem genç nesli istihdam etme adına hem de daha hızlı bir taşımacılık adına motorlu kurye hizmetini de sektörde bir alternatif olarak sunmuşlardır.

Çağımız zamanın en değerli olduğu çağlardan biridir. Zamanın en değerli olduğu bu çağa büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğu da göz önüne alındığında ideal tercih olarak motorlu kurye hizmetleri gündeme gelmiştir. Bu sayede bireysel ya da kurumsal olsun artık hiç kimse gönderisini kendisi elden teslim etme yoluna gitmemektedir. Zaman kaybı yaşamadan ekonomik fiyatlar ile gönderiler artık hızlı ve güvenilir bir şekilde motorlu kuryeler tarafından taşınmaktadır.

Motorlu Kurye Nedir ?

İstanbul Kurye

Kurye sektöründe bir firmada şirket içi eğitimlerini almış hizmet veren motorlu kuryeler, arabalı kurye hizmetine alternatif olarak geliştirilmiş bir seçenektir. Bununla birlikte acil gönderi teslimatlarında kısa sürede adrese ulaşması gereken gönderileri motorlu kurye personelleri zamanında adrese ulaştırmaktadır.

Arabalı kuryelere nazaran trafiğe takılmadan, dar sokaklardan geçen motosikletli kuryeler gönderileri gideceği adrese zamanında ulaştırmaktadır. Müşteri ile diyalogları iyi olan, motosiklet ehliyeti olan ve iyi derecede kullanabilen hemen herkesin çalışabileceği bir alan olan motorlu kurye sektörü hızla yükselen ve sürekli gelişen bir sektördür.

Serbest zamanlı çalışma sisteminde müşteri ihtiyaçlarına göre haftanın her günü ve saatinde hizmet sunmaktadır. Bu sayede hafta sonları olsun ya da gece geç saatlerde olsun İstanbul kurye hizmetinden faydalanılabilmektedir.

Özellikle trafiği yoğun büyük şehirlerde müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için motorlu kuryeler hazır beklemektedir. Asrın kurye çağrı merkezine talebinizi ilettiğiz andan itibaren adresinize en yakın motorlu kurye adresinize yönlendirilir.

Adresinizden hızlı bir şekilde teslim alına gönderiniz hiç vakit kaybetmeden gideceği adrese doğru motorlu kurye tarafından götürülür. Gönderiniz kısa bir süre içinde ve güvenilir bir şekilde gideceği adrese adresten alındığı gibi teslim edilir.

İstanbul İçi Kurye Hizmetleri

İstanbul kurye hizmetleri her ne kadar kurumsal firmalar tarafından tercih edilse de bireysel ihtiyaçlarda da en akılcı çözümlerden biridir. Sektörün giderek gelişmesi ve artan müşteri ihtiyaçları nedeniyle motorlu kurye olarak alternatif hizmet seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun gönderi hizmetini seçebilirsiniz.

Arabalı kurye hizmetlerinin yanı sıra motosikletli kurye hizmetleri ile de güvenizi kazanan firmalar en hızlı ve en ekonomik şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İstanbul gibi kalabalık bir şehrin yoğun trafiğinde artan gönderi ihtiyaçları ve yetişmeyen evraklar İstanbul kurye hizmetleri ile artık sorun olmaktan çıkıyor.

İstanbul’un her noktasında kurye hizmeti sunan firmalar hizmet kalitesi ve hızlı hizmet ile birbirleriyle yarış halindedirler. İstanbul ve çevresindeki illere kurye hizmeti veren Asrın kurye, İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Kolaylıkla ulaşabileceğiniz deneyimli personelimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Özellikle kötü hava şartları, yoğun trafik ve dar sokaklar gibi olumsuz durumlarda dahi gönderileriniz aynı gün içinde gideceği adrese ulaştırılmaktadır.

Acil Moto Kurye

İstanbul Kurye

Tüm acil ihtiyaçlarınızda alternatif bir çözüm olarak acil kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamız 7/24 sizlere acil moto kurye hizmeti vermektedir. Bir telefonla ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize acil motorlu kurye kaydı bırakmanız yeterlidir.

Telefonu kapatmanızın ardından operatörümüz adresinize en yakın kuryemizi size yönlendirecektir. Dakikalar içinde adresinize ulaşan kuryemiz hızla gönderinizi alarak gece, gündüz, yaz, kış demeden alıcının adresine gönderinizin teslimatını gerçekleştirecektir.

Arabalı kurye araçlarına göre trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde hareket eden personelimiz çok kısa bir süre içinde alıcının adresine ulaşacaktır. Kaliteli ve güvenilir bir kurye hizmeti olarak faydalanabileceğiniz acil motorlu kurye hizmetimiz ile artık hiçbir gönderinizin yetişmeyeceği endişesine kapılmayacaksınız.

Sizin için olumsuz hava şartlarına, trafiğe ve dar sokaklara meydan okuyan personelimiz süratleri ile kalıcı bir memnuniyet duymanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca gönderiniz teslim edildikten sonra teslim edildi bilgisi tarafınıza anında ulaştırılacaktır.

İstanbul Kurye Hizmet Kalitesi

İstanbul içinde diğer kurye firmaları gibi kurye hizmeti vermekteyiz. Ancak bizi diğer firmalardan ayıran ve başarımızın anahtarı hizmet odaklı çalışıyor olmamızdan gelmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Asrın kurye, sektörde müşteri memnuniyeti sağlamış ender firmalardan biridir.

Sektörde 20 yıllık bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip olan firmamız, deneyimli moto kurye personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli olan firmamız İstanbul içine hizmet verdiği gibi çevre illere de İstanbul kurye hizmeti vermektedir.

Küçük büyük ayrımı yapmadan tüm gönderilerinizi büyük bir titizlikle gideceği adrese ulaştırarak yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle sizlere büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Sizin yapmanız gereken gönderiniz hazır olduğunda telefon numaralarımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunmalısınız.

Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz size ulaşıp hızlı ve güvenilir bir şekilde belirttiğiniz adrese gönderinizi ulaştırırız. Toplu dağıtım hizmeti ile katalog, duyuru, süreli yayın, promosyon, küçük paket broşür gibi gönderilerinizin de hızlı, sistemli ve ekonomik bir şekilde dağıtımı yapılır. Asrın kurye sizlere bir telefon kadar yakın. Arayın bizi hizmet kalitemizden faydalanın.

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderiler i: 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63

ATAŞEHİR KURYEKAVACIK KURYE

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye