Topkapı Matbaacılar Sitesi Kurye

Topkapı Matbaacılar Sitesi Kurye Hizmeti

Asrın Kurye siz değerli Topkapı matbaacılar sitesi esnafına 7 gün 24 saat motorlu kurye hizmeti sağlamaktadır günün her saatinde bizleri arayabilirsiniz, motorlu kurye ihtiyaçlarınıza 20 yıllık tecrübesiyle ve sektörün en deneyimli personeliyle sizlere gereken en iyi hizmeti sorunsuz bir şekilde sunmak için çalışıyoruz.

TOPKAPI MATBAACILAR SİTESİ KURYE

Topkapı istanbul’un en yoğun semtlerinden biri olma özelliğini bulunduruyor. Trafik karmaşasının ve insan yoğunluğunun olduğu topkapı da maalesef hayat biraz yavaş ilerlemekte. Buna birde iş yoğunluğu eklenince topkapı gittikçe karmaşıklaşıyor işte tamda burada sizlerin yardımına koşuyoruz. Topkapı matbaacılar sitesi kurye olarak topkapının belki de en yoğun sitesi olan topkapı matbaacılar sitesi çevresinde sürekli olarak motorlu kurye bulundurmaktayız.

Topkapı Acil Kurye İhtiyaçlarınızda Çözüm Ortağınız

Bağcılar merkezli firmamız personelleri siteden çıkacak her gönderiyi en hızlı bir şekilde alabilmek için hazır vaziyette bekletilmektedir. Siteye en çok hizmet eden Asrın Kurye çeşitli uygulamalarıyla sizlere 20 yıldır hizmet etmektedir. İstanbul’un tüm semtlerinden olduğu gibi çevre illere de gönderi yapabilir ve gönderi aldırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre çeşitli motorlu kurye seçeneklerimiz’den birini tercih ederek  isteyeceğiniz kurye ile istanbul ve çevre illere motorlu kurye çağırabilirsiniz.

Göndereceğiniz paketin/zarfın üzerine adresi yazmanız yeterli olacaktır. Sektör de en deneyimli personellerimiz gönderiyi sizden alıp gideceği adrese en kısa zaman da teslim edecektir. Topkapı Kurye hizmetleri ve avantajları artık istanbul ve çevre illerde tüm firmalar ve bireysel müşterilerimiz  tarafından önemli bir çözüm yolu olarak sürekli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekle birlikte işler daha hızlı şekilde firmamız tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Finansman ve işleyiş anlamında daha hızlı dönüşler elde edilmektedir. ihtiyacınız doğrultusunda Site esnafına en hızlu bir şekilde Motorlu Kurye Hizmetini sağlamaktayız. Bizler 20 Yıllık Tecrübeye dayanarak İstanbulun bir ucundan diğer ucuna güvenli, Hızlı, ve kaliteli Motorlu Kurye Hizmetini Tüm müşterilerimize 7/24 sağlamaktayız. 

Asrın Kurye  ile çalışan tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212 673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

 

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim