BOSTANCI KURYEBOSTANCI KURYE

BOSTANCI KURYE Kişisel gönderilerin, lojistik ve kargo kapsamındaki gönderilerin, restoran, kurum ve kuruluş gönderilerinin İstanbul genelinde istenilen ilçeye teslimatı yapılmaktadır. Bostancı kurye hizmeti ile sağlatılan bu uygulama sayesinde kurye hizmetleri sağlanabilmektedir. İstanbul’ un Bostancı ilçesinden İstanbul geneli her ilçeye adrese teslim kurye hizmeti sağlanmaktadır.

Motorlu Kurye

Firmamız müşterilerine hem güler yüzlü hem de olabildiğince nazik bir moto kurye hizmeti sunmaktadır. Çünkü bu sektörde taşımacılık ana prensip gibi görünse de insani ilişkiler de her zaman ön plana alınacak olan değerlerdir. İnsan ilişkilerini ve müşteri bazlı çalışma prensibini geliştirmiş olan kişiler kuryelik vasfını her zaman üstlerinde taşımaktadır. İşte firma olarak da kadromuza aldığımız çalışma ekibimizi bu denli hassasiyet ile seçmekteyiz. Biz Bostancı moto kurye hizmetlerini sağlayan bir ekibiz. Bu ekip oldukça profesyonel alanlarda evrak ve belge taşımacılığına yönelik hizmet sağlamaya devam etmektedir. Köklü ve bu alanda deneyimleri mevcut olan bir firma olarak çalışmalarımızı İstanbul geneline yayarak taşımacılık ve kurye alanında başarıları oranımızı her geçen gün katlamaktayız.

Moto Kurye Hizmetleri

Çağımızın getirdiği bir hız talebi bulunmaktadır. Bu hız artık günlük işlerin daha kolay çözümlenmesi adına büyük önem sarf etmektedir. Hız konusunda olabildiğince titiz davranılması gerekmektedir. Aynı zamanda da kıymetli sayılabilecek, kargo ile taşımacılığı yapılamayacak ürünlerini evrakların ve resmi belgelerin iletilmesi hususunda da yardımcı olunması gerekmektedir. Bostancı kurye hizmetleri kapsamında firmamız siz değerli müşterilere, evrak ve ürün taşımacılığı hizmeti saplamaktadır. Bu kapsamda her zaman kurye hizmetlerinin en akılcı çözümü olan moto kurye sektörün hızlı ve çözüm odaklı bir uygulaması olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Moto kurye sektörünün İstanbul geneline yayılmış geniş bir ağı olarak, sorun çözücü ve direkt olarak işe yoğunlaşmış bir disiplin ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamızdan kurye hizmeti almak için sizler de en kısa sürede size gelmesi gereken ya da sizden iletilmek üzere kurye kapsamına girecek olan eşyalarınızı yönlendirebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz ve evrakın nereye gideceğini, ne zaman iletilmesi gerektiğini söylemeniz yeterli olacaktır. Hızlı bir şekilde adresten teslim alınan evrakınız aynı güvenilirlik ve hız ile iletilmesi gereken adrese götürülecektir.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Bostancı da büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

 

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE