Bostancı Kurye

Bostancı Kurye İle Hızlı Teslimat

Bostancı Kurye Herhangi bir adrese paket gönderilmek istendiğinde müşteri tarafından aranan en önemli husus Bostancı Kurye hizmetidir. Motorlu kurye sektöründe 20 yılı aşkın zamandır hizmet evren Asrın kurye ile paketleriniz güvenli ve hızlı şekilde teslim edilir. İstanbul’un her bir noktasına güvenli taşımacılık kapsamında kurye hizmeti verilir. Firmamız yılların birikiminden istifade ile kısa sürede sorunsuz teslimat gerçekleştirir. İstanbul Türkiye’nin en yoğun ve kalabalık şehridir. Bu hali ile doğal olarak trafik sorununun da yaşandığı bir kenttir. Bu denli yoğun trafiğin yaşandığı bir şehirde ürünlerin teslimatı uzun zaman alabilir. Bu sebeple bireysel olarak olduğu gibi kurumsal olarak da firmamızı tercih edebilirsiniz. Bostancı Kurye

Firmamızın kullandığı Bostancı Kurye vasıtaları ile ürünleriniz trafik probleminden etkilenmeden süratle gideceği adrese ulaştırılır. Bu kapsamda sektörde kullanılan en yaygın vasıta motosiklettir. Söz konusu vasıtalar sayesinde İstanbul’un bunaltıcı trafik yoğunluğundan etkilenmeden paket teslimatı sağlanır. Aynı zamanda bu araçların kurye hizmetlerinde kullanılması hem işletme için düşük maliyetli, hem de müşteriler için cazip fiyatlıdır. Motorlu kuryeler motosiklet kullanımı konusunda deneyimli, ehliyeti olan ve mesleki yeterliliğe sahip kişilerdir. Ayrıca tüm kurye personelimiz insan ilişkileri konusunda eğitimli kişilerden oluşur. Bu sayede işletme olarak paket dağıtımlarında firmamızı tercih ederseniz müşterilerinize mahcup olmazsınız.

Bostancı Kurye Dağıtım Alternatifleri Nedir?

Firmamız bünyesinde yapılan zarf ya da paket dağıtım seçenekleri arasında birçok alternatif vardır. Bünyemizdeki tüm alternatifler % 100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına geliştirilmiştir. Paketlerin teslimat süreleri dikkate alınarak belirlenen alternatifler arasında kendiniz ya da işletmeniz için uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Kısmen esnek bir zaman diliminde paketlerin teslim edilmesini arzu eden müşterilerimiz normal kurye alternatifini tercih ederler. Bunun yanı sıra kısa sürede teslimat isteyen müşterilerimiz ekspress kurye alternatifinden yararlanabilirler. Buna benzer seçeneklerle belirlenmiş dağıtım alternatiflerimiz şunlardır:

  • Normal Kurye

  • Arabalı Kurye

  • Ekspress Kurye

  • Gece Kurye

  • Uçak Kurye

  • Toplu Dağıtım

  • VIP Kurye

Tüm kurye alternatiflerimizde ürün teslimatlarının kısa sürede tamamlanması esas alınır. Kurye hizmetlerinde prensibimiz paketlerin hasarsız ve problemsiz şekilde tesliminin sağlanmasıdır. Firmamız bünyesinde müşterilere sunulan kurye alternatiflerinden son derece cazip fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kurye sektörü‘nde öncü konumda olan firmamız İstanbul’un en gözde kurumlarından biridir. Yaptığımız işin müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanması en büyük gurur kaynağımızdır. Bu kapsamda sürekli kendimizi geliştirme ve kalite standartlarımızı artırma gayreti içerisindeyiz.

Firmamızla ilgili aklınıza takılan tüm sorulara sitemizi ziyaret ederek cevap bulabilirsiniz. Emin olun firmamız hakkında yeterli bilgiye ulaştığınız zaman tercihiniz bizden yana olacaktır. Firmamız bünyesindeki Bostancı Kurye gönderileri 120-180 dakika arasında teslim edilir. Ekspress kurye teslimatları 60-120 dakika arasında, VIP gönderiler ise 30-60 dakika arasında teslim edilir.

Şehirlerarası Kurye Hizmeti Var Mıdır?

Bostancı Moto Kurye Asrın Kurye bünyesinde yapılan paket taşımacılığında şehir içi hızlı kurye hizmetinin yanında Şehirler Arası Kurye hizmeti de gerçekleştirilir. Tüm çevre illere sorunsuz ve hızlı şekilde kurye hizmeti verilmektedir. İstanbul’dan acil olarak gönderilmesi gereken evrak ya da paketleriniz çevre illere aynı gün içerisinde teslimat yapabiliyoruz. Firmamızdan talep etmeniz durumunda saatler içinde paketleriniz evinizden alınır. Tecrübeli motorlu kurye personelimiz kısa sürede çevre illerde belirttiğiniz adrese teslimatı gerçekleştirir. Bu işlem için web sitemiz üzerindeki iletişim numaramızdan bizi arayarak gerekli gönderi kaydını yaptırabilirsiniz.

2000’li yılların başından beri yürüttüğümüz şehir içi kurye hizmetini firma politikamız gereği şehirlerarası boyuta da taşıdık. Sizlere daha iyi hizmet verme adına İstanbul-Yalova, İstanbul-Bursa ve İstanbul-İzmit gibi güzergâhların yanında çevre illerin tamamına teslimat yapabiliyoruz. Firmamıza emanet edeceğiniz gönderiler dakikalar içerisinde adresinizden alınarak derhal gideceği yere yola çıkarılır.

Gönderinin Teslim Edildiğini Nasıl Anlarım?

Asrın kurye sayesinde şehir içi ya da şehirlerarası gönderilerin nasıl teslim edileceğini dert etmenize gerek kalmaz. Üstelik gönderdiğiniz tüm ürünlerin takibini yapabilirsiniz. Ürününüz teslim edildikten sonra tarafınıza mail ya da SMS yolu ile bilgilendirme yapılır. Bilgilendirme mesajında gönderinin saat kaçta kime teslim edildiği bilgisini bulabilirsiniz. Günün her dakikası için firmamızdan kurye talebinde bulunabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an kuryelerimiz hizmetinizdedir. Müşteri temsilcimizi arayarak 7/24 gönderi kaydı oluşturabilirsiniz.

Kurye sektöründe Bostancı kurye nasıl büyük bir avantaj ise güvenli taşımacılık da o kadar büyük bir avantajdır. Tüm gönderilerinizi tarafımıza emanet edilmiş ürünler olarak görüyor ve bu hassasiyetle hareket ediyoruz. Paketlerinizin hızlı ve güvenli teslim edilmesi için birçok tedbir alıyoruz. Aldığımız tedbirlerin başında gönderilerin güvenli şekilde adresine ulaşması için kullanılan vasıtaların cinsi gelir. Firmamız bünyesinde gönderilerin hızlı şekilde adresine ulaştırılması için güvenlik hususunda taviz vermiyoruz. Çalışan tüm kurye personeli mesleki yeterliliğe sahip ilgili araç ehliyetine sahip kişilerdir. Personel temininde sadece ehliyeti dikkate alarak işe alım yapmıyoruz. İrdelediğimiz konulardan biri de personelin vasıta konusunda yeterli pratiğinin olup olmadığıdır.

Gönderimin Teslim Edilmeme İhtimali Var Mıdır?

125424215 4254862841207544 3793199892655526157 o Gönderilerinizin kısa sürede gideceği adrese ulaştırılması firma politikamızın bir gereğidir. Gönderilerinizin hızlı kurye seçeneği kapsamında teslim edilmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Buna rağmen bir kısım durumlarda kuryenin teslim faaliyeti gecikebilir. Bu gibi durumların oluşmasının sebebi yoğun trafik şartlarının yanında yol yapım ya da trafik kazası durumlarıdır. Söz konusu nedenlerden dolayı arzu etmesek de gönderi teslimatı gecikebilir. Gönderinin teslim edilememe durumu asla söz konusu değildir. Kuryelerimiz kaza sonucu teslimatı geciktirmiş olsalar bile bölgeye yeni kurye sevkiyatı ile kaybedilen zamanı kısa sürede telafi ediyoruz.

Kurye sektöründe amacımız kısa sürede gönderinin teslimatını gerçekleştirmektir. Tüm kurye personelimiz nasıl teslimat yapılacağı, müşteri ile nasıl iletişim kuracağı konusunda eğitimli kişilerden oluşur. Bu kapsamda kurye personelimiz gönderileri imza karşılığı teslim eder. Yukarıda da belirttiğimiz gibi teslimatın gerçekleştiğinden bilginiz olur. Bu sayede içiniz rahat şekilde firmamıza güven tazelemesi yaşamış olursunuz.

Neden Bostancı Kurye Tercih Etmeliyim?

Kurye firmalarının tercih edilmesinin en büyük sebebi hızlı kurye prensibi ile çalışmalarıdır. İnsanlar herhangi bir adrese zarf, evrak ya da paket göndermek istediklerinde posta ya da kargo şirketlerini tercih ederler. Fakat kimi zaman bu alternatifler gönderinin teslim süresinin uzun olmasına sebep olur. Bu sebeple bireysel ya da kurumsal müşteriler kurye firması ile ürünlerin gönderilmesini tercih ederler. Kurye ile ürünlerin gönderilmesi neticesinde kısa sürede ürünler gideceği adrese teslim edilmiş olur.

Firmalar ya da bireysel müşteriler bazı durumlarda gece şartlarında da teslimat gereksinimi duyabilirler. Söz konusu gereksinim şirketlerin iş yoğunluğunun yanında sektörün gerekleri de olabilir. Bu kapsamda firmamız bünyesinde Bostancı Kurye‘den gece kurye desteği de alabilirsiniz. Gece şartlarında da çalışma prensiplerimiz aynı nitelikleri kapsar. Müşterilerimizin gece teslimatları konusunda da rahat olması gerekir. Tüm kurye personelimiz gece şartlarında çalışma da eğitimlidir. Ayrıca personelimiz vardiyalı çalışma şartları konusunda da gerekli hassasiyete sahiptir. Üzerine düşen hassasiyeti gösterme gayretindeki personelimiz gece teslimatını hızlı kurye prensibinin yanında güvenli taşımacılık anlayışı ile yapar.

İhtiyaç duyduğunuz tüm kurye hizmetleri ile ilgili firmamızı arayarak gerekli bilgi alabilirsiniz. Gönderi taleplerinizi oluşturarak kısa sürede gönderilerinizi adresine ulaştırabilirsiniz.

Bizleri Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz. YouTube Facebook İnstagram

Tags:

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Comments

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim