ALTUNİZADE KURYE

ALTUNİZADE KURYE

Her türlü evrak, eşya ve posta taşıma işlemleri için firmamıza güvenebilirsiniz. Bu sayede Altunizade kurye olarak alacağınız hizmette sizlere firma olarak her türlü desteği sağlayabiliriz. Evrak gönderimi ve belge gönderimi gibi iş tanımı doğrultusunda ilgili işi gerekli kurum ve kuruluşlara iletme konusunda bir numaralı güveneceğiniz firma olarak sizlere İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız.

Altunizade Moto Kurye

İstanbul’ un Altunizade ilçesi taşımacılık alanının en yoğun yaşandığı noktalardan biridir. Özellikle Anadolu yakasında bulunması kargo, lojistik ve firmalarının hızlı transferler ile taşımacılık sağlayacağı bir bölgede ihtiyaç olmasına neden olmuştur. Firmamız da bu ihtiyaç doğrultusunda Altunizade moto kurye sağlayıcılığını müşterilere sunmuştur. Asya ve Avrupa yakasını birbirine bağlamanın yanı sıra Kocaeli’ nin de yakın sanayi ilçeleri ile olan evrak, taşımacılık transferlerini yönetmektedir. Bu sayede moto kurye hizmetleri alanında müşterilere hızlı ve güvenilir bir servis imkanı sunmaktadır. Motor kullanılarak yapılan bu hizmette trafiğe takılma durumu yaşanmaz. Özellikle İstanbul’ un trafiğini de göz önünde bulundurursak en hızlı ulaşım aracı olan motorların kullanılması bundandır.

Altunizade Kurye Hizmetleri

Altunizade ilçesinde sunulmuş olan Altunizade kurye hizmetleri firmamızın sağlamış olduğu insani ilişkilerin geliştirilmesine yönelik, hızlı ve güvenilir kurye teslimatı yapmaya dayanmaktadır. Kurye hizmeti motosikletli olarak sağlandığı için moto kurye yani motorlu kurye hizmeti olarak da bilinmektedir. Bu sayede araçların trafik yoğunluğuna neden olduğu İstanbul’ da motosiklet kültürüne farklı bir bakış açısı getirmiş olan bu sektör sayesinde insanların iş yükünde de azalma olmuştur. Her zaman iş yükünü paylaşmak amacı ile müşterilerimize oldukça faydalı çalışma programları sunmaktayız.

Bu sayede İstanbul geneline yayılmış olan kurye hizmetlerini her ilçe ve her semtte görebilmeniz de mümkün olur. Motosiklet yaşantısı olan kişiler, bu işin trafikte diğer araçlar boyutunda ne kadar zor icra edildiğini de fark edeceklerdir. Bu nedenle müşterilerimize yardımcı olurken, diğer araç sahiplerinden de sizlere yardımcı olmaya çalışan moto kurye hizmeti sağlayan motosiklet sürücülerine karşı hassasiyet göstermenizi rica ederiz. Saygı ve iş profesyonelliği çerçevesinde trafik kurallarına uyum gösteren, gizli, özel, kişisel, iş sektörüne ait her türlü belge taşımacılığı yapılır. Bunun için firmamızın iletişim numarasından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Altunizade de büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri         : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

 

ASRIN KURYE © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

BY ASRIN KURYE