Altunizade Kurye

Altunizade Kurye Hizmetleri

Altunizade Kurye Altunizade kurye Her türlü evrak, eşya ve posta taşıma işlemleri için firmamıza güvenebilirsiniz. Bu sayede Altunizade kurye olarak alacağınız hizmette sizlere firma olarak her türlü desteği sağlayabiliriz. Evrak gönderimi ve belge gönderimi gibi iş tanımı doğrultusunda ilgili işi gerekli kurum ve kuruluşlara iletme konusunda bir numaralı güveneceğiniz firma olarak sizlere İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız.

Altunizade Moto Kurye

İstanbul’un Altunizade ilçesi taşımacılık alanının en yoğun yaşandığı noktalardan biridir. Özellikle Anadolu yakasında bulunması kargo, lojistik ve firmalarının hızlı transferler ile taşımacılık sağlayacağı bir bölgede ihtiyaç olmasına neden olmuştur. Firmamız da bu ihtiyaç doğrultusunda moto kurye sağlayıcılığını müşterilere sunmuştur. Asya ve Avrupa yakasını birbirine bağlamanın yanı sıra Kocaeli’ nin de yakın sanayi ilçeleri ile olan evrak, taşımacılık transferlerini yönetmektedir. Bu sayede motorlu kurye  alanında müşterilere hızlı ve güvenilir bir servis imkanı sunmaktadır. Motor kullanılarak yapılan bu hizmette trafiğe takılma durumu yaşanmaz. Özellikle İstanbul’ un trafiğini de göz önünde bulundurursak en hızlı ulaşım aracı olan motorların kullanılması bundandır.

Altunizade Kurye’yi Neden Tercih Etmelisiniz

Altunizade Moto Kurye

Altunizade ilçesinde sunulmuş olan Altunizade kurye hizmetleri firmamızın sağlamış olduğu insani ilişkilerin geliştirilmesine yönelik, hızlı ve güvenilir kurye teslimatı yapmaya dayanmaktadır. Kurye hizmeti motosikletli olarak sağlandığı için Acil Kurye yani motorlu kurye hizmeti olarak da bilinmektedir. Bu sayede araçların trafik yoğunluğuna neden olduğu İstanbul’ da motosiklet kültürüne farklı bir bakış açısı getirmiş olan bu sektör sayesinde insanların iş yükünde de azalma olmuştur. Her zaman iş yükünü paylaşmak amacı ile müşterilerimize oldukça faydalı çalışma programları sunmaktayız.

Bu sayede İstanbul geneline yayılmış olan kurye hizmetlerini her ilçe ve her semtte görebilmeniz de mümkün olur. Motosiklet yaşantısı olan kişiler, bu işin trafikte diğer araçlar boyutunda ne kadar zor icra edildiğini de fark edeceklerdir. Bu nedenle müşterilerimize yardımcı olurken, diğer araç sahiplerinden de sizlere yardımcı olmaya çalışan Motorlu Kurye hizmeti sağlayan motosiklet sürücülerine karşı hassasiyet göstermenizi rica ederiz. Saygı ve iş profesyonelliği çerçevesinde trafik kurallarına uyum gösteren, gizli, özel, kişisel, iş sektörüne ait her türlü belge taşımacılığı yapılır. Bunun için firmamızın iletişim numarasından yararlanmanızı tavsiye ederiz. 

Asrın Kurye Üsküdar’ın Heryerinde

Altunizade Motorlu Kurye

Üküdar ilçesinde yapmış olduğumuz motorlu kurye hizmeti 7/24 bulunmaktadır. Sizlerin 0212 673 00 39 Numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak vereceğiniz kayıt ile birlikte personelimiz dakikalar için de kapınızda olacaktır. Altunizade bölgesinden tüm istanbul ve çevre illere yapacağınız gönderiler aynı gün için de teslim edilmektedir. Alanın da uzman personellerimiz ile gönderileriniz güvenli bir şekilde gideceği adrese varmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bizleri Blog sayfamızdan da takip edebilirsiniz

Asrın Kurye  ile tüm İstanbul da hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri    : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri    : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri             : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212673 00 39 – 0554 153 08 63 – 0543 346 63 73

NOT: ASRIN KURYE Motorlu Kuryeler Derneği Üyesidir.

Gece Kurye tarifesi normal kurye tarifesinden farklı olarak ücretlendirileceği için gönderi yapmadan önce lütfen fiyat sorunuz

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim