Kısıklı Caddesi No:57 Altunizade / Üsküdar
+90 543 346 63 73
info@asrinkurye.com

Avcılar Kurye

7/24 Moto Kurye

AVCILAR KURYE HİZMETLERİ

Avcılar Kurye hizmetleri  günün her saatinde verilmekte olup, Moto Kurye hizmetimiz ile Avcılar ‘dan istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz. Avcılar Motorlu kurye ihtiyacınız için 0212 673 00 39 numaralı hattımızdan ASRIN KURYE ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye verdiğiniz gönderinizi 30-45 dk içerisinde teslim alacaktır.

Avcılar KuryeMotorlu Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır.

Avcılar Kurye hizmeti sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  Motorlu kurye, Express Kurye, Vip Kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz.

Avcılar Kurye içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP Kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP Kurye Hizmeti, kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan vakit kaybetmeden istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. VİP kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal moto kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Avcılar da büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

AVCILAR MAHALLELERİ

  1. AMBARLI KURYE
  2. CİHANGİR KURYE
  3. DENİZKÖŞKLER KURYE
  4. FİRUZKÖY KURYE
  5. GÜMÜŞPALA KURYE
  6. MERKEZ MAHALLESİ KURYE
  7. MUSTAFA KEMALPAŞA KURYE
  8. TAHTAKALE KURYE
  9. ÜNİVERSİTE MAHALLESİ KURYE
  10. YEŞİLKENT KURYE
+905433466373
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye