Beşiktaş Kurye

7/24 Moto Kurye

Besiktas Kurye 1

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Beşiktaş kurye ile hızlı ve güvenli kurye hizmetine hazır mısınız? Bireysel ya da kurumsal kurye taleplerinizi bize ileterek süratle çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beşiktaş Kurye Günümüz dünyasında hizmet sektöründe her geçen gün yeni bir atılımın gerçekleştiğini görüyoruz. Kurye hizmetleri de 1990’lı yılların başından beri ismini duyduğumuz, sürekli gelişme içerisinde dinamik bir sektördür. Bu kapsamda firmamız her geçen gün kendini geliştirmekte, teknolojik gereksinimleri kuruma uyarlayarak ilerleyen bir şirkettir.

İnsanlar genellikle kurye ile kargo arasındaki farkı bilmezler. Kurye hizmeti veren firmaların sayısının artması ile birlikte söz konusu karışıklık ortadan kalkacaktır. Kurye firmalarının kargo firmalarından başlıca farkı zaman kavramı ile başlar.

İnsanlar için zaman kavramının önemi her geçen gün biraz daha artar. Bu kapsamda insanlar her ne sebeple olursa olsun bir iş için vakit kaybetmek istemezler. İşlerinin bir an önce halledilmesini isterler. Bu düşünce temelinde kurye hizmeti veren firmaların önemi ortaya çıkmıştır. Kargo yerine kurye firmalarının tercih sebebinin temelinde de zaman kavramı yatar.

Beşiktaş Kurye Şirketleri

BEŞİKTAŞBeşiktaş Motor Kurye hizmetleri arasında ihtiyacınızı karşılayacak paket hizmetleri ile mutlaka karşılaşabilirsiniz. Kurye hizmetlerimiz gönderinin teslim saatinin esnekliğine göre değişiklik gösterir. Teslim süresi ne kadar çabuk olsun isteniyorsa kurye hizmeti için belirlenen fiyatın da o oranda artması çok doğaldır.

Firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulan kurye hizmetleri aşağıdaki teslimat sürelerinde alıcılara teslim edilir.

  • Normal kuryenin ortalama teslim süresi 120-180 dakika arasıdır.

  • Ekspress kurye hizmetinin ortalama teslim süresi 60-120 dakika arasındadır.

  • VIP kurye hizmeti için ortalama teslim süresi 30-60 dakika arasındadır.

Yukarıda belirlenen ortalama teslimat süresi trafiğin normal olduğu dönem düşünülerek hesaplanmıştır. Trafiğin sıkışıklığı, kaza, yol çalışması gibi durumlarda teslim süresi için belirlenen süreler artabilir. Buna rağmen kurye personelimiz gönderilerinizin en kısa sürede gideceği adrese teslim edilmesi için her türlü gayreti sarf etmektedirler.

Beşiktaş Kurye Numarası

Beşiktaş Moto Kurye hizmetlerinde kullanılan temel ulaşım vasıtası motosiklettir. Özellikle İstanbul gibi şehirler trafiğin çok yoğun olduğu ve insanların vaktinin birçoğunun trafikte geçtiği yerleşim yerleridir. Trafiği yoğun olduğu İstanbul gibi yerlerde söz konusu ulaşım vasıtasının kurye faaliyetlerinde kullanılması son derece akıllıcadır.

Motosiklet trafikte kıvrak hareket edebilen bir vasıtadır. Bu özelliği sayesinde gönderilerin süratle gideceği yere ulaştırılması için kullanılan biçilmiş kaftandır. Kurye firmaları da yaygın olarak moto kurye kullanır ve paket, zarf gibi malzemelerin taşınmasını motosiklet aracılığı ile yaparlar. Söz konusu vasıtanın yakıt tüketimi de çok düşük olduğundan tercih sebeplerinden biri de budur.

Beşiktaş Arabalı Kurye

BEŞİKTAŞ minHer ne kadar motosiklet kullanımı kurye firmaları arasında yaygın olarak tercih edilen bir vasıta olsa da kimi durumlarda motosiklet ile paketlerin taşınması mümkün değildir. Gönderilerin hacim büyüklüğü, ağırlığı gibi etkenler gönderinin arabalı kurye vasıtası ile taşınmasını gerektirir.

Firmamız bünyesinde bulunan arabalı kuryeler, büyüklüğü ve ağırlığı hangi seviyede olursa olsun gönderilerinizi gideceği yere ulaştırma imkân ve kabiliyetine sahiptir.

Gönderinin hacim ve ağırlığı her ne kadar motosiklet kullanımını mümkün kılmasa da yağışlı havalarda söz konusu vasıta ile kurye taşımacılığı son derece risklidir. Yağışlı havalarda hem motosikletin kaza ihtimali yüksektir, hem de gönderiler zamanında gideceği adrese ulaştırılamaz.

Beşiktaş kurye bünyesinde yapılan tüm kurye taşımacılıklarında gönderiler imza karşılığı teslim alınmakta, yine imza karşılığı alıcıya teslim edilmektedir. Bunun için yapmanız gereken kurye çağırma sistemini kullanarak kurye talebinde bulunmaktır.

Beşiktaş Kurye Kiralama

Günümüzün işletmecilik dünyasında kurye kullanmak bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluktur. Hizmet sektöründe her geçen gün modern bir yenilik kullanıcının hizmetine sunuluyor. Sunulan hizmetlerden biri de kurye kiralama hizmetidir.

Kurye kiralama hizmeti sayesinde firmamızdan kurumsal olarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Sözleşme karşılığında alacağınız kuryelerin her türlü özlük hakkı ve maaşları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede düşük maliyetle işletmeniz için kuryeye sahip olmuş olursunuz.

7/24 hizmet verdiğimiz kurye sektöründe kurye ihtiyacı duyduğunuz her zaman kurye talebinizi bize iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimize talebinizi ilettiğiniz andan itibaren adresinize en yakın kurye size yönlendirilecek ve gönderiniz aldırılacaktır.

Havaalanından aldıracağınız gönderiler için de uçak kurye avantajından yararlanarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Her türlü kurye talebiniz için web sayfamızda bulunan irtibat numaralarından Beşiktaş kurye ile irtibata geçebilirsiniz.

Beşiktaş Moto Kurye Firmaları

Beşiktaş Arabalı Kurye Hizmeti

Beşiktaş Express Kurye

Beşiktaş Ucuz Moto Kurye Şirketleri

Beşiktaş Yaya Kurye Hizmeti

Beşiktaş Kurye Telefonları

Beşiktaş Kurye İş İlanları

Beşiktaş Kurye İş İlanları İçin İş Başvuru Sayfamıza girip gerekli alanları doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Beşiktaş Kurye iş İlanları, Şişli Moto Kurye iş İlanları, Etiler Kurye iş ilanları, Beyoğlu Kurye iş ilanları, Levent Kurye iş İlanları, Kağıthane Kurye iş ilanları

Beşiktaş Kurye Bir ASRIN KURYE Hizmetidir.

Eksen Kurye Bir Asrın Kurye Kuruluşudur.

Phone icon
+905433466373
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim
Asrın Kurye