Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye Hizmeti İle Gönderileriniz Güvende…!

Tekstilkent Kurye Tekstilkent Kurye İstanbul’un en gözde semnt’lerinden olan Esenler’de de firmamız kurye hizmeti sağlamaktadır. Kurye hizmetlerinde yenilikci bir anlayışla hizmet veren firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Tekstilkent Kurye hizmeti sayesinde müşterilerimizin gönderileri güven içinde gideceği adrese ulaşmaktadır. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Esenler’de trafik çok yoğundur. Bu yoğunluktan dolayı kurye hizmetlerinde genellikle motosiklet kullanılmaktadır. Motosiklet sayesinde trafikten olabildiğince az etkilenen gönderiler, sorunsuz bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. Motosikletle verilen kurye hizmetine genel olarak moto kurye denilmektedir.

Motorlu Kurye içerisinde birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden olan VİP kurye hizmeti, müşterilerimiz yoğun ilgi göstermektedir. Bu hizmette gönderiler çok daha hızlı bir şekilde gideceği yere ulaşmaktadır. VİP kurye hizmeti, kurye hizmetinin süper hız bulmuş halidir. Müşterilerimizden alınan gönderiler doğrudan istenilen yerlere götürülmektedir. Bu hizmette görevli personel başka hiçbir yere uğramadan istenilen yere gitmektedir. Diğer hizmetlerde ise yol üzerinde olan diğer gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Express Kurye hizmetinde bundan dolayı süre kaybı olmamakta ve kuryeler normale göre çok daha kısa sürelerde istenilen yerlere ulaştırılmaktadır. Normal moto kurye hizmetinin gönderileri teslim etme süresinin yarısında VİP kuryeler gönderileri teslim etmektedir.

Motorlu Kurye de Güvenin Adı ASRIN KURYE

Tekstilkent Moto Kurye Tekstilkent Kurye hizmeti, sürekli aktif haldedir. Kurye hizmetleri, insanların ihtiyaçlarına daha kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli yenilikçi olmak zorundadır. Firmamız kurye hizmetlerini doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyebilecek olan  bütün gelişmeleri yakından takip etmektedir. Herhangi bir problem olduğunda ( kaza,motor arızası,diğer evraklar da problem vs.) firmamız o kuryenin yerine acilen başka bir kurye arkadaşı yönlendirmektedir Böylece gönderilerin geç kalma riski ortadan kalkmaktadır müşterilere daha kaliteli hizmet verilebilmektedir.  moto kurye, acil kurye, Giyimkent Kurye gibi hizmetleri firmamızdan devamlı alabilirsiniz. Hizmet alanlarının önceliği hız olduğundan, ve  bu hızın sağlanmasına yardımcı olabilecek her türlü gelişme bizler için  çok önemlidir. Sektörde 20 Yıllık tebrübemiz ile siz değerli müşterilerimize motorlu kurye hizmetlerinde öncü ve yenilikçi firma olmak için çaba sarfetmekteyiz firmamız da çeşitli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tekstilkent kurye hizmetleri kapsamında müşterilere kolay ve alternatif kurye çözüm hizmetleri sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayede hem bireysel olarak hem de firma bazlı olarak kurye ihtiyaçlarınızda hızlı teslimat, kaliteli hizmet ve güler yüzlü çalışma ile siz değerli müşterilerimizin çalışmalarındaki sorunları çözmekteyiz. İstanbul’ un her yerine yayılmış olan kurye ağı göz önünde bulundurularak Tekstilkent kurye hizmetleri kapsamında çalışmalarını sürdürmektedir.

Acil Gönderileriniz İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz…

95308472 3715838725099543 5284171119799042048 n Tekstilkent Kurye işlemleri hizmet noktasında birçok farklı teslimat aracı ile yapılmaktadır. Uçak, araba, minibüs, yaya ve motosiklet yolu ile kurye dağıtımları sistematik şekilde ülke genelinde işlemektedir. Firmamız Tekstilkent moto kurye ile sizlere İstanbul’ un Tekstilkent semtinde bulunan kolay ve hızlı ulaşım ağı sağlamaktadır. Bunu yaparken de motosikletten yararlanmaktadır. Bilindiği üzere İstanbul trafiğinin en uygun trafik akışını sağlayacak ulaşım aracı motosiklettir. Bu aracı kullanarak İstanbul’ un trafik problemine farklı çözümler getirmekte ve kurye işlemlerini hız kazanarak çözmekteyiz. Moto kurye sektöründe taşınması gereken en ideal ürünlerin güvenilir teslimatını sağlamaktayız. Tekstilkent ilçesinden alınan kurye paketleri adresten teslim alma ve adrese teslim etme adımları konsuunda İstanbul’ un her semtine gönderiyi kabul etmektedir.

Tekstilkent kurye hizmetleri esnek çalışma saatlerine sahiptir. Asrın Kurye Olarak 20 Yıllık tecrübemiz İle İstanbul da En Kaliteli Kurye Firması Olmayı Sizlerin Sayesin de Başardık. Bu nedenle de firmamızdan kurye hizmeti aldığınız zaman ister bireysel ister firma bazlı olsun fark etmeksizin 7/24 olarak hizmet sağlayıcılığı gerçekleşmektedir. İşte tam da bu noktada müşterilere kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunulmaya devam edilmektedir. Adrese teslimat yapma güvenilir ve konforlu paket taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Her türlü kolaylık sağlanan eşya güvenliğine aynı zamanda uygun fiyat ve kiralama hizmetlerini de eklediğiniz zaman ister bir kere ister aylık ya da yıllık olarak kiralanan Tekstilkent moto kurye hizmet ağına sahip olabilirsiniz. Özel gönderiler, gıda, resmi evraklar vb. aklınıza gelebilecek her türlü gönderi çeşidinde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Asrın Kurye Zamandan Kazandırır…!

Moto Kurye olarak sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti kapsamında fiyat bilgisi, mesafe bilgisi ve gönderileriniz hakkında görüşmek için en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. İnternet sitesi üzerinden ya da irtibat adresleri üzerinden iletişime geçebilir, aklınıza takılan her soruyu bizimle paylaşabilirsiniz.

Asrın Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Tekstilkent’te büyük bir kolaylık ve çözümdür.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz  hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Gönderiler : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Gönderiler : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Gönderiler : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Asrın Kurye Bir  MOTOSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ Üyesidir

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0212  673 00 39 – 0554 153 08 63

Müsteri Hizmetleri22

Tags:

9 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
Asrın Kurye
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim